18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Jim Jeffries o religii

BMWswap • 2012-01-04, 00:37

szefooo

2012-01-04, 01:17
Zaraz ktoś zacznie nawracać ateistów.

ticorr

2012-01-04, 03:13
Cytat:

Zaraz ktoś zacznie nawracać ateistów.



Nie trzeba tu nikogo nawracać - wystarczy logiczne samemu pomyśleć i samemu się przekonać jaki gość wciska bełkot. pie**oli coś o tym co jest w zaświatach i to, co, kto będzie wtedy myślał i co będzie się z nim działo - gratuluję mu takiej wiedzy. Ludzie religijni WIERZĄ w to co będą robić, a ten już to WIE... Nawet Einstein miał wątpliwości co do Boga, a ten geniusz tu już wszystko ogarnął, niczym Chuck Norris.. no cóż.. kolejny kozak-ateista..

Poza tym religia ma charakter wychowawczy i jest potrzebna by w względnym spokoju trzymać masy, choćby poprzez pryzmat perspektywy kary i konsekwencji - nie wobec ciała, bo o te niektórzy nie dbają, ale wobec tego, co nazywamy "świadomością". Naturalnie ortodoksja wypacza ten stan rzeczy, no ale błaznów zawsze wszędzie pełno...

A te jego gadki o Biblii i analizy to o kant dupy tylko roztłuc... to tak jakby czytać "Balladę Bezludną" Leśmiana i pie**olić, że to o zwierzątkach...

dth

2012-01-04, 04:16
@up
Why so serious?
Ktoś tu chyba dawno nie srał.

bigi1991

2012-01-04, 07:34
To tak zanim zacznie się tu wielka dyskusja



rockface123

2012-01-04, 08:19
jebie mnie bóg i jezus jestem ateistą

@ticorr pewnie jesteś ksiedzem ile dzieci wyr*chałeś w imie boga?

a co z moherami ? to jest sekta a nie religia i tyle na ten temat jestem k***a ciekaw ile ,,szczegółów" ominięto w zapiskach o jezusie a jeżeli do ch*ja wafla bóg kogoś dotknął i on uzdrawiał to to jest
1.Magia ( Wtf?! )
2.Jezus lubiał dotykać ludzi :roll:

druga wersja jest bardziej prawdopodobna

As...........ds

2012-01-04, 08:43


Tak mi się skojarzyło :-D .

maxs90

2012-01-04, 08:49
a jakiś ciąg dalszy ?? :P

Corey_09

2012-01-04, 08:52
@ticorr zabolało ze ktoś śmieje się z religii? bo przecież nie można się z tego śmiać bo to temat tabu.. No k***a proszę Cie... :ks_homer:

think666

2012-01-04, 09:11
ticorr napisał/a:

A te jego gadki o Biblii i analizy to o kant dupy tylko roztłuc... to tak jakby czytać "Balladę Bezludną" Leśmiana i pie**olić, że to o zwierzątkach...


Biblia to najpopularniejsza fantastyka jaką wydano. Jeśli istniałoby piekło to Jezus na pewno by tam był.

Pamiętajcie, że to komedia. Z nas ateistów też można się pośmiać :)

pawel-jwe

2012-01-04, 09:56
Beznadziejny koleś, on się nie śmieje z religii tylko po prostu ją obraża i to dosyć wulgarnie, a banda głupkowatych amerykanów (czy gdzie to jest) się z tego śmieje.
Cenię dobry humor i nawet nabijanie się z religii, ale w dobrym guście i z klasą. A ten koleś po prostu na wrzucał bez sensu i myśli że jest śmieszny... szkoda czasu na oglądanie

dashadow

2012-01-04, 10:05
@up
jesli ktoś tu nawrzucał (pisze się łącznie, ale w kościele cię tego nie nauczyli) bez sensu to ty

Blade ziele

2012-01-04, 10:33
pierwsza rzecz bo widzę, że się oburzać już zaczynacie, jak można wierzyć w religię mającą ledwo 2 tys i co najważniejesze wymyśloną przez żydów... po drugie religie monoteistyczne to obraza boga jeśli już w niego wierzycie. przyjrzyjcie się katolicy jak wasz kościół z całą masą bożków niszczy dobre boże imię. heh poza tym nie opłaca się chyba wspominać o tych błędach w tłumaczeniu i nazewnictwie które wy katolicy wciąż tolerujecie jak np "chodzenie jezusa po wodzie" co miało znaczyć podróż brzegiem rzeki ale błąd cudem się stał dla łatwowiernych. wystarczy chcieć a religię katolicką da się obalić pod każdym względem bo jest ona podkoloryzowanym kłamstwem

necrosodomizer

2012-01-04, 11:00
Chwała Szatanowi.

Ja chcę do końca.

Phallucifer

2012-01-04, 11:27
Hm nie jestem wierzacy jakos specjalnie, ale ciezko mi uwierzyc(znajac antropologie, i to naprawde dobrze), ze ludzie poddaja swoj swiat intelektualny takiej regresji, a swiadomosc, ktora jest faktem abstrakcyjnym chca tlumaczyc kodem binarnym. Kochani nauka dowodzi wedlug swojego jezyka swoich prawd, jesli zmieni sie sposob myslenia,a poprzez to jezyk, wtedy mozna bedzie sobie tlumaczyc i boga. To jest hipoteza, tak jak hipoteza bylo nie przymierzjac swiat ego, id i superego, a wczesniej system ptolemejski. Koles jest wulgarny i wali pod publike, czesc to bawi, a druga czesc czuje sie zbulwersowana, bo sa swiecie przekonani cio do swojej racji, co najlepsze stsraja sie dowodzic w sposob taultolgiczny, ze ta racje maja i ze Prawda jest po ich stronie :) takie karzelki intelektualne z platonskiej pieczary :)
nota bene to jest tylko komik, a nie naukowiecv, tak przypominam dla zasady.