18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Jim Jeffries o religii

BMWswap • 2012-01-04, 00:37

sarkazm

2012-01-04, 11:29
Polecam PART 2.


Azzazel

2012-01-04, 11:31
BTW beka tysiąclecia: na UAMie była ostatnio toczona debata biologów: ewolucja vs kreacjonizm. Wygrał kreacjonizm. Wobec argumentów naukowych ewolucji nie udało się obronić.

Judasz z IKEI

2012-01-04, 12:00
Dobrze gada. Szykujcie stos. Czasem trzeba skomentować prostacko i przytoczyć jakieś śmieszne/głupie porównanie, bo tylko to niektórych rusza. Poco bić się na cytaty z mitologii(księgi pisanej przez schlanego winem rybaka z niezłą fantazją i huśtawką nastrojów) skoro ma ona tyle wspólnego z rzeczywistością co ja z elokwencją... I tak Was robale wpie**olą, dlatego trzeba zająć się przedłużaniem gatunku! Któraś chętna? To w imię ludzkości.
Do zobaczenia w piekle.

aureos

2012-01-04, 12:34
George Carlin o religii mówił śmiesznie i trafnie. Natomiast ten pan to jakiś ignorant i gada głupoty.
Jeśli chce się coś krytykować to trzeba się choć trochę orientować w temacie

W jednym momencie się uśmiałem tylko, gdy mówił "i'm misterious!", to było dobre ;)

Dymekx

2012-01-04, 12:43
@Ticorr, pawel-jwe

Jestem człowiekiem religijnym ale.... to był skecz, kur*** mać, je*** skecz. I teraz pytania do obrońców jak i przeciwników religii, obrońcy mówicie, że koleś ma racje w maluczkich rzymian też uwierzyliście? Do obrońców, wy naprawdę wierzycie w to, że on wierzy, że Jezus miał 140 cm?

O skeczach się nie dyskutuje, a tu? JEB! Filozofowie szkoły Platona wylewają swoją wiedzę, pomimo tego, że jedyne co czytali to instrukcja obsługi ŁOPATY. Tak inteligentnie wygląda wasza (ateiści i wierzący) dyskusja na ten temat.

Rozbawił mnie tekst o Afganistanie, tak Afganistan był fajny do czasu pojawienia się Ameryki :D .

Artos

2012-01-04, 13:05
Gość jest komikiem a wy się k***a przywalacie o to że wyśmiewa religię, z ateistów też można się śmiać.

pisage

2012-01-04, 13:20
Strasznie próbuje naśladować G. Carlina. Skecz fragmentarycznie trochę śmieszny. W szkole dostałby solidne 3

Earth

2012-01-04, 13:46
Kolo zachowuje się jakby miał autyzm.

pozeracz_kotow

2012-01-04, 15:05
Jedynie końcówka z arką była śmieszna. Ogólnie to gościu słaby, gdyby wyciąć wszystkie bluzgi z jego skeczu, to byłoby to o połowę krótsze.
Btw. KK uznaje i akceptuje teorię ewolucji, tylko do niektórych przyjebów (w tym wierzących i niewierzących) to jeszcze nie dotarło.

KierowcaBMW

2012-01-04, 15:16
pisage, Może i próbuje naśladować G. Carlina ale niestety, jak zapewne wszystkim tu wiadomo, George nie żyje. Widziałem chyba wszystkie występy Carlina i mam ochotę na więcej. Na szczęście pan Jim daje mi namiastkę występów geniusza logiki.

brandon

2012-01-04, 15:50
[quote="ticorr"]

Nie trzeba tu nikogo nawracać - wystarczy logiczne samemu pomyśleć i samemu się przekonać jaki gość wciska bełkot. pie**oli coś o tym co jest w zaświatach i to, co, kto będzie wtedy myślał i co będzie się z nim działo - gratuluję mu takiej wiedzy. Ludzie religijni WIERZĄ w to co będą robić, a ten już to WIE... Nawet Einstein miał wątpliwości co do Boga, a ten geniusz tu już wszystko ogarnął, niczym Chuck Norris.. no cóż.. kolejny kozak-ateista..

....

Przeczytaj to jeszcze raz , i powiedz ze wiesz o czym piszesz...

Azzazel napisał/a:

BTW beka tysiąclecia: na UAMie była ostatnio toczona debata biologów: ewolucja vs kreacjonizm. Wygrał kreacjonizm. Wobec argumentów naukowych ewolucji nie udało się obronić.



Co ty bredzisz. Naukowo udowodnione jest to ze, ewolucja istnieje. Dziwie sie ze nikt o tym nie mowi.

ticorr

2012-01-04, 16:23
dth napisał/a:

Ktoś tu chyba dawno nie srał.


I co? Czekasz na pozwolenie? Idź i sraj... :)

rockface123 napisał/a:

ticorr pewnie jesteś ksiedzem ile dzieci wyr*chałeś w imie boga?


Przeczytaj cieciu mój post jeszcze raz i zwróć tam uwagę na słowo ortodoksja. Wiem, że to trudne słowo, ale masz cepie internet, więc z niego korzystaj!

Corey_09 napisał/a:

ticorr zabolało ze ktoś śmieje się z religii?


Śmiać to się można z dogmatów ("Dogma", "Evan Almighty"), a gość tu neguje religię i opowiada o tym, co to będzie działo się po śmierci... ani to śmieszne, ani mądre... zważywszy, że religia istnieje od tysięcy lat i istnieć będzie...

think666 napisał/a:

Biblia to najpopularniejsza fantastyka jaką wydano


Być może tak, być może nie... Jest tam jednak parę mądrych słów i psów bym na niej tak szybko nie wieszał...

Dymekx napisał/a:

Jestem człowiekiem religijnym ale.... to był skecz, kur*** mać, je*** skecz.


Skecz? Od kiedy stand-up to skecz? Gość może i gada tak żeby to było zabawne, ale po prostu w sposób ordynarny bredzi... I tu jest jeszcze jedna rzecz, która powinna ci dać do myślenia: gość przypie**olił się jedynie do chrześcijaństwa - nie mówi ci to czegoś?

dth

2012-01-04, 21:38
Ciekaw jestem czy jakby tak ordynarnie bredzil na temat cheeseburgerow, to czy przysralbys sie do niego rownie mocno. Czlowieku, ogarnij sie. To jest komik. Nabija sie z tego co mu sie wyda zabawne. Nie przedstawia zadnych j***nych faktow naukowych i nawet nie udaje ze to robi. To, ze powiedzial, ze Jezus mial 140cm wzrostu nie znaczy, ze tak mysli = ='

A poza tym to idz sie utop, zrobisz cos pozytecznego dla swiata.

zacher

2012-01-04, 21:57
czy to nie dziwne, że ateiści którzy nie wierzą przeważnie dają się rozpoznać przez liczbę 666 u swoich nickach?? Przez liczbę, która jest w Biblii o oznacza znamię bestii? Czy to nie dziwne, że tak nie wierzący tym właśnie deklarują się jako wierzący w to, co ta liczba oznacza? i to jeszcze korzystają przez się z Biblii? Wierzący się tak nie deklarują, bo czy może jest ktoś kto ma w swoim nicku JHS ? np. zacherJHS nie niema dlatego GRATULUJE !! określajcie się śmiało to mi się podoba. PS. na tą błazenadę szkoda tłumaczenia czy wyjaśniania, bo mądry przemilczy, głupi wybuchnie a ateista napisze i trzeba będzie komentować. bla bla bla. na zakończenie: jeśli ktoś nie chce wierzyć niech nie wierzy, jak ktoś wierzy to niech wierzy i co wam k***a do tego... taki jest w lepszej sytuacji koniec końców zadajcie sobie pytanie "CO JEŚLI ... ??" i trwajcie przy swoim

chetek

2012-01-04, 22:16
@up

No jeśli ateistów ograniczysz do zbuntowanych nastolatków z gimnazjum, to twoja teoria zacznie się sprawdzać. A poza tym - widziałeś wierzącego ateistę?