18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Jerzy Urban [Temat Zbiorczy]

Jad Kiełbasiany • 2012-09-25, 17:41


Jerzy Urban zdradza nikczemny plan żydokomuny :hitler:

artiee

2012-09-30, 12:02
A już odpie**olcie się od komuchów, po transformacji systemowej jest lepiej ? ch*ja prawda. Urban przynajmniej zabawny jest.

Gi...........sz

2012-09-30, 12:28
Urban12 zaczął kręcić vlogi, ciekawe kiedy zacznie nagrywać lets pleje.

sa...........os

2012-09-30, 12:36
Skądinąd napisał/a:

Szykujcie płyty chodnikowe, bo Święto Niepodległości już za miesiąc z ogonkiem.



Żal czytać takie pie**olety. Przecie to właśnie lewactwo i antifa co roku najwięcej dymu robi.

mareczekzip

2012-09-30, 16:00
Urban przed snem zakłada krawat żeby mu sie dupa z twarzą nie pomyliła...

azerbejdzanification

2012-09-30, 16:13
Bo teraz aktualnie taki nastrój sprzyjający komuchom się robi u nas w kraju.
Nawet w otoczeniu prezydenta są ludzie którzy byli w PZPR.
I dlatego wole PiS bo ganiają i szmacą tych sk***ieli.

pjetja

2012-09-30, 17:56
koleś ma ładny trawnik bo torf pierwsza klasa


pi73rmaster

2012-09-30, 18:17
Cytat:

On jest na szczycie góry zwanej "Język Polski", a publicyści GazWybu czy Gazety Polskiej tylko tę górę obszczekują.


Ta, wybiórcza będzie obszczekiwać Urbana :D
Idź pan w ch*j

Skądinąd

2012-09-30, 18:54
sanctusdiavolos napisał/a:



Żal czytać takie pie**olety. Przecie to właśnie lewactwo i antifa co roku najwięcej dymu robi.



Byłeś? Chyba nie. Przedmioty, w tym płyty chodnikowe, leciały ze strony katolicko-ONRowskiej. Nie mówię, że "kolorowi" zachowywali się w porządku, ale - do ch*ja - oni nie robili rozróby. A o antifie nie mówię, bo to cioty i ch*j.

I nie, ja nie byłam. Ale byli moi serdeczni przyjaciele, którzy poszli tam trzeźwi (czego nie można powiedzieć o znaczniej części narodowców) i wiedzą, co widzieli. Im ufam, ale Gazecie Polskiej i kolegom z onko heilującym pod niebiosa, nie bardzo. Samo przejście w asyście katolickich rodzin wielodzietnych, nie stanowi o tym, że narodowcy przestaną zachowywać się jak stado rozhisteryzowanych szympansów (z całym szacunkiem do szympansów).

Mam dziwne wrażenie, że i w tym roku się ONR nie powstrzyma.

Loaloa

2012-09-30, 22:08
Wy nędzne, ujadające sadolowe polaczki nie jestecie godni, by temu człowiekowi buty pucować. Jerzy Urban to Himalaje intelektu, dla niego nie istnieją żadne tematy tabu, żadne świętości i właśnie dlatego jest on najbardzej obiektywnym publicystą piszącym dla Polaków. Tygodnik "NIE" jest tylko i wyłącznie jego własnością, jest to jedno z niewielu prawdziwie niezależnych czasopism na polskim rynku prasowym. Urban pisze to co chce, niby każdy pomstuje na "NIE", ale jest to jedno z najbardziej rzetelnych źródeł informacji. Wy, szczekający tu na tego prawdziwego Patriotę jesteście zbyt głupi, aby zrozumieć jego dokonania. To on nie bał się jeździć po SLD jak po burej suce, gdy ta partia oddawała Polskę w watykańskie łapy. To on j***ł jak uczniaków czołowych polityków lewicy, gdy ci zapomniawszy o ideałach obśliniali sobie mordy z klerem i prawicową hołotą. To on pokazuje wszystkie patologie watykańskiej kolonii rządzonej przez spasionych biskupów, to on obnaża obłudę, pazerność i bezwzględność kleru. Długo by jeszcze wymieniać zasługi Urbana, kiedyś jego działalność zostanie pewnie doceniona, obawiam się, że będzie to jak wszystko w tym kraju tylko musztardą po obiedzie.

ostatni

2012-09-30, 22:18
Loaloa napisał/a:

Urban pisze to co chce, niby każdy pomstuje na "NIE", ale jest to jedno z najbardziej rzetelnych źródeł informacji.




jestem ciekaw jak rzetelny jest Urban gdy zajmuje głos w kwestii lustracji i dekomunizacji.....


Loaloa napisał/a:

a. To on nie bał się jeździć po SLD jak po burej suce, gdy ta partia oddawała Polskę w watykańskie łapy. To on j***ł jak uczniaków czołowych polityków lewicy, gdy ci zapomniawszy o ideałach obśliniali sobie mordy z klerem i prawicową hołotą.



czyli rzetelność to antyteizm, antykatolicyzm, antyprawicowość...no, no, nieźle



Loaloa napisał/a:

To on pokazuje wszystkie patologie watykańskiej kolonii rządzonej przez spasionych biskupów,



co do tych spasionych, to przyganiał kocioł garnkowi


Loaloa napisał/a:

to on obnaża obłudę, pazerność i bezwzględność kleru.




szkoda, że nie obnażał brutalności ZOMO i SB gdy był rzecznikiem prasowym rządu PRL


Loaloa napisał/a:

Długo by jeszcze wymieniać zasługi Urbana, kiedyś jego działalność zostanie pewnie doceniona, obawiam się, że będzie to jak wszystko w tym kraju tylko musztardą po obiedzie.




No chyba, że Polska znów wpadnie w łapy kremla, wtedy urbanek na pewno dostanie stanowisko carskiego namiestnika

Liluh

2012-10-01, 16:24
Tłusty sk***iel, jedna z największych gnid lat 80-90. Parszywe, zakłamane bydle, które ze swojego braku kręgosłupa uczyniło znak rozpoznawczy.

DeviatioN

2012-10-04, 20:17
Czyli: Co zrobić, panie premierze?

stankry

2012-10-04, 20:30
tj zajawka czegoś dłuższego?

CzarnyMurzyn

2012-10-04, 20:32
Podpowiem, że w takim miejscu to raczej kupem się robi
X