18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Jerzy Urban [Temat Zbiorczy]

Jad Kiełbasiany • 2012-09-25, 17:41


Jerzy Urban zdradza nikczemny plan żydokomuny :hitler:

Ronoaro

2018-12-20, 23:03
Loaloa napisał/a:

Pan Jerzy zawsze w sedno. Teraz wystarczy poczekać na obrońców tego zdechłego zboka.



Przecież Urban jeszcze żyje!

grauper

2018-12-20, 23:10
I nie wiem co gorsze.

Siostry Godlewskie czy Uszatek :v

KingKurwaKong

2018-12-21, 00:05
Nie mogę się doczekac aż to stare gówno wreszcie zdechnie...

Hose88

2018-12-21, 00:05
grauper napisał/a:

I nie wiem co gorsze.

Siostry Godlewskie czy Uszatek :v



k***a, to jak wybierać między rzeżączką, a tryplem :amused:

Loaloa

2018-12-21, 00:53
Cytat:

Nie mogę się doczekac aż to stare gówno wreszcie zdechnie...



Zdechło w 2010. roku.

~Sokole_Oko

2018-12-21, 01:06
Przepraszam...
Ktoś mi wyjaśni?
A kto to do k***y nędzy jest ks. Jankowski???

hfbnmiuytp

2018-12-21, 01:38
Sokole_Oko napisał/a:

Przepraszam...
Ktoś mi wyjaśni?
A kto to do k***y nędzy jest ks. Jankowski???



Na wcześniejszym etapie, był to klecha któremu podlizywał się m.in. Michnik o ochrzczenie syna. Natomiast wg dzisiejszej mądrości etapu, jest to gwałciciel małych dzieci. :lol:

Ca...........on

2018-12-21, 04:32
Ks. Jankowski to były partner pewnego ścierwa z Gdańska. Esbecja miała dzięki tej wiedzy na obydwu haki, więc jeden został kapelanem "S", a drugi zaszedł naprawdę wysoko. W Polsce od dawien dawna krąży taka miejska legenda, że homoseksualiści organizują się w kluby wzajemnej adoracji i tak sobie załatwiają kariery. To gówno prawda - za większość gejowskich karier w Polsce odpowiada esbecja, która dzięki tym informacjom miała ich w kieszeni.

19WTJ89

2018-12-21, 06:26
Urban to kawał ch*ja ale w każdym kawale ch*ja jest ch*j :D

Loaloa

2018-12-21, 07:08
Cytat:

Ks. Jankowski to były partner pewnego ścierwa z Gdańska. Esbecja miała dzięki tej wiedzy na obydwu haki, więc jeden został kapelanem "S", a drugi zaszedł naprawdę wysoko. W Polsce od dawien dawna krąży taka miejska legenda, że homoseksualiści organizują się w kluby wzajemnej adoracji i tak sobie załatwiają kariery. To gówno prawda - za większość gejowskich karier w Polsce odpowiada esbecja, która dzięki tym informacjom miała ich w kieszeni.



Homoseksualizm, szczególnie w pewnych środowiskach, był bardzo przydatną cechą, pozwalającą na lepszą kontrolę nad obiektem. Stąd słynna akcja "Hiacynt". Ten, kto wszedł w posiadanie tych akt, miał potężne narzędzie w rękach. Chociaż z dnia na dzień coraz słabsze, zważywszy na społeczne oswajanie się z faktem, że ten czy tamten znany człowiek jest gejem.

Co do tego sk***ysyna Jankowskiego, to zanim zdechł, zdążył wystąpić na okładce płyty pewnej kapeli. Jak ch*ja nienawidzę, to przyznam, że giwera do niego pasuje.

Pomurnik666

2018-12-31, 22:26
wyluzował na stare lata ziomek . bawi mnie niech ma te nowe plastikowe piFko ..

mygyry

2018-12-31, 22:36
Dla odmiany wk***ia grińp*zdy a nie katoli, może ostatni wyrok sądu ma z tym coś wspólnego :szydera:

aaaaaaaaaaaaaa

2018-12-31, 22:52
JUREK URBAN



WIECZNIE ŻYWY :mrgreen:

~Velture

2018-12-31, 23:14
Niech ten parch w końcu zdechnie śmiercią naturalną. Nie, nie odpalałem nawet. Nie odpalam żadnych filmików z tym uszatym poplecjuszem.
X