18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Jerzy Urban [Temat Zbiorczy]

Jad Kiełbasiany • 2012-09-25, 17:41


Jerzy Urban zdradza nikczemny plan żydokomuny :hitler:

Pan_Doktur

2012-09-29, 22:26
Już się bałem, że znajdzie się jakiś sympatyk hUrbana
A tu proszę same epitety się sypią. Nie jest tak źle z nami i naszą wiedzą nt PRLu

Filmików z nim jest kilka i warto się zastanowić dlaczego.
Kto i co zamierza osiągnąć?

Sugestie?

PS.

@Down - down

Ręder

2012-09-29, 22:26
Za urbana piwo.

Pudyń

2012-09-29, 22:39
Czemu mu jeszcze samobójstwa nie popełnili?

kaelem

2012-09-29, 22:45
Aruś napisał/a:

Tu leży Jerzy Urban, chwała jego duszy. Trumna nie zamknięta, bo wystają uszy.


Chwała? Synu tego pięknego kraju, chwałą okrywasz zdrajcę i wroga POLSKOŚCI, niby Polak, ale tylko tu urodzony jest, tu żyje. Wiedz, że tasiemiec też nieproszony się pojawia, rak znienacka, chleb, na który zapie**ala ponad połowa Polaków to pół godziny ich pracy, zjedzony w 15 minut. Cały dzień pracy to cały wieczór bytu. Gdzie reszta pytam się? U Twojego chwałą okrytego Urbana, którego nikt nie może ruszyć, bo nędzna padlina ma za sobą nazwisko, tyle. Ten sk***iel wyrządził już wiele zła i już nad trumną próbuje ugrać więcej. Żadnej "chwały" k***a komunistycznej gliździe! Żadnego pochówku, niech drukują jego prochami Wyborczą i Nie!

Br...........ki

2012-09-29, 22:48
@Gary Muwaut Ja ci dam

pieto90

2012-09-29, 22:48
@kaelem,

czy ty nie widzisz, że on tym żartem wyśmiał właśnie Urbana?

Pleso93

2012-09-29, 22:56
Aruś napisał/a:

Tu leży Jerzy Urban, chwała jego duszy. Trumna nie zamknięta, bo wystają uszy.

Taki suchar adekwatny do tematu. 8-)


Ja znam wersję:
Tutaj leży Urban Jerzy, pokój jego duszy. Metr na lewo, metr na prawo leżą jego uszy.

:mrgreen:

losvitos

2012-09-29, 23:02
Jest z Urbana kawał sk***egosyna, ale jego książki np. Alfabet Urbana czyta się bardzo ciekawie (abstrah*jąc od wartości merytorycznej jego książek).

człowiek_zły

2012-09-29, 23:27
Urban komuch a zarabia dużo tylko pisząc, redagując i wydając gazetę. Własną, prywatną gazetę. Kapitalista pełną gębą. Nie dorobił się na przekrętach tylko własną głową do wszystkiego doszedł. Tworząc, nie kradnąc. I to najbardziej wszystkich boli. Komunistyczna świnia, która dorobiła się nie okradając innych.

smuggler

2012-09-29, 23:51
Urban uszy ma za duże, łbem potrząśnie, robi burzę...

WezDoBuzi

2012-09-30, 00:36
Hihihih. Ale żartowniś z niego.

piter07

2012-09-30, 04:39
powinni upie**olić mu te uszy :amused:

Ork.Fajny

2012-09-30, 09:36
Skądinąd napisał/a:

Możecie gadać do woli prawackie Polaczki z roczników 90+, ale Urban to jeden z niewielu w naszym kraju publicysta, który posługuje się nienaganną, piękną polszczyzną.


W "polaczkach" z lat 90+ jest przyszłość więc lepiej uważaj, bo zgodnie z zasadą demokracji 51% głosujących bezie miało prawo postanowić o twojej śmierci bez żadnych większych problemów.
A to że ktoś używa pięknego języka nie oznacza za wiele. Jak chcę poczytać piękny język to sięgam do książek a nie prasy która ma na celu jak najlepiej przedstawić prawdę.

Skądinąd napisał/a:

A i wyjątkowo trafne podsumowanie z ust red. Urbana - nie doceni nikt, kto nie widzi ekipy rządzącej i będącej w opozycji (he, he, he taka opozycja jak z mysiej dupy reisentasche) jeżdżącej na trumnach.


Trumny nie były otwierane z rąk jakieś, udającej rządzących albo opozycję, partii tylko przez rodzinę najbliższą.
A jego podsumowanie był tak trafne że każdy zdrowy sędzia zarządził by karę w postaci kilka razy pięścią w mordę od każdego członka każdej ofiary.

Skądinąd napisał/a:

Choć jakoś ciężko mi uwierzyć, że są ludzie, którzy nie zauważają tej wylewającej się z TV nekrofilii (vide dzisiejszy "wiec" PiSu i Solidarności).


A mi ciężko uwierzyć że jest ktoś kto nie robi sobie nic z tytanowej brzozy, złamania międzynarodowej umowy dot. tego kto sprawę powinien badać, m.in. nitów w ciele po rzekomych autopsjach i pozamienianych trumnach w ciele przybyłych bez dokumentacji gdzie kto leży i z naciskiem z Kremlu na władze by tych trumien nie otwierać.

Skądinąd napisał/a:

I tak, jestem bardziej komunistyczną k***a[...]


Przyznanie się do ułomności to jeden z pierwszych kroków do walki ze swoim problemem. trzymam za ciebie kciuki.

Skądinąd napisał/a:

[...]niż iść w pochodzie z heilującymi ONR-owcami.


Porażka na całej linii...
Raz: Salut rzymski do czasów II Wojny Światowej był używany przez wszystkie organizacje które były przeciwne komunistom.
Była to opozycja do tego symbolu komunistycznej pięści która występowała równie z lewa(u Hitlera/Mussoliniego) co z prawa u dawnego ONRu.
Dwa: Nawiązanie do Hitlera poprzez "heil" jest bardziej godzące w ciebie... Hitler był równie lewy co komuniści tylko po prostu nazwał się inaczej by wygrać wybory i nie lubił się ze Stalinem bo chciał sam rządzić krajem a nie być kukiełką Kremlowską. Jesteś ofiarą komunistycznej propagandy która zalicza Adolfa czy Benito do prawicowych grup.
Trzy: ONR nie używa z tego co wiem od dawna części swoich starych przedwojennych symboli. Zaktualizuj dane...

Skądinąd napisał/a:

Szykujcie płyty chodnikowe, bo Święto Niepodległości już za miesiąc z ogonkiem.


Ale to czerwone k***y rzucały nimi... :( Dlaczego kuamiesh?

Pudyń napisał/a:

Czemu mu jeszcze samobójstwa nie popełnili?


Bo jest związany ze służbami która popełniają ludziom samobójstwa?

Ojciec_Mateusz

2012-09-30, 09:39
Nie rozumiem co macie do Urbana...bardzo porządny i szanowany człowiek, chętnie bym mu uścisnął dłoń.

Żartowałem k***a. Kijem saperskim bym go nie tknął. j***ny, mogłoby jakie tsunami go porwać...chociaż ch*ja- uszy by go od razu wyniosły na powierzchnię.
X