18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Jerzy Urban [Temat Zbiorczy]

Jad Kiełbasiany • 2012-09-25, 17:41


Jerzy Urban zdradza nikczemny plan żydokomuny :hitler:

kaczy00000

2012-09-29, 18:24
W garniturze kopac ' grob '. To momze byc tylko Urban :mrgreen:

Co...........aa

2012-09-29, 18:24
Wyjaśni ktoś o co chodzi z grubciem o uszach jak skrzydła? Ostatnio głośno się o nim robi, czyżby to kolejny "polityk" który robi sobie raklamę takimi durnymi filmikami?

Chleb razowy

2012-09-29, 18:56
@up To jest Jerzy Urban - wyjaśnić Ci kto to jest?
Otóż, jeżeli kiedykolwiek będziesz narzekał, że Twoim krajem rządzą skorumpowane cioty, które powinny raczej na kasie w markecie zapie**alać niż zasiadać w Sejmie lub jakimś urzędzie, to wiedz, że to jest w dużej części jego zasługa.

Aruś

2012-09-29, 19:32
Tu leży Jerzy Urban, chwała jego duszy. Trumna nie zamknięta, bo wystają uszy.

Taki suchar adekwatny do tematu. 8-)

Javen

2012-09-29, 19:35
I ten kabel do mikrofonu :D Profesjonalista :)

LICH0

2012-09-29, 19:44
Nie ma to jak komunistyczny żart... :homer:

ja...........ax

2012-09-29, 19:55
Urban odpowiada za tygodnik "Zły" katechizm sadysty, a prawica nienawidzi go za to że za komuny był rzecznikiem rządu PRL i jechał po prawicy czyli solidarności jak aktualne zachowanie tych warchołów pokazuje nie bez słuszności, po za tym w swojej gazecie, poziomem niestety często tylko lekko przewyższając fakty stara się krytykować wszystkie wady naszego państwa oraz opisywać patologie jakich dopuszczają się ludzie u koryta zarówno z prawa jak i lewa, choć tych z lewa napie**ala jakby lżej

sohy

2012-09-29, 20:04
Collaaaa napisał/a:

Wyjaśni ktoś o co chodzi z grubciem o uszach jak skrzydła? Ostatnio głośno się o nim robi, czyżby to kolejny "polityk" który robi sobie raklamę takimi durnymi filmikami?



Właśnie na przykładzie Twojej wypowiedzi widać że nauka historii, a przynajmniej ta dotycząca okresu PRL kuleje(a jesteśmy z tego samego rocznika). Jeżeli człowiek nie kształci się we własnym zakresie, nie czyta informacji z różnych źródeł, ma ograniczony pogląd na to co się dzieje obecnie. Dzięki tej niewiedzy bardzo łatwo można manipulować ludźmi i nie będę zaskoczony jak za 20-30 lat na ulicach będą stały pomniki ludzi pokroju Jaruzelskiego czy Michnika(tak właściwie to Szechtera) :) Może i lepiej że nie wiesz kim jest ta gnida, bo na samą myśl o jego działalności i tego postkomunistycznego, antypolskiego bełkotu w "Nie" zbiera mnie na :rzyga:

ButcheredAtBirth

2012-09-29, 20:24
Nawet nie oglądałem gdy tylko przeczytałem jERZY uRBAN i pomyślałem, jak byłoby miło zdzielić szpadlem tego czerwonego sk***iela przez łeb żeby stracił przytomność, a potem zakopać go żywcem.. :roll:

buoba

2012-09-29, 21:28
j***ny komuch obudził się z letargu

go...........et

2012-09-29, 21:33
Jestem tolerancyjnym człowiekiem. Pedały mi nie przeszkadzają, murzyni bywają użyteczni na polach bawełnianych, Niemców lubię za pragmatyzm, a katolicy ze swoimi bajkami są całkiem zabawni. Natomiast komuchów i wszystkich, którzy mieli z tym czerwonym szlamem do czynienia, spaliłbym żywcem. Posypując solą i ćwiartując tępą maczetą.

konrad_n

2012-09-29, 21:53
ta czerwona k***a juz dawno powinna byc zakopana.

Skądinąd

2012-09-29, 22:24
Możecie gadać do woli prawackie Polaczki z roczników 90+, ale Urban to jeden z niewielu w naszym kraju publicysta, który posługuje się nienaganną, piękną polszczyzną. On jest na szczycie góry zwanej "Język Polski", a publicyści GazWybu czy Gazety Polskiej tylko tę górę obszczekują.

A i wyjątkowo trafne podsumowanie z ust red. Urbana - nie doceni nikt, kto nie widzi ekipy rządzącej i będącej w opozycji (he, he, he taka opozycja jak z mysiej dupy reisentasche) jeżdżącej na trumnach. Choć jakoś ciężko mi uwierzyć, że są ludzie, którzy nie zauważają tej wylewającej się z TV nekrofilii (vide dzisiejszy "wiec" PiSu i Solidarności).

I tak, jestem bardziej komunistyczną k***a, bo wolę być czerwoną hołotą niż iść w pochodzie z heilującymi ONR-owcami. Szykujcie płyty chodnikowe, bo Święto Niepodległości już za miesiąc z ogonkiem.

ostatni

2012-09-29, 22:24
sohy napisał/a:

Urban odpowiada za tygodnik "Zły" katechizm sadysty, a prawica nienawidzi go za to że za komuny był rzecznikiem rządu PRL i jechał po prawicy czyli solidarności jak aktualne zachowanie tych warchołów pokazuje nie bez słuszności,




prawdziwa solidarność to Anna Walentynowicz, Gwiazdowie i kilku innych, którzy nie zaakceptowali okrągłego stołu więc musieli wegetować za głodowe emerytury, podczas gdy sbcja dostaje po 5 tysi na miesiąc. Więc nie pie**ol. Była też mała odnoga Solidarności, która pozornie przyłączyła się do układu, ale jej członkowie próbowali kilkukrotnie udupić komuchów lustracją, dekomunizacją, mowa tu o Olszewskim, Kaczyńskich, Macierewiczu.

Co do Urbana to był on rzecznikiem prasowym rządu PRL, czyli propagandzistą.

co do ciekawostek, to nie omieszkam wbić szpili lemingom:


W lutym 1983 Mariusz Walter (współwłaściciel grupy ITI) był rekomendowany przez Jerzego Urbana na specjalne stanowisko głównego konsultanta w planowanym zespole propagandowym, mającym za cel programowanie oraz realizację czarnej propagandy oraz prowadzenie przemyślanej, zręcznej i stałej kampanii na rzecz poprawy wizerunku służb w społeczeństwie: SB, MO, ZOMO podległych MSW PRL



Grupa ITI (ang. International Trading and Investments Holdings SA Luxembourg) – holding medialno-rozrywkowy.
Została założona w 1984 r.[1] przez Jana Wejcherta i Mariusza Waltera. Firma otrzymała koncesję od ówczesnych władz na import sprzętu elektronicznego i dystrybucję filmów na kasetach video w Polsce.
Prezesem Grupy ITI i jej dyrektorem generalnym jest Wojciech Kostrzewa. Prezydentem grupy jest Bruno Valsangiacomo. Od 1 września 2009 r. prezesem Grupy TVN jest Szwajcar Markus Tellenbach, który na tym stanowisku zastąpił Piotra Waltera, obecnego wiceprezesa i dyrektora generalnego TVN.

mam nadzieję, drogie tępaki, że dacie radę przeczytać, zrozumieć i wpaść na to, jakie gówno tak ochoczo łykacie z telewizora




http://pl.wikipedia.org/wiki/Jerzy_Urban
http://pl.wikipedia.org/wiki/Mariusz_Walter
http://pl.wikipedia.org/wiki/Grupa_ITI
X