18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Jedzonko w Wietnamie :D

Szafina • 2013-07-27, 20:13
Nie dla wrażliwych ;-)

Market w Korei. Psy, swinie, koty, osmiornice itd. ;)


Jesli temat jest zbyt mocny to przesunac na harda.

javal

2013-07-28, 06:54
umcumcpolowka napisał/a:

Ktoś wyżej płakał, że na pewno na żywca je przyrządzają. A homary do ch*ja pana to jak się gotuje?! Czemu nikt nie płaczę, że biedne i piękne i morskie stworzonko zabijają w taki sposób? Pewnie przez to że homary chodzą jakoś po 100 zielonych/kilo



Bo z jakiegoś powodu spora część ludzi uważa że jak coś żyło w wodzie, to to mięsem nie jest, przecież od razu widać że taki rak homar krewetka czy ryba to roślinka z oczami, która bólu nie czuje.

Co do całego płaczu nad tym że jedzą biedne pieski. W niektórych państwach je się świnki morskie w innych psy czy koty, za to jest taki kraj gdzie nie mogą sobie wyobrazić jakim barbarzyństwem jest wpie**alanie krowy. Głupi ten, kto myśli że myślące, czujące i inteligentne zwierzęta to tylko kot i pies, a reszta to tam ch*j można je traktować jak się chce. Moim zdaniem nie liczy się to kto co je bo co kraj to obyczaj a jak ktoś pisał mięso to mięso, a jak jest ono traktowane w trakcie hodowli/jak się je ubija. Wegetarianinem nie jestem i nie mam zamiaru być, ale wolał bym żeby świnia, krowa czy nawet ten j***ny pies miał może i krótkie ale przyzwoite życie zanim pójdzie na talerz.

Greadius

2013-07-28, 07:28
Trzeba być zajebiście zacofanym, żeby wpie**alać psy czy inne takie stworzonka. Co jak co, ale pies oddałby życie za właściciela, a inne zwierzaki już nie. Przydałby się tam k***a jakiś dobry napalm, żeby mogli zacząć od nowa budować swoją mentalność : )

Plecionkarz

2013-07-28, 09:39
Świnia jest mądrzejsza od psa a służy nam tylko jako jedzenie, całe życie spędza w oborze aż ktoś ją zabije. Króliczki są jak pluszowe zabawki przytulanki a jakoś się nimi zajadamy. Krowa w niektórych krajach uznawana jest za zwierze święte. A pies taki jak np. amstaf czy pitbul potrafi rozszarpać człowieka bo ma taką fantazję, każdy pies szczeka a nie gryzie obcych tylko dlatego, że jest mały. Jak dla mnie mięso to mięso, a pies to wcale nienajlepsze zwierze żeby akurat go nie zjeść. Jak mają taką kulturę to ich sprawa, oni by pewnie też wielu rzeczy nie zrozumieli z naszej kultury i ostro potępiali.

PustySocho

2013-07-28, 10:00
Plecionkarz,
pie**olisz, ze świnią się na trufle chodzi !


Mnie to nie rusza, zwierze to zwierze. a KAŻDE zwierze mam jedno zasadnicze prawo, mianowicie ma prawo nam smakować.

miskolargol

2013-07-28, 10:02
my nie jemy psow, muslimy nie jedza swin.Nie widze problemu.Kto ma z tym taki wielki problem powinien przystapic do oddzialow bialej alkaidy,a juz napewno przystac pie**olic o nietolerancji ciapatych dla swiniozercow,bo to hipokryzja

KoniecZartow

2013-07-28, 12:00
grzechu5444 napisał/a:


Tutaj nie chodzi o żadne rożnice kulturowe. Jeżeli w Etiopi wpie**alaliby płody to też byś to akceptował, bo to taka ktltura i tradycje? To jest po prostu zacofanie i SYF.
"lekka przesada" też mi dobre.
Jeżeli przyjacielu Wietnamczyku nie znasz histori to przypomne. Ludzie od wieków udomawiali wilki, do ochrony plemion, zwierząt. Był na przertrzeni lat chowany na obrońce domu i bydla, które było jedzeniem. Skośnookie zwierzęta(ci co jedzą psy) porzucili psa jako pasterza, który był chowany właśnie do tylko i wyłącznie obrony rodziny/stada/bydła/"druha" w rodzinie a zaczeli go hodować jako żarcie. Ot tak z głupoty, prymitywizmu. Widzisz w czym rzecz, czy datkej będziesz pisał, że nie widzisz niczdgn złego?



On tego nie zrozumie, jak sam stwierdził różnice kulturowe. Jak może to zrozumieć skoro w jego zółtych skośnych oczach biały Pan hodował żółtych i murzynów? :D taka prawda...psów nienawidzą, bo od zarania dziejów miały lepsza sytuację społeczną od nich. Pod-rasy powinny znać swoje miejsce.

ng...........th

2013-07-28, 13:04
grzechu5444 napisał/a:


Tutaj nie chodzi o żadne rożnice kulturowe. Jeżeli w Etiopi wpie**alaliby płody to też byś to akceptował, bo to taka ktltura i tradycje? To jest po prostu zacofanie i SYF.
"lekka przesada" też mi dobre.
Jeżeli przyjacielu Wietnamczyku nie znasz histori to przypomne. Ludzie od wieków udomawiali wilki, do ochrony plemion, zwierząt. Był na przertrzeni lat chowany na obrońce domu i bydla, które było jedzeniem. Skośnookie zwierzęta(ci co jedzą psy) porzucili psa jako pasterza, który był chowany właśnie do tylko i wyłącznie obrony rodziny/stada/bydła/"druha" w rodzinie a zaczeli go hodować jako żarcie. Ot tak z głupoty, prymitywizmu. Widzisz w czym rzecz, czy datkej będziesz pisał, że nie widzisz niczdgn złego?



Odpowiem ci na to w ten sposób:
Plecionkarz napisał/a:

Świnia jest mądrzejsza od psa a służy nam tylko jako jedzenie, całe życie spędza w oborze aż ktoś ją zabije. Króliczki są jak pluszowe zabawki przytulanki a jakoś się nimi zajadamy. Krowa w niektórych krajach uznawana jest za zwierze święte. A pies taki jak np. amstaf czy pitbul potrafi rozszarpać człowieka bo ma taką fantazję, każdy pies szczeka a nie gryzie obcych tylko dlatego, że jest mały. Jak dla mnie mięso to mięso, a pies to wcale nienajlepsze zwierze żeby akurat go nie zjeść. Jak mają taką kulturę to ich sprawa, oni by pewnie też wielu rzeczy nie zrozumieli z naszej kultury i ostro potępiali.



Jedzenie to jedzenie, mięso to mięso, poza tym nie wszystkie psy są przyjazne dla człowieka. Kota, papugę czy inne zwierze także da się oswoić i to czasami nawet z lepszym efektem (ba, widziałem nawet oswojoną kaczkę)

A zacofaniem to ja mogę nazwać właśnie to co ty mówisz. To, że prawdopodobnie masz psa i jest on twoim najlepszym przyjacielem, to nie znaczy, że dla każdego też musi.
Ignorancja i akceptacja tylko i wyłącznie swoich idei- to jest właśnie zacofanie.

Tak samo zacofany jest ten pajac:
OjciecSyna napisał/a:



On tego nie zrozumie, jak sam stwierdził różnice kulturowe. Jak może to zrozumieć skoro w jego zółtych skośnych oczach biały Pan hodował żółtych i murzynów? :D taka prawda...psów nienawidzą, bo od zarania dziejów miały lepsza sytuację społeczną od nich. Pod-rasy powinny znać swoje miejsce.



Poczytaj trochę książek i nie pie**ol głupot. Azjatów nigdy nikt nie "hodował" i hodować nie będzie. Nasza historia sięga setek tysięcy lat, a historia-jak to nazywasz- białych nieco ponad 2000.

Ja rozumiem, że dla kogoś coś może być niezrozumiałe, ale żeby tak hejtować i wkładać wszystkich do jednego wora? Zacofani podludzie...

samaelpl

2013-07-28, 14:49
malina340 napisał/a:

oni je żywcem piekom niema śladu na ciele żeby było jakieś podcinanie gardła lub coś takiego ps mam bombowy pomysł może im tak wysłać w darze od polski rakiety ziemia powietrze. odpalone



Rakieta ziemia-powietrze powiadasz? Samoloty będziesz im rozjebywał? :homer: