18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Jedzonko w Wietnamie :D

Szafina • 2013-07-27, 20:13
Nie dla wrażliwych ;-)

Market w Korei. Psy, swinie, koty, osmiornice itd. ;)


Jesli temat jest zbyt mocny to przesunac na harda.

Peter-Norivotset

2013-07-28, 00:55
Zacofany syf. Do wszystkich, którzy piszą, że to i to mięso- tylko, że świnia/krowa nie czuwa przy Was i nie cieszy śię jak przyjedziech.e z pracy. Jakiej pracy, przecież większość z Was ma po 16lat i pie**oli, że to i to to przecież mięso.
Proponuję wpie**alać płody. Przecież to mięso, ej.

hide999

2013-07-28, 00:55
na rozjeżdzane głowy i wypływające z nich mózgi na hardzie mogę patrzeć. Ale cierpienie tak wspaniałych zwierzątek jak psy jest ponad moje siły

contowsky

2013-07-28, 01:05
nie dla wrażliwych? Ty chyba nigdy na hardzie nie byłeś

cocaine.animals

2013-07-28, 01:06
umcumcpolowka napisał/a:

Ktoś wyżej płakał, że na pewno na żywca je przyrządzają. A homary do ch*ja pana to jak się gotuje?! Czemu nikt nie płaczę, że biedne i piękne i morskie stworzonko zabijają w taki sposób? Pewnie przez to że homary chodzą jakoś po 100 zielonych/kilo



Nie widzisz różnic pomiędzy ssakiem a stawonogiem ignorancie pie**olony ?

Sobotman

2013-07-28, 01:09
Ale sie k***a jaracie pierdami k***a! pies krowa kon ryba jeden ch*j! co kto lubi a wy przezywac to jak dzieci rydzyka tupolewa! zrobcie marsz rownosci psow! lol :D lol ale mni erozj***li niektorzy jak muzulmanie na paradzie gejow :D heheheh

a ktos tam chcial znac smak a wiec nie wiem czy rozne gatunki psow maja rozne smaki czy cos ale mialem okazje szamac kilka razy psinke sprowadzana bezposrednio z chin w takiej jakby foliowej konserwie a wiec do rzeczy: z wygladu kolor jak konina ciemno czerwony, ale bardzo miesisty jak ze starego wołu, ale co ciekawe rozpada sie w ustach jak kruchy kurczak, tyle o konsystencji :) smak lekko slodkawy jakby zamarynowac krowe w zaprawe z octy sojowego i syropu klonowego a wiec najlepiej wchodzi albo tylko posolone albo na ostro z chili. pachnie jak zwykle miecho jak byscie dostali na talez to zero obczajki chyba ze ktos jest kucharzem albo smakoszem mies to ogarnie ze je cos dziwnego :)

to na tyle :) i pozdrawiam wszystkich obroncow zwierzat :) pamietajcie ze wy jecei sobie krowki a w indiach sa one swiete i nietykalne :)

ZUO!

umcumcpolowka

2013-07-28, 01:11
@Qudi79

Czekaj, czekaj. Widziałeś kiedyś świnie przeprowadzającą ślepego przez ulice?(grube baby się nie liczą)
Albo świnie szukającą żywych pod gruzami przy klęskach naturalnych? No to tyle jeśli o inteligencje zwierząt.

ng...........th

2013-07-28, 01:11
Ja jestem Wietnamczykiem i nie widzę nic dziwnego w jedzeniu psów, aczkolwiek nigdy nie próbowałem. Psy te są zazwyczaj (podkreślam- zazwyczaj) specjalnie hodowane jak kury, świnie i inne zwierzaki. Możecie tego nie rozumieć, bo w Polsce pies to najlepszy przyjaciel człowieka, ale spójrzcie na to z innej strony- taka kultura i tyle, natomiast wyzywanie Azjatów od pojebów tylko dlatego, że mamy taką kuchnię, a nie inną to lekka przesada. Peace.

Zielonek92

2013-07-28, 01:12
Jak można k***a jeść psa -.- tych wietnamczyków powinni smażyć i nie wpie**alają siebie nawzajem pojeby...

MonroeHutchen

2013-07-28, 01:14
to nie jest kwestia inteligencji, wy grzyby j***ne, to jest kwestia setek a wręcz tysięcy lat udomowiania/przyjaźni/partnerstwa dlatego się psów nie je, ale te żółte małpy nie mają zielonego pojęcia o przyjaźni, przecież oni własną matkę by zjedli, jakby tylko się bronić przestała

umcumcpolowka

2013-07-28, 01:20
cocaine.animals chyba nie skumałeś o co mi chodzi. Wiem, że w gimnzjum czytanie ze zrozumieniem to teraz niczym czarna magia, ale możesz się postarać dla Sadistica.
P.S Nick masz ciekawy. Szkoda, że nie wiesz co to kokaina :F

@MonroeHutchen
Pewnie są i tacy co przyjaźnią się ze świnią (można nawet kupić miniaturową za 800 zielonych) czy krówką. Kóz nie wymieniam, bo wszyscy wiedzą jak jest ;)
Jeszcze nie widziałem żeby Koło Przyjaciół Krów robiło pikiety pod fabryką przetworów mięsnych

satan263

2013-07-28, 01:26
kiedyś na sadolu i nie tylko będą wszędzie moje zdjęcia jako człowieka który wybawił ludzkość.. dobrze że jestem j***nym biol-chemikiem i jestem poj***ny, to tylko mnie nakręca do stworzenia takiej bomby żeby wypie**oliło tą korełe (diss za korełe smialo smiecie) tak bardzo k***a w p*zdu, że w galaktyce złotego okonia nawet będą mi bili brawa..

k***a pomarzyć fajna sprawa :(

Wazzi

2013-07-28, 01:33
"Nie dla wrażliwych"

Na sadolu wrażliwość?

KANIBAL22

2013-07-28, 02:17
te skośnookie sk***ysyny wszystko zjedzą...przypuszczam że nawet gówno dobrze przyrządzone

Peter-Norivotset

2013-07-28, 02:40
ngcoth napisał/a:

Ja jestem Wietnamczykiem i nie widzę nic dziwnego w jedzeniu psów, aczkolwiek nigdy nie próbowałem. Psy te są zazwyczaj (podkreślam- zazwyczaj) specjalnie hodowane jak kury, świnie i inne zwierzaki. Możecie tego nie rozumieć, bo w Polsce pies to najlepszy przyjaciel człowieka, ale spójrzcie na to z innej strony- taka kultura i tyle, natomiast wyzywanie Azjatów od pojebów tylko dlatego, że mamy taką kuchnię, a nie inną to lekka przesada. Peace.


Tutaj nie chodzi o żadne rożnice kulturowe. Jeżeli w Etiopi wpie**alaliby płody to też byś to akceptował, bo to taka ktltura i tradycje? To jest po prostu zacofanie i SYF.
"lekka przesada" też mi dobre.
Jeżeli przyjacielu Wietnamczyku nie znasz histori to przypomne. Ludzie od wieków udomawiali wilki, do ochrony plemion, zwierząt. Był na przertrzeni lat chowany na obrońce domu i bydla, które było jedzeniem. Skośnookie zwierzęta(ci co jedzą psy) porzucili psa jako pasterza, który był chowany właśnie do tylko i wyłącznie obrony rodziny/stada/bydła/"druha" w rodzinie a zaczeli go hodować jako żarcie. Ot tak z głupoty, prymitywizmu. Widzisz w czym rzecz, czy datkej będziesz pisał, że nie widzisz niczdgn złego?

lysy10003

2013-07-28, 02:43
Człowiek musi jeść ;)