18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Janusz Ławrynowicz - wywiad

sa...........os • 2012-09-20, 22:09
Wywiad z człowiekiem, któremu internet i portale dla gimbusów zniszczyły życie (a przynajmniej on tak na to patrzy). Chodzi o popularnego "Pana Andrzeja", którego wizerunek został wykorzystany do piętnowania przywar Polaków. Dla przypomnienia:


Skłamałbym mówiąc że spora część z tych obrazków mnie nie rozbawiła, w każdym razie warto poznać co ma do powiedzenia sam pan Ławrynowicz, który chcąc nie chcąc stał się gwiazdą internetu.


Lechu1234

2012-09-20, 22:18
Ja pie**ole, to zaraz ten zapryszczony zjeb i inni z tych memów też będą biedni, ze ich wizerunek się wykorzystuje?

szfak

2012-09-20, 22:29
daj swoje foto to zobaczymy jak bedziesz piszcec po kilku miesiacach ;)

Novotko

2012-09-20, 22:33
Wstydzi się chłop za tą całą polską hołotę.

EudezetReprezent

2012-09-20, 23:06
praca w psiarni zj***la mu zycie a internet daje mu 2 szanse ;)

damian12091988

2012-09-20, 23:22
@k18t
Hahahaha! stary ale żeś doj***ł do pieca!

Odnośnie Pana Andrzeja. Mam na niego wyj***ne - wg. niego miał autorytet. ch*ja miał a nie autorytet od kiedy policjant to taka chlubna praca się pytam? Mało zarabiasz, jesteś przez większość czasu popychadłem pierdzistołków, ryzykujesz życie - gdzie tu moment chwały!? Miał ewidentnie szansę się nachapać - wsiowy "chop" nie zczaił o co kaman i będzie płakał...

BrunerOvned

2012-09-21, 00:34
A wszyscy pie**olicie, gliniarskiej roboty u podstaw nie posmakowaliście.
Są ludzie, którzy lubią to, co robią. Wspomnianego Pana widziałem jakiś czas temu, i okazuje się być porządnym gościem. Tak, w miejscowości na "P".

Hejterom ku*as w oko. Obyście się nie doczekali pomocy, jak wam napie**oli zgraja gnojów i będziecie dzwonić na policję.

k18t

2012-09-21, 11:44
damian12091988 napisał/a:

@k18t
Hahahaha! stary ale żeś doj***ł do pieca!

Odnośnie Pana Andrzeja. Mam na niego wyj***ne - wg. niego miał autorytet. ch*ja miał a nie autorytet od kiedy policjant to taka chlubna praca się pytam? Mało zarabiasz, jesteś przez większość czasu popychadłem pierdzistołków, ryzykujesz życie - gdzie tu moment chwały!? Miał ewidentnie szansę się nachapać - wsiowy "chop" nie zczaił o co kaman i będzie płakał...



high five! piwko ziomuś

DisHonoreD

2012-09-21, 12:17
Cytat:

praca w psiarni zj***la mu zycie a internet daje mu 2 szanse


pie**olony gimbie wez lepiej przykład od Magika skocz po piwo, daj mi swoje zdjecie dam ci tez 2 szanse

Pleso93

2012-09-21, 12:20
Na jego miejscu jakbym mijał gówniarzy, którzy śmialiby mi się w oczy to bym zarzucił tekstem:
"Śmieją się ze mnie, polaczki j***ne", albo coś w tym stylu.
P. Janusz nie ma dystansu do siebie :P

HariDee

2012-09-21, 12:20
Jakiś idiota potrafi zepsuć komuś życie i nic z tym nasz pie**olony kraj nie zrobi.

seergiei71

2012-09-21, 12:32
Bardzo dobrze j***ć psa :D

Orissa

2012-09-21, 12:34
TWN robi poetyckie klipy, jebli se cytacik na końcu, jak te hipstery, to już coraz mniej przypomina telewizję

Ławrynowicz będzie gadać o znieważeniu go jako funkcjonariusza, a nie po prostu osoby, pie**olenie. Nikt nie użył zdjęcia w taki sposób żeby ośmieszyć policję albo jego jako policjanta, na początku nikt nawet nie wiedział kto to jest, nie miało to żadnego znaczenia

Prokuratura też dobrzy artyści, nie ma szkodliwości społecznej - nie ma reakcji. To co, dzielnicowy nie ma nic do społeczeństwa, zlewają pracownika państwowego, czyli kolegę po fachu

Dobrze że wreszcie powiedzieli jak się nazywa ten mem, łatwiej będzie tego szukać :-D