18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Janusz Ławrynowicz - wywiad

sa...........os • 2012-09-20, 22:09
Wywiad z człowiekiem, któremu internet i portale dla gimbusów zniszczyły życie (a przynajmniej on tak na to patrzy). Chodzi o popularnego "Pana Andrzeja", którego wizerunek został wykorzystany do piętnowania przywar Polaków. Dla przypomnienia:


Skłamałbym mówiąc że spora część z tych obrazków mnie nie rozbawiła, w każdym razie warto poznać co ma do powiedzenia sam pan Ławrynowicz, który chcąc nie chcąc stał się gwiazdą internetu.


Turkles

2012-09-21, 18:45
Na Filmiku dziewczyna w 1:17



obczajcie Śmiech. :P

ScrappyCoco

2012-09-21, 18:49
Nie powiem, że mnie to nie śmieszyło, bo bym skłamał, ale szkoda chłopiny naprawdę, bo gościu wydaje się być naprawdę załamany i zmęczony tą sprawą...

ZimnySkurwiel

2012-09-21, 18:54
@Szczurto Nie jestem wielkim fanem policji, ale oni przynajmniej coś robią dla społeczeństwa nie to co te sk***iałe dresy co tylko kradną i siedzą w więzieniu.
Zgaduję, że jeździsz po policji bo twoi bogowie tacy jak konus RTV i inne Pejcze ci każą. Zapie**alałeś po pijaku samochodem, kradłeś, napie**alałeś ludzi bo kibicowali innemu klubowi i dziwisz się, że mandat dostałeś?
Jesteś totalnym zerem dla społeczeństwa.
Jak to mówią, jesteś k***ą a ulica to twój alfons
A jak już nazywasz mnie pałą, to muszę przyznać że chętnie bym poszedł w ich szeregi, żeby móc napie**olić twoich starych pałą po ryju, że takie ch*jowe dziecko wychowali.

konował

2012-09-21, 18:56
Osobiście lubiłem tego Mema, jak faktycznie wyśmiewał typowe Polskie nastawienie do świata czy rożnego rodzaju głupoty i powiedzonka, ale oczywiście tym bardziej mem popularny tym bardziej się staje ch*jowy. I zamiast tego
Było coraz więcej tego

Makavel

2012-09-21, 19:55
j***ne gimbusy... Szkoda gościa ;/

gabriela494

2012-09-21, 20:32
I szkoda faceta. Porządny obywatel i ciągle wyśmiewany. Czasem mi wstyd za nas wszystkich.

maciej567

2012-09-21, 20:36
piwko leci za bardzo dobry material , az szkoda ze pominalem go w tv ,
szkoda goscia naprawde , porzadny czlowiek a w taki sposob potraktowany...

Mizantrop

2012-09-21, 22:40
jackalski
Nie masz potenszjalu.

browar336

2012-09-21, 23:45
I temu gościowi należą się wakacje za kasę od internautów jak to było w przypadku "Pani Grażynki Żarko" tylko te tamta babka sama chciała zrobić z siebie pośmiewisko w internecie a potem jaka ona biedna i klękaj internecie bo zrobiłeś mi krzywde (głupia p*zda swoją drogą) -.- A p.Andrzej został pokrzywdzony przez internautów bez jakiejkolwiek ingerencji ze swojej strony i to jemu należy się jakaś rekompensata jak nie od strony prawa to chociaż od internautów.

shymzonz

2012-09-22, 02:46
Mnie to dziwi jedno. Bo, że nastoletnia gimbusiarnia jak to nazywacie jest bandą idiotów to jeszcze jestem w stanie zrozumieć; jak się ma naście lat to się przeważnie ma też gówno zamiast mózgu. Ale, że odrobinę starsi licealiści i studenci, czyli osoby od których powinno się oczekiwać pewnej innowacyjności i świeżości spojrzenia, zostali w tych czasach, w internecie jakimiś porypanymi, ckliwymi obrońcami cnoty i moralności, no to tego już pojąć nie potrafię.

Kiedyś nie do pomyślenia byłoby w kręgach młodzieżowych takie jawne przyznanie, że pojedynczych ludzi ceni się bardziej niż idee. Coraz bardziej dajecie sobie wmówić, że dla dobra sprawy można robić w systemie wyjątki. I co? Coraz więcej kontroli i coraz mniej wolności, że już nawet na kompletnie, wydawałoby się, wyzwolonym portalu, mamy od groma "społecznych strażników myśli". Jeśli literalnie przyznano nam wolność w jakimś zakresie, to powinniśmy ją szanować i się w jej ramach realizować, walcząc o jej poszerzanie. A nie ograniczać się, bo jest moda na nastoletnią pruderię.

Jak ja studiowałem, a internet był w powijakach to żart z przeróbką zdjęcia wykładowcy był jedną ze śmieszniejszych akcji jakie udało nam się wywinąć. Jakby komuś się udało zrobić włam i zdyskredytować kogokolwiek ze służb, rządu czy podobnych to spotkałby się z wielką aprobatą. Co zresztą było zgodne z ideą wolności w internecie. A dzisiaj ludzie są gotowi współczuć Radkowi Sikorskiemu za niedawne włamy na strony MSZtu i ocierać łezki ludziom którzy jeszcze się nie nauczyli, że jak coś do internetu trafi to już go tak łatwo nie opuści, a o swoje dane i dobra osobiste trzeba dbać. Piętno facebooka i lewicowego rozumienia wolności tylko zbiera swoje żniwo.

Tymczasem dobra rada:
Kratka "zezwalam na przetwarzanie..." to nie kalendarz, że trzeba ją zawsze odznaczać. A prywatne zdjęcia, to do albumu, a nie na fotkę i fejsika. Podobnie Wasze dane, skany dokumentów, hasła, korespondencja. Opisywanie wszystkich swoich czynności i aplikacje informujące o Waszej aktualnej lokalizacji to też, o zgrozo, nie są najwspanialsze wynalazki ludzkości.

b3mol

2012-09-22, 07:15
W Elblągu... to do h*ja dojdą. Swoją drogą panu temu tak ciezko z tym zyc, ze sprzedal sie pod tania rezyserke. Nie mam nic do niego. Postawilby mu flache.

przemo111

2012-09-22, 14:51
A mi żal gościa, nikt nie powiedział że jest psem, może to normalny policjant

PapierowyUmysł

2012-09-23, 04:58
@szczurto zabij się błagam , zrób światu i rodzinie przysługe i skocz z dachu, albo lepiej się zastrzel... dach możesz przeżyć.