18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Janusz Ławrynowicz - wywiad

sa...........os • 2012-09-20, 22:09
Wywiad z człowiekiem, któremu internet i portale dla gimbusów zniszczyły życie (a przynajmniej on tak na to patrzy). Chodzi o popularnego "Pana Andrzeja", którego wizerunek został wykorzystany do piętnowania przywar Polaków. Dla przypomnienia:


Skłamałbym mówiąc że spora część z tych obrazków mnie nie rozbawiła, w każdym razie warto poznać co ma do powiedzenia sam pan Ławrynowicz, który chcąc nie chcąc stał się gwiazdą internetu.


Moja_Pani

2012-09-21, 12:36
@seergiei71, wypie**alaj pakować plecak, bo się spóźnisz na lekcje.

Kotli

2012-09-21, 12:39
TVN pokazuje jaki to internet jest zły, lepiej niech wszyscy oglądają telewizję :)

Moja_Pani

2012-09-21, 12:39
Żal mi gościa. Nikt nie chciałby być na jego miejscu.

dymion

2012-09-21, 12:50
gdyby chodziło o komora, szybko byłby wyrok.

Davidzior

2012-09-21, 12:54
Co jak co, ale ja, gdybym zobaczył go na żywo to chyba bym go nie rozpoznał. Niech zgoli wąsa, zawsze to trochę zmieni twarz.

al...........10

2012-09-21, 12:55
kulwasarpana, no ja bym się zamienił. Założyć firmę, morda jako znak towarowy i załatwione - można sprzedawać koszulki, naklejki, plakaty itd. Na stronie internetowej zebrać co ciekawsze teksty i jest hajs z reklam. k***a, gościu mógł konkretnie zarobić zamiast płakać w tv. Nie zrobił tego, bo naprawdę jest polaczkowatym panem Andrzejem.
Teraz już trochę za późno, trzeba było kręcić biznes jak te memy dopiero startowały.

coolfon

2012-09-21, 13:02
Cytat:

high five! piwko ziomuś



A mnie taka refleksja natury ogólnej naszła. Dlaczego wszyscy piękni, młodzi, inteligentni, polscy kawalerowie, którzy tak bardzo pragną j***ć policję i wyrażają się o funkcjonariuszach w innym nie mniej wybredny sposób, zwracają się do siebie „ziomuś”. Jak dla mnie świadczy to o tym, że są pie**olonymi niedorajdami o poziomie umysłowym siedmiolatka (z medycznego punktu widzenia cierpią na debilizm) i nasłuchali się pana Ryszarda z Poznania

SKR

2012-09-21, 13:03
powinien kase robić na koszulkach itp a nie pie**olić głupoty że mu zniszczyli życie

dyhayne

2012-09-21, 13:03
A ja sobie tak mysle, ze skoro mozna w ten sposob, wlasciwie bezkarnie, wykozystywac wizerunek jakiejs osoby. To moze by tak porobic "memy" z facjaty prokuratorow, ktorzy umorzyli te zgloszenie. Niech sie skorumpowane ch*je poczuja tak jak ten policjant.
ps. Do tych normalnych, ktorzy to ogladaja. NIe ma sensu odpisywac na komentarze ludzi takich jak: k18t, seergiei71 czy damian12091988. Miejcie swoja godnosc, oni moze kiedys dorosna intelektualnie do poziomu czlowieka i "zczaja o co kaman", a tymczasem proponowalbym pozostawic ich samym sobie. Na glupote nie ma lekarstwa.

Kluska

2012-09-21, 13:07
a ja powiem inaczej.
nie jedna małpa medialna by się z nim chętnie zamieniła.
powinien sprzedawać koszulki ze swoją twarzą, występować w tv, promować właśnie coś odwrotnego do internetowych memów. facet właśnie ma siłę! jest osobą publiczną z racji pracy a teraz medialną!
durny członek dosięgnął perfekcyjny target - młodych internetowych - czyli olbrzymi rynek.
wiele dobrego mógłby zrobić, zamiast siedzieć i brać wszystko do siebie.

nieporadność i wąskie myślenie.

ATOMOWYANDRZEJ

2012-09-21, 13:11
"Zart sie konczy w momencie kiedy okazuje sie ze to jest Twoja twarz" - mądrze powiedziane

Moja_Pani

2012-09-21, 13:12
Słuchajcie, to wrzućcie swoje zdjęcia do sieci, my się posmiejemy, a Wy sprzedawajcie koszulki. Deal?

jackalski

2012-09-21, 13:37
Patrzcie i uczcie się.
Tak wprowadza się cenzurę.
Teraz biedny pan, jutro jakiś dzieciak walnie się z dachu bo koledzy się z niego naśmiewali w Internecie i odpowiedź będize prosta: trzeba ograniczyć wolność słowa. "Bo wolność słowa ma granice"- jeśli usłyszycie takie słowa, to wiedzcie, że coś się dzieje :)

Zwróccie uwagę na retorykę 'pokrzywdzonego' - "Brak jest narzędzi [...] jeżeli wizerunek funkcjonariusza publicznego jest wykorzystany to powinno być ścigane z urzędu". Nie obywatela, ale funkcjonariusza publicznego.

Mimo swoich wad, niedoścignionym przykładem wolności słowa jest USA. Tam im bardziej osoba jest publiczna, tym MNIEJSZE ma prawo do obrony swojego wizerunku. W USA prezydent nie zniżyłby się do pozywania żula, lub studenta za to, że ten nazwał go tak albo inaczej. W Polsce praktyka pokazuje, że wszystkie frakcje idą w tej kwestii ręka w rękę. [Naturalnie co innego, gdy prezydenta pomawia osoba publiczna - w USA burzą przeszło słowo 'Kłamiesz', rzucone przez senatora w stronę prezydenta... jedno słowo! Bez wulgaryzmów!]

Reasumując.
Cieszcie się wolnością słowa. Póki jest.

ps.
Jak go to wszystko tak boli to niech się ogoli, albo brodę zapuści.

Kluska

2012-09-21, 13:40
kulwasarpana, do zmieniających sytuacji trzeba się dostosowywać.

ZimnySkurwiel

2012-09-21, 13:46
Do wszystkich dzieci JP