18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Jak żyć Panie Premierze ??? Odp. "Krótko"

GYVER • 2014-02-13, 13:36


Brak słów...


Zaj***ne z wykopu.

Sanjizz

2014-02-13, 13:37
Tragedia normalnie płakać się chce gdybyś mógł wyśłij mi numer tej pani na priv

quark

2014-02-13, 13:38
tak jak na kartce! nie wiesz? zielona wyspa, szkoda ze po bumie.... psia jego k***a mać..... ch*j im w dupe i dwie taczki gruzu by nie było luzu........

GYVER

2014-02-13, 13:39
"Tragedia normalnie płakać się chce gdybyś mógł wyśłij mi numer tej pani na priv"
Nie posiadam niestety....

pieki

2014-02-13, 13:43
j***ny rzad..... :(

LijoLitex

2014-02-13, 13:46
"zakupy sporzywcze" jakby się uczyła za dzieciaka, to by i środki do życia się znalazły, a i samotną matką by nie była.

MAHORA

2014-02-13, 13:50
LijoLitex napisał/a:

"zakupy sporzywcze" jakby się uczyła za dzieciaka, to by i środki do życia się znalazły, a i samotną matką by nie była.


sp***alaj! Widać, że ch*ja wiesz o prawdziwym życiu, ale co można zobaczyć z norki trolla…

Sanjizz

2014-02-13, 14:03
LijoLitex napisał/a:

"zakupy sporzywcze" jakby się uczyła za dzieciaka, to by i środki do życia się znalazły, a i samotną matką by nie była.

masz 20 lat ciągle na garnuszku u Matuli bo tak wygodniej no nie ??Czekaj nie masz dzieci?? No tak przecierz wygodniej w naszym kraju. Życie cię nie kopneło w dupę widać to bardzo dobrze.Skoro jesteś taki zajebisty a w PL jest przyrost ujemny rób dzicie wspieraj kraj pracuj i utrzymuj rodzine bo jeśli nie ty to dziecie tej szanownej Pani będą j***ć na twoją emeryturę. troche szaczunku gówniarzu i ogłady a tak po za tym to :idzwch*j:

raper900

2014-02-13, 14:16
"Dwoję" to ona ma z polskiego chyba. Chociaż jakby nie patrzeć z taką znajomością ortografii może śmiało kandydować na prezydenta.

lu...........5z

2014-02-13, 14:24
@LijoLitex

Co drugi Polak nie umie pisać poprawnie, a 3/4 czytać ze zrozumieniem. Jak uważasz, że znajomość ortografii zapewni ci pracę, to znaczy, ze jeszcze jesteś bachorem.



A co do babki to smutne, ale tak to jest jak się najpierw robi dzieci, a potem zastanawia. Pytanie gdzie ojciec i czemu nie płaci.

nowynick

2014-02-13, 14:38
jak dała nr telefonu to ZUS już się na Nią sadzi. Za mała nieopodatkowaną zapłatę lub zakupy? Oj będzie surowa grzywna lub nawet areszt na parę miesięcy. Dzieci oddadzą pedalskiej parze a Ona będzie płacić na Nie alimenty.

Taki chory lecz niewykluczony niestety koniec tej historii.

Jeśli to gdzieś w okolicach Warszawy daj mi nr telefonu z tego ogłoszenia na priv. Może w domu syfu nie mam, ale dodatkowe przecieranie nie zaszkodzi, a ta kobieta resztkami honoru unosi się od żebrania wyraźnie i jałmużną chyba bym Ją uraził.

LijoLitex

2014-02-13, 14:51
@Sanjizz nie jestem na garnuszku matki, pracuję na siebie. Znajomość ortografii może nie zapewni mi pracy, ale dziwnym trafem to zawsze analfabeci narzekają, że tej pracy nie mogą znaleźć, natomiast jeśli chodzi o dzieci, to nie robi się ich, jeśli nie ma się stabilności finansowej, to chyba oczywiste, na moją emeryturę nie będzie dymać nikt inny tylko JA.

rigsuit

2014-02-13, 14:56
Brak słów... Kobieta próbuje robić jak najlepiej dla swoich dzieci, niestety może nie ma pracy u niej w mieście choćby za te j***ne 1300, a może i pracuje za 1300 ale nie wystarcza to na utrzymanie. pie**olone knury jak zobaczą te ogłoszenie to jeszcze pewnie będą skakać jej nad głową żeby odprowadziła haracz z tych dochodów bo tego podatkiem nazwać nie można. Sam nie mam lekko, i wiem jak to jest...

Nihilista

2014-02-13, 15:13
Możliwe, że całe życie utrzymywał ją facet, ale z powodu zdrady ją zostawił i baba nie wie co ze sobą zrobić. Komentarze typu "j***ny rząd" są k***a śmieszne, co Wy, państwo socjalne chcecie budować? Skąd chcecie wziąć pieniądze, żeby jej dać, nie pojmuję? Fakt, że narobiła dzieci i nie potrafi pracować, to wina rządu? Może premier ma ją teraz dymać i utrzymywać, skoro jej sponsor ją zostawił?

McKusmier

2014-02-13, 15:17
@LijoLitex

K*rwa rzygać się chce jak patrzę na twoje wpisy... Może miała męża i on zarabiał po 25k miesięcznie? Mąż umarł ona pracy nie ma a z dziecmi została? Na ch*j tak wszystko generalizować, uwierz, że niektórzy mają w życiu naprawdę pecha. Poza tym lepiej, żeby tak szukała pracy niż dawała dupy, albo kradła. Wielki szacun, że się stara, ale jak zwykle przysapią się takie cwe*e jak ty LijoLitex i będą wszystko wiedziały najlepiej.