18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Jak żyć Panie Premierze ??? Odp. "Krótko"

GYVER • 2014-02-13, 13:36


Brak słów...


Zaj***ne z wykopu.

De...........37

2014-02-13, 15:54
Pewnie jest stara, brzydka i otwory ma już rozepchane.

Właśnie, emigrować! Pakujcie walizki, pożyczcie na bilet do UK od mamy/taty i wydupcać z tego pięknego kraju bo kiedyś od pieprzenia polityków chciało mi się rzygać. Teraz chce mi się śmiać a rzygać chce mi się od pieprzenia domorosłych politologów i znawców wszystkiego.

SuchyArbuz

2014-02-13, 16:04
Tak czytam te wasze durne komentarze, i wiecie co? Szkoda mi was wszystkich... zwłaszcza idiotów którzy piszą teksty typu: "Myślirz rze ze znajomościom ortografji znajdzerz pracze?" Skończyli k***a zawodówkę albo gimbaze z ocenami 2/3 i chcą pracy za 2/3k+. Jebnijcie się w ten pusty łeb. Kto o zdrowych zmysłach zatrudni analfabetę bez wykształcenia który jest arogancki i niekulturalny wobec potencjalnych klientów. Ja skończyłem Studia graficzne i w Polsce mam 2,5k (w planach wyjazd za granicę po lepsze zarobki, jest ten fakt że mógłbym mieć więcej) na rękę . Mieszkam z dziewczyną i wystarcza nam spokojnie na nasze potrzeby i ewentualne zachcianki. Wszystko dzięki temu że rodzice mnie przyciskali do nauki. To że wam się w dupie poprzewracało i olaliście wszystko dookoła to nie miejcie pretensji do państwa że klepiecie biedę.

Kreeggan

2014-02-13, 16:05
MAHORA napisał/a:


sp***alaj! Widać, że ch*ja wiesz o prawdziwym życiu, ale co można zobaczyć z norki trolla…



Skąd masz tyle piw ? Rozumiem że na sadolu sami nieudacznicy, nastoletnie matki itd :D

De...........37

2014-02-13, 16:08
Dzieci nastoletnich matek.

606

2014-02-13, 16:16
Widzę, że niektórym się kompletnie we łbach poj***ło.
Brak podstawowej edukacji i wiedzy o antykoncepcji nawet w "normalnym" kraju zaprowadzi cię poniżej godnego życia.
Trzeba było się uczyć i zapie**alać, a nie robić dzieciaki na potańcówkach k***a. Ja muszę dzień w dzień zapie**alać, a k***a jeden z drugim czyhają na socjal, pomoc społeczną, pieniążki za przypilnowanie auta i umycie okien w domu. A sp***alać! Emigrujcie k***y j***ne, trzeba było się uczyć i myśleć.

Insaner

2014-02-13, 16:23
HowAbout napisał/a:



Emigrować.

Owszem w każdym, kraju nie ważne jak dobrze prosperującym znajdzie się garstka ledwo dająca radę. Tyle, że tutaj nawet jakoś sobie radząc i tak zarabia się wielkie gówno w porównaniu do 3/4 krajów Europy. Świnie zza stołków natomiast wciskają wszystkim kit, że najniższa krajowa rośnie i wynosi ponad 3700 zł.. No k***a, nóż się w kieszeni otwiera.



No bo średnia, czy tam najniższa krajowa cały czas rośnie, podobnie jak podatki i ceny - więc technicznie rzecz biorąc to mamy coraz mniej :) .

Byt

2014-02-13, 16:31

Panzerwaffe

2014-02-13, 17:21
hmmm czyzby to ta pani?

niestety nie moge wrzucic linka ale zobaczcie na fotce login

karolq21 (wystarczy wyszukac w google)

znalazlem ogloszenie z podanym mailem kusiunia20 na stronie e-legnickie

(wiem ze w ogloszeniu jest anna a na fotce karolina ale nick (skype) i miasto sie zgadzaja)

jesli to prawda to gratuluje 2 dzieci w wieku 24 lat... i jak teraz wygladaja historie o obronie honoru i mezu zarabiajacym 25k? :D
polskich liter nima bo zostaly w pl

hardowski

2014-02-13, 17:33
LijoLitex napisał/a:

"zakupy sporzywcze" jakby się uczyła za dzieciaka, to by i środki do życia się znalazły, a i samotną matką by nie była.



Przecież jeden taki z wąsem co się nie "uczył za dzieciaka" został Prezydentem Rzeczypospolitej Polskiej. Twój argument właśnie poszedł się pie**olić za darmo. Szach-mat!

contowsky

2014-02-13, 17:51
aż mi się przykro zrobiło. To jest sadyzm, a nie jakiś pie**olony bambus, który sp***ala się z deskorolki na jaja.

SuchyArbuz

2014-02-13, 17:54
hardowski napisał/a:



Przecież jeden taki z wąsem co się nie "uczył za dzieciaka" został Prezydentem Rzeczypospolitej Polskiej. Twój argument właśnie poszedł się pie**olić za darmo. Szach-mat!



Zapomniałeś dodać jakie ten "pan z wąsem" miał plecy w rządzie. Chyba nie muszę wypominać, a taki szary kowalski myśli że dostanie spadek po pradziadku żydzie który prowadził korporację pokroju google.

mateyrox

2014-02-13, 18:45
To jest smutne. Smutne jest też to że coraz więcej osób musi wyjeżdżać z kraju, bo ten kraj nie daje im godnych warunków przeżycia. Nie każdy był orłem w szkole, ale każdy zasługuje na to żeby żyć. Dramat matki z dziećmi a wy sie spinacie o ortografa... No tak, przecież sprzątając mieszkanie musi znać kilka języków, obsługę komputera i mieć 5 lat doświadczenia w zawodzie

Denaru

2014-02-13, 19:15
LijoLitex napisał/a:

@Sanjizz nie jestem na garnuszku matki, pracuję na siebie. Znajomość ortografii może nie zapewni mi pracy, ale dziwnym trafem to zawsze analfabeci narzekają, że tej pracy nie mogą znaleźć, natomiast jeśli chodzi o dzieci, to nie robi się ich, jeśli nie ma się stabilności finansowej, to chyba oczywiste, na moją emeryturę nie będzie dymać nikt inny tylko JA.



W dzisiejszych czasach edukacja nie rowna jest wiedzy, edukacja to kaganiec na ryj mlodego obywatela wpajajac mu wiedzo-smieci ktore w prawdziwym zyciu sa bezuzyteczne, jedynie w systemie wykreowanym na zapotrzebowanie takich wyksztalconych bezmozgowcow. Im dluzej studiuje tym bardziej chce mi sie tym zygac. Generacja bezmozgiego truchla trwa ...

SuchyArbuz

2014-02-13, 19:17
mateyrox napisał/a:

To jest smutne. Smutne jest też to że coraz więcej osób musi wyjeżdżać z kraju, bo ten kraj nie daje im godnych warunków przeżycia. Nie każdy był orłem w szkole, ale każdy zasługuje na to żeby żyć. Dramat matki z dziećmi a wy sie spinacie o ortografa... No tak, przecież sprzątając mieszkanie musi znać kilka języków, obsługę komputera i mieć 5 lat doświadczenia w zawodzie


Nie, ale jak się puszczała się zza czasów gimnazjum i później to niech teraz za to płaci. Szkoda tylko dzieci, że muszą żyć w takich warunkach przez nieodpowiedzialną matkę... Najpierw to trzeba sobie życie ułożyć, zapoznać się z czym to się je.

//edit

I jeszcze pan @up...

"bezmózgi" "żygać" coś jeszcze? hipokryci. Ehh... dlaczego takie tumany się rodzą to nie mam pojęcia, może jeszcze wadliwe prezerwatywy zza komuny. A może po prostu dzisiejszy chłam z Chin.

javal

2014-02-13, 19:49
Po kilku komentarzach nie chce mi się już czytać reszty, ale do wszystkich jadących na ojca, albo na babkę że jest samotna....może k***a nie żyje? Wiem szok, to się zdarza! A dla babeczki + bo wiele ludzi w takiej sytuacji żebrze lub kradnie albo się nie podejmie "najgorszej roboty".