18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Jak żyć Panie Premierze ??? Odp. "Krótko"

GYVER • 2014-02-13, 13:36


Brak słów...


Zaj***ne z wykopu.

zielak300

2014-02-13, 15:18
Dawać robimy zbiórkę pieniędzy dla tej biednej Pani. Proszę wpłacać datki przez paypal na "zielak01@wp.pl".

LijoLitex

2014-02-13, 15:20
@McKusmier za dużo się filmów naoglądałeś

Joseph_Fritzl

2014-02-13, 15:21
Nihilista napisał/a:

Możliwe, że całe życie utrzymywał ją facet, ale z powodu zdrady ją zostawił i baba nie wie co ze sobą zrobić. Komentarze typu "j***ny rząd" są k***a śmieszne, co Wy, państwo socjalne chcecie budować? Skąd chcecie wziąć pieniądze, żeby jej dać, nie pojmuję? Fakt, że narobiła dzieci i nie potrafi pracować, to wina rządu? Może premier ma ją teraz dymać i utrzymywać, skoro jej sponsor ją zostawił?



Nie imbecylu. Nie o to chodzi. Gówno znam się na polityce ale na zdrową logikę którą jako facet powinieneś mieć. Idziesz do sklepu po j***ne mleko, płacisz złotówkę, to 23 grosze zostawiasz dla państwa. Dostajesz wypłate - podatek, idziesz do lekarza - płacisz z własnej kieszeni albo zdychasz. Fakt jest taki, że w Polsce jest cholernie tanio w porównaniu do innych krajów UE. Tylko szkoda k***a jego mać, że wypłata jest żałosna. O to w tym wszystkim chodzi. To jest 3-ci świat. Żeby nikt k***a nie mógł wyjść z dziewczyną do kina, na kolacje, kupić sobie coś dla przyjemności, wkładał we własne zainteresowania ciut pieniędzy? Tylko wybieraj k***a mać co w tym miesiącu zakupić.

ch...........ox

2014-02-13, 15:24
Dzisiaj żyjąc w większym mieście, nawet jeżeli druga osoba pracuje może być ciężko pod koniec miesiąca. Wk***ia mnie takie strzelanie z dupy osób o ortografię autorki ogłoszenia. Przepraszam, czy ona szuka pracy jako zastępca menedżera czy może nauczycielkę języka polskiego?
Co niektórym kłania się czytanie ze zrozumieniem - kobieta szuka pracy jako pomoc domowa, a do takiej roboty raczej nie wymagają biegłego języka polskiego... Najważniejsze, że nie chce kraść ani żebrać pod biedronką - ludzie, którzy chcą i walczą o to aby móc pracować zawsze mają u mnie ogromny szacunek.

PS Mam kumpla, który zrobiłby 2x więcej błędów w tym ogłoszeniu niż ta kobieta. Ma wyższe wykształcenie i jest zajebistym programistą. Jego pracodawca w dupie ma jego poprawną polszczyznę, grunt że chłop nie robi błędów w linijkach kodu...

hpiotrekh

2014-02-13, 15:26
Nie jest cholernie tanio. Tzn nie wszystko. Usługi są stosunkowo tanie, ale produkty wielkich koncernów generalnie ceny mają zbliżone na całym świecie.

LijoLitex

2014-02-13, 15:29
@quanticox
"Znajomość ortografii może nie zapewni mi pracy, ale dziwnym trafem to zawsze analfabeci narzekają, że tej pracy nie mogą znaleźć" - czytanie ze zrozumieniem mówisz?

Sanjizz

2014-02-13, 15:30
LijoLitex napisał/a:

@Sanjizz nie jestem na garnuszku matki, pracuję na siebie. Znajomość ortografii może nie zapewni mi pracy, ale dziwnym trafem to zawsze analfabeci narzekają, że tej pracy nie mogą znaleźć, natomiast jeśli chodzi o dzieci, to nie robi się ich, jeśli nie ma się stabilności finansowej, to chyba oczywiste, na moją emeryturę nie będzie dymać nikt inny tylko JA.

I już brak towjej wiedzy się kłania nie pracujesz na swoją emerturę pracujesz na emeryturę dla swoich dziadków, ojców ale żyj dalej w błogim śnie napisz jak się obudzisz

fyrku

2014-02-13, 15:38
To autor postu jest raczej młodziachą, bo takie ogłoszenie by go nie zdziwiło inaczej. Chyba, że nowomłodobogacki.... to i nie będzie wiedział, że takie ogłoszenia często w kraju widać.

De...........37

2014-02-13, 15:40
Kobitka szuka pracy. Tym się różni od sadisticowych nierobów którzy po obiadku z mamusią i tatusiem siadają do neta narzekać jak im źle.

Ani mnie to ziębi ani chłodzi. Może znajdzie robotę, może nie. Od marudzenia po internetach w portfelu nie przybywa.


Cytat:

Żeby nikt k***a nie mógł wyjść z dziewczyną do kina, na kolacje, kupić sobie coś dla przyjemności, wkładał we własne zainteresowania ciut pieniędzy?



W tytkę, jestem nikim bo stać mnie na wymienione :D

tomekwl3

2014-02-13, 15:44
w każdym społeczeństwie i w każdym kraju znajdą się osoby nie mające środków do życia często (zwykle) z własnej winy, ale nie zawsze. W kraju nie dzieje się dobrze - fakt, ale obarczanie winą za złą sytuację materialną tej właśnie kobiety rządu jest absurdalne. Premier ma przyjechać i dać jej forsę na życie? być może zwyczajnie nie jest atrakcyjna dla pracodawców - sorry - wolny rynek. Abstrah*jąc od tego przypadku - nie każdy bezrobotny jest bezrobotny nie ze swojej winy. Jest masa osób które nie chcą pracować, przyzwyczaiły się do niskiego standardu życia z zapomóg i wolą mieć wolne, część pracuje na czarno, część wyleciała z roboty na własne życzenie. Obecnie kluczem jest wykształcenie - nie każdy musi (i powinien) mieć wyższe. Dobre studia na dobrej uczelni = dobra praca i tyle. Nie mogę już słuchać lamentu absolwentów socjologii, europeistyki, resocjalizacji itp. którzy płaczą, że nie mogą znaleźć pracy w zawodzie - sorry - takie mamy warunki. Ni komu nie potrzeba setek osób ze śmieciowym wykształceniem z prywatnych uczelni. Trzeba było się uczyć. PO nie wygra wyborów - sam nie mam zamiaru na nich głosować. PiS - niestety, chyba wygra. Już widzę tą smoleńską paranoję rozlewającą się po kraju. Będzie wesoło. Lewica - nie dla mnie. zostaje KNP - ale boję się, że to głos zmarnowany, choć w sondażach balansują blisko 5% progu wyborczego. Co tu robić?!

Krakus76

2014-02-13, 15:46
a gdzie ten chłop co te dzieci zrobił, podniósł spodnie i poszedł?

niestety zazwyczaj uczciwość wiąże się z naiwnością...

Nihilista

2014-02-13, 15:49
Qui Pro Quo napisał/a:



Nie imbecylu. Nie o to chodzi. Gówno znam się na polityce ale na zdrową logikę którą jako facet powinieneś mieć. Idziesz do sklepu po j***ne mleko, płacisz złotówkę, to 23 grosze zostawiasz dla państwa. Dostajesz wypłate - podatek, idziesz do lekarza - płacisz z własnej kieszeni albo zdychasz. Fakt jest taki, że w Polsce jest cholernie tanio w porównaniu do innych krajów UE. Tylko szkoda k***a jego mać, że wypłata jest żałosna. O to w tym wszystkim chodzi. To jest 3-ci świat. Żeby nikt k***a nie mógł wyjść z dziewczyną do kina, na kolacje, kupić sobie coś dla przyjemności, wkładał we własne zainteresowania ciut pieniędzy? Tylko wybieraj k***a mać co w tym miesiącu zakupić.


Coś ci powiem, szczylu - pojęcia nie masz jak wyglądała Polska, kiedy Ciebie jeszcze na świecie nie było. Szczeniakom łatwo przychodzi porównywanie jej do krajów zachodnich, tylko pojęcia nie mają, że kiedyś u nas trabant był luksusem - a chociażby w Berlinie taksówki to były prawie wyłącznie mercedesy. Mogliśmy marzyć o tym, że kiedyś może u nas tak będzie. I jest. Dogonienie zachodu jest właściwie niemożliwe, bo on przecież nie stoi w miejscu, tylko wciąż się rozwija, ale zbliżyliśmy się niego poziomem życia niesamowicie i to w bardzo krótkim czasie. Jako facet, a nie dzieciak, posiadam "zdrową logikę" i wiem, że podatki trzeba płacić i k***a kropka, wszędzie na świecie się płaci podatki bo tak on jest urządzony, a ze służbą zdrowia zawsze były problemy. Przeszedłem jednak operację trzy miesiące temu i jestem dumny ile się zmieniło na plus (ostatnio zabieg w szpitalu miałem w podstawówce - mam porównanie). Gówno wiesz, w dupie byłeś, a mówiąc o dupach - nad tą z ogłoszenia litować się nie zamierzam. Jak napisałem wcześniej, może to zwykła k***a, która sponsora straciła? Skąd k***a wiecie, że nie, socjaliści z bożej łaski? I jeszcze zaj***łeś trzecim światem - ja pie**olę, rzygać się chce. Wiesz co to określenie oznacza? Polskę nazywasz trzecim światem??? Jebnij się w łeb.

kunafis

2014-02-13, 15:51
no ale proszę samotna kobieta i nie idzie dawać dupy jak większość takich tępych szmat woli podjąć jakąkolwiek pracę. Szacunek

HowAbout

2014-02-13, 15:52
tomekwl3 napisał/a:

Co tu robić?!



Emigrować.

Owszem w każdym, kraju nie ważne jak dobrze prosperującym znajdzie się garstka ledwo dająca radę. Tyle, że tutaj nawet jakoś sobie radząc i tak zarabia się wielkie gówno w porównaniu do 3/4 krajów Europy. Świnie zza stołków natomiast wciskają wszystkim kit, że najniższa krajowa rośnie i wynosi ponad 3700 zł.. No k***a, nóż się w kieszeni otwiera.