18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Jak żyć Panie Premierze ??? Odp. "Krótko"

GYVER • 2014-02-13, 13:36


Brak słów...


Zaj***ne z wykopu.

De...........37

2014-02-13, 19:58
Cytat:

W dzisiejszych czasach edukacja nie rowna jest wiedzy



To działa jednostronnie. Nie musisz być wyedukowany, żeby mieć wiedzę ale jeśli nie masz wiedzy to ZAZWYCZAJ jednocześnie nie jesteś wyedukowany.

Z reszta o czym mowa? O wyjątkach? Spoko, mam znajomego bez matury który zarabia 3,5 koła na łapę. Co z tego, to jest jeden na milion tak zwany przypadek. Popatrz sobie na słupki zarobków w "funkcji" wykształcenia. I dalej wmawiajcie sobie, że edukacja nie jest wcale wyznacznikiem bla bla bla i nie jest potrzebna bo samouk to czy tamto czy sramto. DO KSIĄŻEK nieroby i tyle.

Joseph_Fritzl

2014-02-13, 20:25
Nihilista napisał/a:


Coś ci powiem, szczylu - pojęcia nie masz jak wyglądała Polska, kiedy Ciebie jeszcze na świecie nie było. Szczeniakom łatwo przychodzi porównywanie jej do krajów zachodnich, tylko pojęcia nie mają, że kiedyś u nas trabant był luksusem - a chociażby w Berlinie taksówki to były prawie wyłącznie mercedesy. Mogliśmy marzyć o tym, że kiedyś może u nas tak będzie. I jest. Dogonienie zachodu jest właściwie niemożliwe, bo on przecież nie stoi w miejscu, tylko wciąż się rozwija, ale zbliżyliśmy się niego poziomem życia niesamowicie i to w bardzo krótkim czasie. Jako facet, a nie dzieciak, posiadam "zdrową logikę" i wiem, że podatki trzeba płacić i k***a kropka, wszędzie na świecie się płaci podatki bo tak on jest urządzony, a ze służbą zdrowia zawsze były problemy. Przeszedłem jednak operację trzy miesiące temu i jestem dumny ile się zmieniło na plus (ostatnio zabieg w szpitalu miałem w podstawówce - mam porównanie). Gówno wiesz, w dupie byłeś, a mówiąc o dupach - nad tą z ogłoszenia litować się nie zamierzam. Jak napisałem wcześniej, może to zwykła k***a, która sponsora straciła? Skąd k***a wiecie, że nie, socjaliści z bożej łaski? I jeszcze zaj***łeś trzecim światem - ja pie**olę, rzygać się chce. Wiesz co to określenie oznacza? Polskę nazywasz trzecim światem??? Jebnij się w łeb.



Może to stara k***a, a może zwykła kobieta która ma po prostu pecha. Udowodniłeś tym stwierdzeniem "może to stara k***a", że do inteligentnych nie należysz. Jakbyś był mondry i moczny to byś nie oceniał kogoś po jakiejś zj***nej kartce. A moja wypowiedź tyczyła się kraju. Pokaż w którym kraju zarabiasz 1,500 (jednostek waluty) a 23% oddajesz na k***a zj***ne podatki. Pokaż taki kraj a jak już znajdziesz to powiedź jak wygląda tam służba zdrowia, jak wyglądają drogi, jak wygląda BEZPIECZEŃŚTWO obywatela. A żeby Cię Trynkiewicz zgwałcił.

De...........37

2014-02-13, 20:33
Cytat:

Pokaż w którym kraju zarabiasz 1,500 (jednostek waluty) a 23% oddajesz na k***a zj***ne podatki.



Austria, Belgia, Dania, Hiszpania, Włochy... z resztą, masz, popacz se bo wiem, że obrazki łatwiej ogarniać:




Z danych eurostatu i KE.

Trollu

2014-02-13, 20:57
MAHORA napisał/a:


sp***alaj! Widać, że ch*ja wiesz o prawdziwym życiu, ale co można zobaczyć z norki trolla…




Odpie**ol się od mojej norki :P

Wracając do tematu, niesamowicie przykro się robi patrząc na coś takiego. Ludzie błagają o jakąkolwiek pracę, nie ważne ile zarobią, ważne, że jej dzieci będą miały co zjeść. I jestem pewny, że to nie jest odosobniony przypadek ;/

hogg

2014-02-13, 22:33
luka5z napisał/a:

@LijoLitex

Co drugi Polak nie umie pisać poprawnie, a 3/4 czytać ze zrozumieniem. Jak uważasz, że znajomość ortografii zapewni ci pracę, to znaczy, ze jeszcze jesteś bachorem.


Zgadza się, bo większość ludzi to idioci, mniejszość to ci mądrzy, wybitne bywają tylko jednostki.
Dlatego większość jest w dupie jak można z tego portalu wyczytać i ma pretensję do rządu do wszystkich tylko nie do siebie, że są baranami i przez to nie mają pacy.

noszkurwamac

2014-02-14, 00:06
Przykre, ale świadomość obecności tzw gównopodobnych humanoidów w całej europie skłania mnie bardziej do nieufności niż do litości. Dlatego z troski o swój dobytek wolałbym nie wpuszczać do domu takiej osoby.