18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Jak wygląda cham z audi w praktyce

Lukasz2525 • 2014-02-12, 20:15
Cytując fragment tematu " Cham z audi przejeżdża przez czerwone na pełnej prędkości jeżeli świeci się mniej niż trzy sekundy " . Parę dni temu udało mi się to udokumentować na filmie .




Zostawiłem początek filmu , żeby pokazać różnicę w mentalności kierowców . Ja rozpędzając się Sprinterem i spodziewając się że przejadę , bo dopiero zapaliło się zielone i przejechały tylko 4 auta , jestem w stanie się zatrzymać , jeżeli żółte zapali mi się nawet tuż przed nosem . Cham z audi przyspieszy i wjedzie na krzyżówkę po 3 sekundach żółtego i 2 sekundach czerwonego widząc je minimum sto metrów wcześniej , sądząc po prędkości , z którą jechał i ledwo wyhamował za autem , które wyjechało z lidla , mimo że zaczął hamować na krzyżówce . Patrząc na to , jak mi zabujało autem dostawczym , to musiał z dobrą stówkę lecieć .




DW 826/825 UM ?

xts

2014-02-13, 20:16
masz subaraka jakiegoś?

Lukasz2525

2014-02-13, 20:23
Sprintera , ale też na " s " :D

Pącki

2014-02-13, 21:42
Gada jak 2.1 CDI, ale zapewne 1.8

Ar...........ch

2014-02-14, 09:16
Pącki napisał/a:

@up
Jestem pewien, że nie masz prawa jazdy "debilu" bo to co piszesz to brednie. I nikomu nie imponuje, piszę jak jest.



A ja jestem pewien, że prawa jazdy to mam co najmniej 3x więcej niż Ty.

Aha. Jesteś pewien swego zdania. Good for you.

Nie zmienia to faktu, że wciąż jesteś niedorozwinięty i chętnie postawię ciepły i rzadki stolec na Twoim nagrobku, gdy najpierw poskładają z Ciebie jakiś korpus po potrąceniu na przejściu/chodniku/w Twoim ulubionym klubie homo sodomitów, a potem złożą do grobu :->

:ok: