18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Jak wygląda cham z audi w praktyce

Lukasz2525 • 2014-02-12, 20:15
Cytując fragment tematu " Cham z audi przejeżdża przez czerwone na pełnej prędkości jeżeli świeci się mniej niż trzy sekundy " . Parę dni temu udało mi się to udokumentować na filmie .




Zostawiłem początek filmu , żeby pokazać różnicę w mentalności kierowców . Ja rozpędzając się Sprinterem i spodziewając się że przejadę , bo dopiero zapaliło się zielone i przejechały tylko 4 auta , jestem w stanie się zatrzymać , jeżeli żółte zapali mi się nawet tuż przed nosem . Cham z audi przyspieszy i wjedzie na krzyżówkę po 3 sekundach żółtego i 2 sekundach czerwonego widząc je minimum sto metrów wcześniej , sądząc po prędkości , z którą jechał i ledwo wyhamował za autem , które wyjechało z lidla , mimo że zaczął hamować na krzyżówce . Patrząc na to , jak mi zabujało autem dostawczym , to musiał z dobrą stówkę lecieć .




DW 826/825 UM ?

Su...........an

2014-02-12, 22:51
Ale zapie**alał :D

pakozi

2014-02-12, 22:52
W krajach Europy zachodniej (nie żebym ich faworyzował czy coś bo za tą ich "tolerancję" to wielki ch*j im w dupsko) sygnalizacja świetlna działa w taki sposób, że w momencie zaświecenia się czerwonego światła "u nas" zapala się zielone dla jadących w poprzek. W tym samym momencie. Bez odstępu czasowego. U nas niestety ludzie jeżdżą jak jeżdżą, jeszcze nie jak ruskie ale dużo nie brakuje.

P.S.: W tytule napisane że "cham" z audi, jak dla mnie to zwykły debil.

stif

2014-02-12, 22:55
Ale kamerką to ładnie w HD przyj***łeś, piwko. :)

lukedevil

2014-02-12, 22:55
kapusta j***na !!!

Playboy223

2014-02-12, 22:59
na policje z tym, zero tolerancji

DuckDodgers

2014-02-12, 22:59
Chamy z Audi to nic w porównaniu do chamów w Renaulta czy Fiata.

lubiegolfy

2014-02-12, 23:00
oo juz dzwon na psy bo przejechał

Jab7kO

2014-02-12, 23:03
@DW 826/825 UM ?

Nic na mnie nie macie !!!!!










Taki żarcik :D

Krystiankupis

2014-02-12, 23:03
Wczesne czerwone to jak późne zielone, nie ma co się spinać ;DD

PiotrekMMA

2014-02-12, 23:08
Ja pie**ole co to za sprzedawanie? Konfitury j***ne. Jak nawet widać na Twoim screenie próbował pewnie hamować, ale był już tak rozpędzony, że nie dałoby rady to lepiej dać w p*zde, a i tak takie cioty jak Ty zanim sie ruszą, znajdą bieg to tamtego już dawno nie będzie. Jak macie taki ból dupy to wypie**alać na frajernie w zębach z tym materiałem, a nie tu zaśmiecacie. A i pewnie gdyby tak przeleciał jakimś Tico to byśmy tego nawet nie widzieli. Ale jego stać na Audi to na pewno złodziej i komuch to trzeba go zniszczyć.

michal3323

2014-02-12, 23:14
@PiotrekMMM weź wyjdź człowieku. Próbował hamować? To ile wcześniej jechał w mieście, koło 200 hm? Poza tym znam z życia osoby, które mają drogie i dobre samochody a wcale nie jeżdżą jak debile bez mózgu. Żadne usprawiedliwienie.

zbijok

2014-02-12, 23:15
Pochwal się jaką kamerką nagrywane, bo jakość zaje.

bart3q

2014-02-12, 23:17
Widzę że jakaś moda na podpie**alanie się robi. Do bani, bo każdy kto jeździ w jakiś tam sposób łamie przepisy, a nie dość że na policję trzeba uważać to jeszcze zaraz trzeba będzie uważać na bandę podpie**alaczy, którzy pójdą na komendę z każdym filmikiem na którym ktoś ich wyprzedził...

puntek

2014-02-12, 23:35
to audi gowniane nazywacie drogim samochodem? jakis mlody wiesniak auto staremu znajac zycie zaj***l i pokazuje na co go stac.. predzej czy pozniej wypie**oli orla i tyle bedzie