18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Jak wygląda cham z audi w praktyce

Lukasz2525 • 2014-02-12, 20:15
Cytując fragment tematu " Cham z audi przejeżdża przez czerwone na pełnej prędkości jeżeli świeci się mniej niż trzy sekundy " . Parę dni temu udało mi się to udokumentować na filmie .




Zostawiłem początek filmu , żeby pokazać różnicę w mentalności kierowców . Ja rozpędzając się Sprinterem i spodziewając się że przejadę , bo dopiero zapaliło się zielone i przejechały tylko 4 auta , jestem w stanie się zatrzymać , jeżeli żółte zapali mi się nawet tuż przed nosem . Cham z audi przyspieszy i wjedzie na krzyżówkę po 3 sekundach żółtego i 2 sekundach czerwonego widząc je minimum sto metrów wcześniej , sądząc po prędkości , z którą jechał i ledwo wyhamował za autem , które wyjechało z lidla , mimo że zaczął hamować na krzyżówce . Patrząc na to , jak mi zabujało autem dostawczym , to musiał z dobrą stówkę lecieć .




DW 826/825 UM ?

Goger

2014-02-13, 08:34

Jak dla mnie DW 825UM

Ar...........ch

2014-02-13, 09:22
@Autor: wyślij ten materiał na policję, niech zrobią z tym debilem porządek.

Pącki napisał/a:

Moja opinia jest taka:
1. Nie 3 sekundy a raptem półtora, nie raz zdarzyło mi się tak przejechać alejami słowackiego w Krk
2. Jesteś typowym niedzielnym kierowcą - zbierasz się na zielonym jak załadowany po brzegi jelcz i hamujesz na żółtym - jeszcze jedno auto za tobą spokojnie by przejechało.
Kto inny powie: bardzo ładnie przepisowo zuch chłopak itd ale gdybym ja jechał za tobą prawdopodobnie bym się wk***ił, ale z uwagi na to, że jeżdżę jak pojeb, nie ma co się dziwić.

Każdy jeździ jak lubi, więc chill
Ale za podpie**alanie innych kierowców kutach w odbytnicę :kupa:



Debilu nr 1, idź próbować zaimponować dzieciom w piaskownicy, ale tam też nie wróżę Ci sukcesu.

ku*as w odbyt chyba Tobie. Jest jednak ryzyko, bo mogłoby być Ci przyjemnie, a tego byśmy nie chcieli.

mscicielzLitwy napisał/a:

bo na pomaranczowym to sie przejezdza kaleki drogowe. to samo na pomaranczowych sie startuje, a nie k***a jak zielone sie pali 3 sekundy.



Debilu nr 2:

"sygnał żółty ciągły – zabrania wjazdu za sygnalizator, chyba że w momencie jego zaświecenia kierujący pojazdem był tak blisko sygnalizatora, że nie mógłby się przed nim zatrzymać bez gwałtownego hamowania, informując jednocześnie o zmianie nadawanego sygnału na czerwony."

Sygnał ten oznacza zakaz ruchu i zakaz wjazdu.

Obu wam życzę, aby tak zapie**alające auto, jak lubicie i popieracie, bo cool być przeciw przepisom dorogowym (bo te najłatwiej łamać, cioty :D ) na pełnym rozpędzie przeleciało na czerwonym i 50 metrów za skrzyżowaniem nie wyhamowało na zebrze pie**olnęło Ciebie i Ciebie w ten durny ryj.

:idzwch*j:

Pącki

2014-02-13, 10:08
@up
Jestem pewien, że nie masz prawa jazdy "debilu" bo to co piszesz to brednie. I nikomu nie imponuje, piszę jak jest.

PiotrekS

2014-02-13, 10:16
Czytając komentarze osób broniących tego osła, a zarazem osób, które jak on są takimi samymi mistrzami kierownicy to aż ręce opadają. Nie stwarza zagrożenia?Błagam Was.Idąc waszym tokiem myślenia, gdyby ktoś wyjechał na pomarańczowym jak tylko by się zapaliło z tej ulicy z prawej strony przy Lidlu(nie sprawdzam nazwy) to by się wbił w jakiś samochód i przy okazji kosząc tych ludzi na przejściu. No i wtedy te same osoby nagle by pisały:"debil", "morderca", "kto mu dał prawko" itd. Dobrze, że nikomu nic się nie stało. Mam nadzieje, że wy szybcy i wściekli kierowcy, stracicie kogoś w takiej sytuacji j.w, będziecie inaczej piszczeć wtedy.

jan.rzut

2014-02-13, 10:25
jeździsz jak p*zda.

Ventu

2014-02-13, 10:55
@mare30ks jak już kopiujesz czyjąś treść/komentarz to chociaż wstaw autora...

qwachu

2014-02-13, 11:01
@jan.rzut: piszesz jak p*zda.

Znaffcy... pewnie, żaden z was nawet za kółkiem dostawczaka nie siedział, ba co najwyżej na foteliku z przodu jak tata kierował. Mistrzowie kierownicy k***a, bez pojęcia jakimi zasadami ruchu drogowego jest opisany wjazd na "żółtym".
@Pącki, mistrz :D Po prostu argumentacja i poziom wiedzy poraża..

Broniący kretyna w Audi (swoją drogą spoko auta, jak BMW tylko użytkownicy zj***li im opinię), są jeszcze głupsi od niego..

Pącki

2014-02-13, 11:10
@up
Jak już jechał te 130-150 to ciężko by mu było wyhamować :roll: podejrzewam, że w momencie przejechania przez skrzyżowanie tamtym się jeszcze zielone nie zapaliło. Prawko mam może dopiero dwa lata, ale wiem że na pasie do lewoskrętu światło pali się chwilę, więc trzeba się szybko zebrać, nie to co autor wrzucający dwójkę na 2 tysiącach obrotów :lol:
@edit
jechałem starym fordem transitem - dostawczaki dieslowe mają wystarczający moment obrotowy, żeby na jedynce przypie**olić przez skrzyżowanie :)

shegge.reggae

2014-02-13, 11:26
Jak chce sie rozj***ć to proszę bardzo, jestem za tym. Ale niech nie wciąga w to ludzi, którzy chcą żyć

mare30ks

2014-02-13, 12:35
do tych napinaczy co nie moga zniesc ze pierwszy wkleilem tekst ze zlomnika: jak koks wkleja obrazek to tez sie sracie ze to nie jego dzielo i czemu nie podal zrodla?

Nekol

2014-02-13, 13:05
Koleś zapie**ala przez miasto ~90 kmph. Gdyby pieszy dostali zielone o 1 s wcześniej bo ktoś inteligentnie zaprogramował światła to by zbierali pieszych z dachu tego lidla. Tak zapie**alać to sobie można w nocy jak się ma zielone i pewność że nie zbierze dzwona na najbliższym skrzyżowaniu bo w mieście do ni ch*j nie wiadomo kto wyskoczy z jakiejś uliczki. Chce widzieć tych wszystkich kozaków co mówią, że tylko p*zdy nie jeżdżą tak po mieście którzy dostają dzwona od takiego kolesia.
Naprawdę taka różnica czy dojedzie się do następnych czerwonych świateł 2 min wcześniej ?

syriusz1944

2014-02-13, 17:39
zażyjcie maść na ból dupy, idioci nie jeżdżą tylko w vw i audi a oto dowód

Lukasz2525

2014-02-13, 18:32
Widzę że ujawniła się banda JP debili z kompleksami . Najśmieszniejsi to są ci , co piszą że jeżdżę jak p*zda , bo zatrzymałem się na żółtym , zamiast przejechać :D , a sami jeżdżą seicentem taty . Nie chodzi o to , żeby gościa podj***ć , zwłaszcza że nie jest to takie proste , nie wystarczy wysłać filmu , tylko trzeba pójść złożyć zawiadomienie i zeznania , a później chodzić po sądach , bo gość się nie przyzna . Bardziej liczyłem na to , że obejrzy to ten idiota z filmu i zastanowi się nad swoją jazdą . Dla zainteresowanych kamera Prestigio 500 .

Pącki

2014-02-13, 19:23
@up
Jeździsz jak p*zda, a auto mam własne. Co teraz? :krejzi:

Lukasz2525

2014-02-13, 20:13
Teraz szach-mat , ateisto :D . A tak poważnie - w dupie byłeś , gówno widziałeś :D