18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Jak tu nie kochać puszystych kobiet :)

Shadow • 2010-04-04, 10:49
Mówcie co chcecie ale takiego udanego życia pełnego śmiechu z chudziną mieć nie będziecie :)



P.S. Pierwszą Panią wcale nie uważam za puszystą, jest w sam raz :)

grzeszczak

2010-04-05, 00:44
@up
otóż to, ludziom idzie się na rękę. Wszelkie niedoskonałości łatwiej jest zrzucić na "los". Niestety...

Radeg

2010-04-05, 01:51
grzeszczak napisał/a:

W dzisiejszych czasach wszystko jest usprawiedliwiane chorobami. Idiota wpie**oli komuś na ulicy, a później lekarze stwierdzą mu ADHD i łagodny wymiar kary. Tak samo jest z grubasami. Żeby nie czuli się winni swojej otyłości wymyśla się im jakieś choroby, a oni mogą sobie wpie**alać ile wlezie i to nie będzie ich wina. Kiedyś tylu spasionych ludzi nie było ;|



Są też i chorzy na cukrzycę, lub inne choroby, gdzie leki im zwiększają masę, jako skutek uboczny leczenia danego schorzenia.

Moja mama jest chora na tarczycę, ale z powodu tycia przez leki przerwała leczenie, bo utyła w krótkim czasie około 20 kg...

Aston90

2010-04-05, 09:29
Cytat:

Z otyłości można wyjść, a skoro nie wychodzą to wychodzi na to, że tacy chcą być, a skoro tacy chcą być nie powinni przejmować się krytyką, chyba, że wstydzą się tego jacy są? Jest jeszcze opcja, że nie wychodzą z otyłości, bo są leniwi i właśnie w ten punkt idzie krytyka, a nie w ten że są grubi. :amused:



Ale to wciąż ich sprawa, nie Twoja. Ich lenistwo - ich sprawa, ich zdrowie - ich sprawa.


Cytat:

Widzisz z grubasami jest trochę inaczej niż z chudymi ludźmi. Nikt nie każe grubasom mieć wielkie mięśnie, tylko zrzucić ten syf, który mają na sobie. Chudzielca można zjechać, kiedy wygląda jak worek kości i waży 60 kg przy 185 cm wzrostu, ale znów nie dlatego, że jest chudy, tylko dlatego, że to jego wina, bo natura jednak ma swoje ograniczenia. Przeciętnie mężczyzna waży około 90, a taka waga jak 60 kg kości czy 120 kg tłuszczu to nie wina genów tylko człowieka.



Przeliczyłem bmi tego chudzielca 185 cm/60kg, 17,5. Moje bmi (170 cm/50 kg) 17,3. Zjedź mnie za to, że nie staram się utyć, no proszę zjedź, bo chyba łapię się w kategorię ludzi których można jechać i opluwać. Zasłużyłem, nie jestem taki, jaki byś chciał.

Cytat:

Jasne, że to ich sprawa. A moją sprawą jest wyśmiewanie ich. Wolność idzie w dwie strony. Oni mogą być grubi, a ja mogę ich wyśmiewać.



"Moja wolność kończy się tam gdzie zaczyna się wolność drugiego człowieka" słyszałeś to kiedyś? Jeśli dobrze rozumiem Twoje podejście, to i Twoją sprawą i prawem jest bicie ich i poniżanie. Wyśmiewanie jest przemocą.

Cytat:

A ja lubię być zły.



Bez komentarza.

Lidder

2010-04-05, 10:50
Aston90 napisał/a:

Ale to wciąż ich sprawa, nie Twoja. Ich lenistwo - ich sprawa, ich zdrowie - ich sprawa.



Moje poglądy - moja sprawa - nie masz ich prawa krytykować, bo tak. Zastanawiasz się w ogóle co ty mówisz? :lol:

Aston90 napisał/a:

Zjedź mnie za to, że nie staram się utyć, no proszę zjedź



Skoro tak bardzo chcesz:

Happy? :amused:

Aston90 napisał/a:

Jeśli dobrze rozumiem Twoje podejście, to i Twoją sprawą i prawem jest bicie ich i poniżanie.



Tak, takie mam prawo.

@DOWN: Flame war is gooood.

.:...........:.

2010-04-05, 10:55
Przestańcie już się licytować!

Aston90

2010-04-05, 11:09
Moim ostatnim komentarzem będzie uśmiech:

:)

[ Komentarz dodany przez: Linekk: 2010-04-05, 11:11 ]
Oby to był Wasz ostatni koment tego typu.

Shadow

2010-04-05, 12:26
@Linekk:


NIE DOKARMIAĆ TROLI!

Aston90

2010-04-05, 15:21
Troli? Toż to zwykła dyskusja była, w której uczestniczyłeś Shadow :)

Novik

2010-04-05, 16:34
1:40 czego urwałeś film chciałem zobaczyć jej majteczki :oops: :oops: :oops:

Jeffrey

2010-04-06, 15:02
Co do pierwszego filmu to może ktoś wie co to za nuta pod koniec ?? Pliskam was xD :P

Scarlet

2010-04-06, 15:14
Jeffrey napisał/a:

Pliskam was xD



co to znaczy pliskam, bo nie wiem czy się bać?

Jeffrey

2010-04-07, 18:04
Scarlet napisał/a:



co to znaczy pliskam, bo nie wiem czy się bać?



Synonim słowa 'Please' w spolszczeniu :-P Tak jakoś mi się napisało :roll:

Mimo wszystko zna ktoś ten tytuł, bo zależy mi na tej nutce :?:

@edit
Dobra sorry za offtop, na końcu filmu jest podany tytuł :samoboj:

Dziku-ska

2011-01-06, 21:18
Wpadłam tu przez dziwny przypadek, ale pozwolę sobie odświeżyć stary temat ;-)

Jestem Big Women, wpie**alam tyle ile się zmieści, bo życie jest zbyt krótkie, by odmawiać sobie tych wszystkich pyszności - typu fast food, popijając chłodzonym piwem, lub Colą mmmm...

Grubasy dzielą się na dwie grupy, tych nie robiących nic i tych żyjących aktywnie, więc jeśli daję radę umyć sobie samodzielnie zad, znaczy, że nie jest ze mną aż tak źle :mrgreen:

Cieszę się, że są na tym świecie sadyści, bez nich życie byłoby nudne, a otyłość normalką :-/ lubię się wyróżniać w tłumie, to mnie nakręca i powoduje, że czuję się lepiej...


PS: Zaawansowany stan depresyjny (hyy) u mnie, to już przeszłość, w życiu najważniejsze są pieniądze!!!