18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

galaxy.ngc

2013-08-27, 20:55
Trochę nerwowo napisane, ale generalnie rozsądny tekst. Mam nadzieje że zawita na głównej.

Zaethrael

2013-08-27, 20:59
Cytat:

I o to właśnie chodzi. Każdy wie, że to jakaś chemia, ale jak się przypie**alać do niej za kasę to chociaż robić to porządnie.

Wiadomo jak wygląda "blogosfera". Może ktoś mu dopłacił za negatywną opinię marki Sokołowa..może nie, ale znalazła się grupa ludzi którzy bronią prawie testera, robiąc z Sokołowa lorda sithów. Biedny chłopaczyna zapłaci kasiorkę - wredne korpo - trza mu pomóc. Trzeba było mu pomóc przy teście i maturze czy coś :p
Jak chcesz jeść zdrowo to przyzwyczaj się do jedzenia brzydkich, nie zawsze smacznych posiłków za grube pieniążki.

Ciekawostka: Jad kiełbasiany (botulinka ♥ ) to chyba najsilniejsza toksyna znana człowiekowi :p Podobno łyżeczka jadu może wytruć całe miasto :O


Da...........id

2013-08-27, 21:06
Skołów chce trafic do interneta ;)

Teks jak najbardziej prawdziwy i rzeczowy tyle, że napisany w sposób żeby przeciętny nastolatek to zrozumiał (bo bez kurew itp. sie nie da w internecie), chociaż z tą mioglobiną i atmosferą modyfikowana przesadzili.

Sokołów strzelił sobie w stope tym cyrkiem - fakt, powinni olać tego pseudokucharzynę a tak to tylko publikę mu robią (nawet ja się o nim dowiedziałem dzięki tej akcji a jestem wyjątkowo anty internetowy).
Prawda jest, że ludzie w owczym pędzie hejtuja bo jest co. Chociaż mnie obrazek Skłodowskiej z logo Sokołowa nieźle ubawił ;)

Osobiście nie lubię jakiegokolwiek tatara z paczki i nie ważne cz to jest Sokołów, Srolów czy inne wyroby dziadunia, wolę sam sobie porozcinać kawałek wołowinki, smaczne, wiem co jest w środku no i nie ukrywam, że choć wezmę najlepszą polędwicę wołową to i tak wychodzi taniej niż z paczki :)

Wolność słowa, wolnością słowa ale ten cały Osiński czy jak mu tam, powinien przeprosić za pie**olenie głupot i za próbę popisania się wiedzą o której nie ma zielonego pojęcia.
Przeprosiny jak najbardziej ale 150 000 zł kary to zdeczko przesada.
Na przyszłość nauczy się nie podawać producenta itp. ;)

Hrodgar

2013-08-27, 21:08
Dopóki sokołów nie zrobił tej całej szopki w jego sprawie, mógł bym uwierzyć że jest bez winy. Niestety, ale jak jakiś żebrak, osoba która nic nie znaczy nazywa Ciebie k***ą, a ty reagujesz na to, wybaczcie, ale coś musi być na rzeczy.

Soniac

2013-08-27, 21:10
Ale przepraszam bardzo! Jak KG testował tanie parówki z Biedronki (też chyba spod Sokołowa) to aż rzygnął już po powąchaniu! A ja osobiście wpie**alałem te biedronkowe już nie jednokrotnie i chociaż można natrafić na zęba lub kawałek kopyta z gównem to do bełta było daleko :P
Tak na poważnie, to te jego testy są ni chu chu rzetelne.. W związku z bardzo dużą oglądalnością powinien skorzystać z tego co tam między uszami ma i albo zrobić porządny test albo nie podawać dokładnej nazwy firmy, a tylko część aby można było się domyśleć.

sn...........r9

2013-08-27, 21:11
Z tzw "Adbusterem" i paroma innymi nazwijmy to blogerami jest dokładnie tak samo, przygłupy gadają o czymś, nie mając o tym bladego pojęcia i co więcej, nie zadając sobie trudu, by się choć trochę w temacie doedukować. Tamten z kolei rąbał cegłę nożem ceramicznym i, porównując maszynki do golenia, stwierdził w końcu, że żadną z nich nie da się ogolić i lepiej kupić golarkę elektryczną.

Zaethrael

2013-08-27, 21:22
Dlaczego pozew? Co prawda zgadzam się, że wizerunkowy strzał w stopę (aczkolwiek naprawdę chwilowy), ale w momencie kiedy taki "bloger" ma pewną widownie - staje się niebezpieczny dla marki. Udostępnia jakieś totalne gówno, ale z posłuchem. Znajomi udostępniają znajomym itp itd. To są naprawdę duże straty wizerunkowe i materialne z tym związane. Oczywiście trwa to tylko niedługą chwilę - bo prędzej czy później zapominamy o takich wtopach. Ptasie mleczko ktoś pamięta ? ;> Ale przez ten czas ludzie się wstrzymują od zakupu - odradzają znajomym i tak dalej wirus leci. Gość swoim gównianym tekstem naraził firmę na straty i to jak się domyślam nie takie małe. Założę się - że na oficjalną odpowiedź Sokołowa przyjdzie nam jeszcze tydzień poczekać. Musi zejść para i "wk***ienie". Wk***ienie które wygenerował bloger najpierw nieprzychylnym testem, a następnie beksą za pozew. Swoją droga detal to tylko część obrotów takiej firmy - dochodzi do tego jeszcze na pewno ogromny eksport - ale kasa musi się zgadzać. Ja bym nie chciał stracić tyle kasy bo kolo nie uczęszczał na chemię. Nie śledziłem całego tematu dokładnie, ale pewnie wykop czy coś wsparł blogera walczącego ze straszliwą korporacją kwejkowymi obrazkami dodatkowo rozwalając notabene jego szanse na wycofanie kary :p Moim zdaniem powinien pokryć 100% strat bo test był w k***ę nierzetelny.

Pac

2013-08-27, 21:25


W świetle tych tekstów- Sokołów ma ogromne szanse na wygranie pozwu sądowego : ;-)

Zaethrael

2013-08-27, 21:29
KO. CHAMie ! :p

SOKOŁÓW - WIN!

GET REDY FOR THE NEXT BATTLE! :p

mapet97

2013-08-27, 21:42
Większość osób wcześniej Ogińskiego nie znosiła, a teraz "PIOTREK, JESTEŚMY Z TOBĄ <333 JEBAĆ SOKOŁÓw" a ja zupełnie na odwrót ;) Teraz w internetach robią z niego matkę boską tatarską, a ja mam nadzieję, że mu dowalą te 150tys. ;) )

norbi7631

2013-08-27, 21:48
A mnie to wszystko śmieszy, mam tylko nadzieję, że żaden debil nie będzie wrzucał tu filmów tego pedała (o ile jeszcze jakiś nakręci)

fdr

2013-08-27, 22:27
nie macie tego k***a na zewnetrznym serwie? bo sadolowy serwer to amiga.