18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

jaszczomb69

2013-08-27, 22:32
Dajcie spokój chłopakowi, nagrał sobie filmik gdzie jedzie jakieś mięso i co? Za każdy filmik na yt gdzie śmieją się z murzynów wsadzają do wiezienia?

Parzo

2013-08-27, 22:35
W koncu uciszyli tego "pana" z tym głosem z tego smiesznego programu "Kocham Pedałować" Powiem to poprawnie politycznie by on mnie nie zaskarżył - Drodzy użytkownicy sadola, jego zachowanie oraz jego wypowiedzi zostawiam wam do oceny, gdyż nie mi przystało decydować za innych. Komentarz nie mial nikogo urazić, oraz nie był skierowany do danych osób, wszystkie zdania i zbierzności są przypadkowe. (czy ch*j wie jak to napisać by jeszcze k***a nie pozwali tutaj mnie jako mniejszości narodowej...[tak my Polacy jesteśmy mniejszością]) :mrgreen:

Mysz_Kamiki

2013-08-27, 22:35
cały ten tekst zrobił czanowiec więc nie ma nic wspólnego z sokołowem, mam nadzieję, że ten tester zupek chińskich będzie musiał zrobić "grubą kreskę"

qpawas

2013-08-27, 22:39
k***a już to pisałem, ale napiszę jeszcze raz. Sprawdźcie j***ne gimbusy jaki jest wzór soli kuchennej i co to jest mieszanka nitrująca. Podstawy chemii do k***y.

Zarov

2013-08-27, 22:43
Znawcy tatara wyrośli jak grzyby po deszczu...

Sushy

2013-08-27, 22:48
Administracje Sadola uprasza sie o nagradzanie autorów wstawek z konfrontacji: pedał vs sokołów, min 3 "punktami zajebistości". Sadol to nie portal do wrzucania "trÓdnychr spraw" internetowych pajaców. Tyle to ma związku z czarnym humorem co tusk z prawdą. To już dziś któraś z kolei wstawka na ten sam temat, ludzie, ledwo udało sie wyleczyć Sadola z Kolonki a tu kolejny internetowy "prorok" gości na głównych stronach...

Nie, nie chce maści, już zaaplikowałem

zarpion

2013-08-27, 22:53
k***a, to nie o to chodzi, kto ma racje tylko jak ktoś żyje z krytyką - ch*j mnie obchodzi czy sokołów zrobił tatara czy to jednak była kaczka nadziewana szparagami - mi chodzi o to, że próbuje zniszczyć człowieka za to, że temu mogło się coś w ich zajebistym ekologicznym daniu w które pan Zenek woźny na linii produkcyjnej mógł nawet nasrać nie podobało. ot tyle i aż tyle.

własne zdanie, obym nie dożył czasów gdy jakiś muslim pozwie każdego z sadola kto śmiał powiedzieć, że ten jebie kozy chociaż tak jest. pie**olone udawanie, że wszystko jest w porządku i na swoim miejscu gdy statek tonie.

Pan_Generał

2013-08-27, 22:59
Mam nadzieję że ta gówniana firma zbankrutuje.
I przytoczę znaną teraz przyśpiewkę, która jest na jego profilu na fb

Cytat:

Nie lubimy już tatara, niech Sokołów WYpie**alA., AMEN



:amused:

NieWiemZeWiem

2013-08-27, 23:21
Ej ale trche przesadzacie...koleś zaragował poprostu naturalnie! ja jakbym rzucil takiego tatara na patelnie to tez bym wj***l to do neta bo bym sie niezle zdziwil. Juz nie pie**olcie ze ktos mu zaplacicl za obrazanie sokolowa no k***a bez jaj ludzie ja jebie. Pomyślcie przez chwile(no wiem ze myslenie jest dla was trudne ale dacie rade! wierze was!) stancie w jego sytuacje, rzucacie ttara na patelnie i rob sie rozowy jak moj h*j no i co teraz?

raf420

2013-08-27, 23:23
Ale ludzie biorą ten jego film na poważnie, o ja pie**ole sami kretyni na tym globie, jakby Ogiński był jakimś znawcą i nie wiadomo jakim parówkologiem.

To przecież wiadome i widać, że podkoloryzowuje trochę w swoim filmie, żeby ludzi zachęcić do gotowania i robienia sobie swoim przetworów, zamiast kupować gotowe. Tu chodzi o wolność wypowiedzi i wolność konsumencką do komentowania produktów i usług. Każdy powienien mieć prawo komentować na dowolne sposoby to co sobie kupił do gara i wara lewakom i innym gnojom od tego. A że strata jakichś korporacji? Heloł, piszemy prawo pod interes korporacji, czy dla wolności osobistej i bezpieczeństwa? Najwyraźniej autor tego obrazka nawet nie wie, czemu internauci się oburzyli, zatem powtórze. FILMIK NIE MUSI BYĆ W PEŁNI WIARYGODNY, NAJGORSZE JEST W TYM TO, ŻE POWOLI I SKUTECZNE ZAMYKA SIĘ LUDZIOM USTA, W RAMACH INTERESÓW GRUP SPOŁECZNYCH, KTÓRE MOGĄ NAS BEZKARNIE TRUĆ I NA TYM ZARABIAĆ.

iOskar

2013-08-27, 23:24
90% tego pierd**enia o "failach" to jakaś kpina... nie mam zamiaru wypisywać każdy i się do niego odnosić więc wezmę jeden mój ulubiony.

FAIL 8 (ja pier**le, co za ułomny człowiek to napisał)

Na filmie Piotr mówił wyraźnie, że grubo po terminie tatar z sądołowa jest jeszcze różowiutki, piękny i w ogóle co wskazuje na to ŻE MA TYLE CHEMI CO BOMBA ATOMOWA. Jeżeli coś się nie psuje znaczy że jest ku**a zrobione w większości z substancji chemicznych to oczywiste. Domowy tatar po prostu zgnił jak prawdziwe porządne mięso które po upływie ważności się psuje.

Też dam swoje podsumowanie:

Po co ziomek ma czytać skład skoro mięso jest giętkie i się nie psuje po upływie terminu? Każdy debil widzi, że jest napakowane chemią.

Widzę, że niektórym się naprawdę trochę w głowach pop***doliło, że piszą takie rzeczy. Piotrze jak coś prześlemy po złotówce i jakoś się zapłaci a sądołów straci klientów :)

mateox

2013-08-27, 23:28
a ja polecam, jeśli ktoś ma warunki do tego, kupić świniaka, wykarmić żeby podrosnął i ubić, pyszna pachnaca kiełbasa, salcesonik, golonka i wogóle wszystko ;)

MrBlackHat

2013-08-27, 23:29
sniper9 napisał/a:

Z tzw "Adbusterem" i paroma innymi nazwijmy to blogerami jest dokładnie tak samo, przygłupy gadają o czymś, nie mając o tym bladego pojęcia i co więcej, nie zadając sobie trudu, by się choć trochę w temacie doedukować. Tamten z kolei rąbał cegłę nożem ceramicznym i, porównując maszynki do golenia, stwierdził w końcu, że żadną z nich nie da się ogolić i lepiej kupić golarkę elektryczną.



O dokładnie ten temat z nożami to flagowy przykład tego jak rzetelne testy robi pan adbuster.

Oskarboss96 napisał/a:


Zacznijmy od tego że nie rozumiesz kolego istoty daty przydatności do spożycia.

napisał/a:

raf420



"Heloł" czy wszyscy fanboye pana siemanko walczą przeciwko ogólnemu problemowi niezdrowej żywności, czy znaleźli sobie kozła ofiarnego? Sokołów be! Za to inni niech robią co chcą!

typo

2013-08-27, 23:37
Pewnie przyklaskujcie jak zwpie**alaja kare i zamykaja tego pedałka z KG, jak zamkną adbustera i każdego innego wk***iającego vlogera, blogera, i ch*j wie kogo jeszcze. Pozamykać chołote pie**olącą od rzeczy.

Tylko, jak za jakiś czas zapukają do was smutne ryje, albo zaczną przychodzić pozwy do sądów za te wszystkie ciapate, czarne, polityczne etc. komentarze na sadolu to się nie oburzajcie. To będzie tylko kolejny etap czyszczenia. Będą temu przyklaskiwać stare baby i grzeczni userzy z onetu i wp, którzy uważają to miejsce za szambo.

Potem też im zamkną paszcze i internet stanie się jak TV.

Nie oszukujmy się, wszyscy pie**olimy głupoty w necie. Oni umieją jeszcze na tym zarobić, ich sprawa. Obrońcy Sokołowa, prawdomówności i rzetelności k***a się znaleźli. Korzystać z ostatniego tygodnia wakacji, a nie farmazony pie**olić.

MrBlackHat

2013-08-27, 23:41
typo napisał/a:

Pewnie przyklaskujcie jak zwpie**alaja kare i zamykaja tego pedałka z KG, jak zamkną adbustera i każdego innego wk***iającego vlogera, blogera, i ch*j wie kogo jeszcze. Pozamykać chołote pie**olącą od rzeczy.

Tylko, jak za jakiś czas zapukają do was smutne ryje, albo zaczną przychodzić pozwy do sądów za te wszystkie ciapate, czarne, polityczne etc. komentarze na sadolu to się nie oburzajcie. To będzie tylko kolejny etap czyszczenia. Będą temu przyklaskiwać stare baby i grzeczni userzy z onetu i wp, którzy uważają to miejsce za szambo.

Potem też im zamkną paszcze i internet stanie się jak TV.

Nie oszukujmy się, wszyscy pie**olimy głupoty w necie. Oni umieją jeszcze na tym zarobić, ich sprawa. Obrońcy Sokołowa, prawdomówności i rzetelności k***a się znaleźli. Korzystać z ostatniego tygodnia wakacji, a nie farmazony pie**olić.



Przeciwko Hejterom Żyjesz w niewiedzy koleżko bo to co mówisz jest bliższe niż myślisz, ale pewnie pan siemanko, pan z brodą i pan od krojenia nożem cegieł nic nie mówił. Ale za to sokołów to ch*je co nie ?