18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach

Informacja dot. śp. Generała Petelickiego

Doktór • 2012-06-19, 19:03
Nie wiedziałem gdzie to napisać to napiszę tutaj, w końcu sadistic.


Byłem dzisiaj jak zwykle na ul. Oczki w prosektorium w zakładzie medycyny sądowej dzięki czemu widziałem na własne oczy jak wygląda ta ,,rana" śp. generała.

Pierwsza sprawa- nie mam i nie dostarczę żadnych dowodów na prawdziwość tej informacji bo mnie wypie**olą, możecie przeczytać, albo po prostu zignorować, nie jestem wam w stanie nic udowodnić, bo gdybym zrobił jakiekolwiek zdjęcia miałbym ostro przej***ne.

Do rzeczy- generał ma oderwane pół głowy. Nie posiada części czaszki, mówią, że obrażenia jak po serii z kałacha w głowę (oczywiście nie oficjalnie, bo mówił mi to jeden chłopak który od lat zajmuje się tam zwłokami). Od razu jak go przywieźli to dali zwłoki na rentgen, sekcje robią dopiero teraz bo w weekendy nie pracują.


Żadne media o tym nie napiszą, nie znam lepszego portalu żeby o tym napisać, ale to w temacie tej rozbieżności informacji w mediach n/t ran/rany.

Aha, nie był ubrany w mudnur, tylko luźne ubrania takie w jakich chodzi się po domu.


EDIT- w nawiązaniu do komentarzy- nie mam na celu rozdmuchiwać ,,atmosfery spisku". W zasadzie to co widziałem, może równie dobrze świadczyć o samobójstwie. Gość którego zacytowałem niedosłownie od paru lat nosi tam zwłoki, asystuje przy sekcjach, pobieraniu próbek itd. nie jest to żaden spec czy śledczy, po prostu tylko z nim miałem okazję rozmawiać.

berylek

2012-06-20, 10:10
Ja to rozumiem. Zdzisiek mi mówił to samo, że za zdjęcie mogą wywalić tego od trupów. Tutaj masz rację. Ale jak mi wytłumaczysz to, że Zdzich mówił o Petelickim, że leży na jego cmentarzu a ty mówisz, że w prosektorium? Ktoś z was kłamie, a że Zdziśkowi ufam to jednak by się skłaniał ku temu, że to jednak ty troszke mijasz się z prawdą.

Enderhawk

2012-06-20, 11:41
Strzał z przyłożenia w głowę, przy użyciu amunicji 9x19 nie powinien mieć rany wylotowej większej niż o średnicy 5 cm.
Przy zwłokach generała znaleziono pistolet heckler & koch, czyli któraś wersja usp, bo podejrzewam że tej armaty MK23 nikt nie używa do obrony osobistej.
Jednak i usp ma wersje .45 ACP która to już potrafi urwać pół głowy.

Tak czy inaczej, sama rana postrzałowa (bez zbadania np. balistyki pocisku czego nasi śledczy pewno nie zrobią) to kiepski dowód czegokolwiek. Ślady, lub ich brak, prochu na nadgarstku - to już byłoby coś.

Oczywiście to tylko luźna dygresja, cały ten temat bez najmniejszych dowodów to fikcja.

bloodwar

2012-06-20, 12:39
Enderhawk - nawet zwykła pełnopłaszczowa 9x19, ba! Nawet .22 może oderwać pół głowy jeżeli włożysz lufę do ust równolegle (zamiast pionowo jak podpowiada logika) i pocisk wejdzie przez usta i miekką tkankę gardłową a wyjdzie pod czaszką w okolicy kręgosłupa, wtedy czaszka pęka i wszystko się, za przeproszeniem, wylewa a efekt optycznie przypomina strzał z moździerza :-) a nie malutkiej broni osobistej

xts

2012-06-20, 13:19
hot news

"- Zna­jąc ge­ne­ra­ła Pe­te­lic­kie­go, trud­no sobie wy­obra­zić, by mógł tar­gnąć się na życie. (...) Z wcze­śniej­szych roz­mów z nim nie wy­ni­ka­ło, by coś mogło go aż tak tra­pić - mówi w roz­mo­wie z "Super Expres­sem" Ro­mu­ald Sze­re­mie­tiew. Były mi­ni­ster obro­ny na­ro­do­wej do­da­je też, że "krążą in­for­ma­cje, że w gło­wie ge­ne­ra­ła zna­le­zio­no kilka kul". "
(c) Szeremietiew

6gexidge

2012-06-20, 14:48
Doktór napisał/a:

Gdzie do k***y nędzy napisałem, że to nie ja widziałem? No gdzie? I wytłumacz mi, po ch*j mam ci odpisywać skoro i tak wszystko przeinaczysz. Nie chcesz wierzyć- nie wierz, to takie proste.



Doktór napisał/a:

Ja w trupiarni nie grzebie i nie specjalnie interesuje mnie jaki kaliber urywa łeb a jaki nie, w każdym razie widok okropny, nigdy bym nie poznał, że to Petelicki.



To w końcu widziałeś, nie widziałeś, czy usłyszałeś tę historię od kolegi z ławki?

berylek

2012-06-20, 15:03
Może tobie też Zdzisiek to opowiedział? Już ja go dorwę. Żeby tak dwie różne wersje opowiadać. Zmyślacz jeden.

Doktór

2012-06-20, 18:13
@6gexidge od kiedy grzebię jest synonimem widzę/oglądam? Czytać k***a nie umiesz?

Suuuchar

2012-06-20, 19:10
"PS według jakiego przepisu miałbym być karany, za umieszczenie informacji, że generał po strzale w głowę ma w niej dziurę, weźcie mnie nie rozśmieszajcie"

120 § 16 kodeksu karnego dotyczącego zachowania tajemnicy służbowej. Tym bardziej, że to była sekcja sądowo-lekarska, więc gdyby jeszcze poszukać to by się kilka innych znalazło.
Po za tym wyobraź sobie sytuację, że internista przychodzi do domu wchodzi na publiczne forum w internecie i pisze: "Ale jaja dziś na dyżur na ulicę tą i tą przywieziono Zenka Kowlaskiego, któremu oderwało jaja." Po za tym zwykła przyzwoitość nakazuje o nie pisaniu takich bzdur w internecie.

"Ciekawe obserwacje można wyciągnąć z co po niektórych postów. Z jednej strony jestem mega niewiarygodny, a z drugiej na pewno muszę mieć 19 lat i być kandydatem na lekarza lub lekarzem. Idąc tym tropem: może wpisałem nieprawdziwy wiek, może nie jestem lekarzem a np. noszę trupy, może jestem ratownikiem medycznym, analitykiem, technikiem radiologii albo po prostu sprzątam w trupiarni. Może w ogóle jestem agentem Mosadu, jak wam nie zeskanuje dowodu osobistego to nie mogę zaprzeczyć (a i skan dowodu jest marnym dowodem, bo właściwie nic nie dowodzi). Czekam na inne równie ciekawe propozycje."

Na pewno musisz mieć 19 lat albo i mniej, bo tylko gówniarz może takie bzdury wypisywać. A na dodatek jeszcze to: "jak jakiś idiota mimo przeczytania moich postów dalej będzie twierdził, że staram się w tym temacie poprzeć jakąkolwiek tezę niech uważa żeby nie znalazł się na Oczki" Straszysz? żartujesz? Tak czy tak to robisz to w żenujący sposób.

krs133

2012-06-20, 20:14
Ale żyje?

[ Komentarz dodany przez: marnotrawna: 2012-06-20, 20:15 ]
nie

!Timon

2012-06-20, 21:06
A kto sprawdza dane osobowe ludzi przy wejściu do prosektorium? Mówisz, że jesteś studentem medycyny i wchodzisz. Żadna teoria spiskowa. Tajemnica zawodowa? Co on tutaj za tajemnicę zdradził? Z gazet też się tego dowiesz ;)

Ja zrozumiałem o czym napisał Doktór, to są jego luźne myśli. Zresztą zając realia AM'ów mogę uwierzyć, że faktycznie widział ciało.
Dzisiaj tvn mówi, że facet zginął od strzału w skroń, wyborcza i onet napisały o tym, lufa pistoletu na pewno została włożona w usta.
I jeszcze ten komentarz durczoka - są dowody na samobójstwo a nie ma ŻADNYCH dowodów morderstwa [ja myślałem, że martwy człowiek może być dowodem ale co ja tam wiem ;) ].
Jest syf wokół tej sprawy, teraz jakiegoś eksperta ze stanów ściągnęli który mówił, że morderstwo jest wykluczone. On przecież 40 lat pracował z generałem! Szkoda, że wiele lat temu i szkoda, że pracował nie jest równoznaczne z 'przyjaźnił się'.
W poniedziałek rano w TV ludzie którzy dobrze znali generała [teraz, nie kiedyś] mówili, że w samobójstwo nie wierzą.

Jeśli nikt nie uważa tego za dziwne, że o madzi z sosnowca wszyscy non-stop napie**alali do zarzygania, a o generale i jego 'spektakularnej' śmierci już się mówić przestaje to jest po prostu ślepy.