18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Informacja dot. śp. Generała Petelickiego

Doktór • 2012-06-19, 19:03
Nie wiedziałem gdzie to napisać to napiszę tutaj, w końcu sadistic.


Byłem dzisiaj jak zwykle na ul. Oczki w prosektorium w zakładzie medycyny sądowej dzięki czemu widziałem na własne oczy jak wygląda ta ,,rana" śp. generała.

Pierwsza sprawa- nie mam i nie dostarczę żadnych dowodów na prawdziwość tej informacji bo mnie wypie**olą, możecie przeczytać, albo po prostu zignorować, nie jestem wam w stanie nic udowodnić, bo gdybym zrobił jakiekolwiek zdjęcia miałbym ostro przej***ne.

Do rzeczy- generał ma oderwane pół głowy. Nie posiada części czaszki, mówią, że obrażenia jak po serii z kałacha w głowę (oczywiście nie oficjalnie, bo mówił mi to jeden chłopak który od lat zajmuje się tam zwłokami). Od razu jak go przywieźli to dali zwłoki na rentgen, sekcje robią dopiero teraz bo w weekendy nie pracują.


Żadne media o tym nie napiszą, nie znam lepszego portalu żeby o tym napisać, ale to w temacie tej rozbieżności informacji w mediach n/t ran/rany.

Aha, nie był ubrany w mudnur, tylko luźne ubrania takie w jakich chodzi się po domu.


EDIT- w nawiązaniu do komentarzy- nie mam na celu rozdmuchiwać ,,atmosfery spisku". W zasadzie to co widziałem, może równie dobrze świadczyć o samobójstwie. Gość którego zacytowałem niedosłownie od paru lat nosi tam zwłoki, asystuje przy sekcjach, pobieraniu próbek itd. nie jest to żaden spec czy śledczy, po prostu tylko z nim miałem okazję rozmawiać.

Ro...........ce

2012-06-19, 22:43
znowu to samo ?
to już się nudne robi.
ja osobiście przed tym samobójstwem czy tam zabójstwem w ogóle o typie nie słyszałem, a teraz wielka gwiazda się zrobiła :P

Ka...........in

2012-06-19, 23:17
Bardzo żenująca i żałosna wypowiedź. Drugi Kaczyńskie się znalazł.

Co do Petelickiego, morderstwo jest całkiem realną hipotezą. Petelicki był najemnikiem, pracował dla Moskwy, Mossadu, Waszyngtonu (w tym dla prywatnych korporacji) i ch*j wie jeszcze dla kogo. Miał w ch*j koneksji, ogromną wiedzę na różne ostre tematy.

Najlepsze w tym wszystkich jest to, że ludzie tacy jak Kaczyński i ten frajer doktór, próbując zbijać popularność na śmierci Petelickiego mogą się wpie**olić w małe bagienko- jeżeli faktycznie okaże się, że Petelickiemu ktoś pomógł strzelić sobie w dyńkę. Oczywiście nikt nie potraktuje poważnie jakiegoś małolata z netu. Kaczyńskiego natomiast trzeba (ze względu na status polityczny) brać poważnie. Brochowicz już zadaje pytanie, publicznie, na antenie telewizji "dlaczego Kaczyński nie powiadomił prokuratury o możliwości popełnienia morderstwa". Może się okazać, że Kaczyński- przez swoją głupotę i megalomanię- wyląduje jako podejrzany o zatajenie wiedzy na temat planowania morderstwa. Kto wie? Może się jeszcze na współudział załapie. k***a jak można być tak głupim aby próbować ugrać coś na takiej śliskiej sprawie jak morderstwo? :) I ta pokraka ma takie poparcie, ja pie**ole. W każdym bądź razie trzymam kciuki i czekam aż karzeł wyląduje na komendzie (choćby w roli świadka) zobaczymy jak się poci. :)

oskiboski

2012-06-19, 23:22
Doktór napisał/a:

Nie wiedziałem gdzie to napisać to napiszę tutaj, w końcu sadistic.


Byłem dzisiaj jak zwykle na ul. Oczki w prosektorium w zakładzie medycyny sądowej dzięki czemu widziałem na własne oczy jak wygląda ta ,,rana" śp. generała.

Pierwsza sprawa- nie mam i nie dostarczę żadnych dowodów na prawdziwość tej informacji bo mnie wypie**olą, możecie przeczytać, albo po prostu zignorować, nie jestem wam w stanie nic udowodnić, bo gdybym zrobił jakiekolwiek zdjęcia miałbym ostro przej***ne.

Do rzeczy- generał ma oderwane pół głowy. Nie posiada części czaszki, mówią, że obrażenia jak po serii z kałacha w głowę (oczywiście nie oficjalnie, bo mówił mi to jeden chłopak który od lat zajmuje się tam zwłokami). Od razu jak go przywieźli to dali zwłoki na rentgen, sekcje robią dopiero teraz bo w weekendy nie pracują.


Żadne media o tym nie napiszą, nie znam lepszego portalu żeby o tym napisać, ale to w temacie tej rozbieżności informacji w mediach n/t ran/rany.

Aha, nie był ubrany w mudnur, tylko luźne ubrania takie w jakich chodzi się po domu.


EDIT- w nawiązaniu do komentarzy- nie mam na celu rozdmuchiwać ,,atmosfery spisku". W zasadzie to co widziałem, może równie dobrze świadczyć o samobójstwie. Gość którego zacytowałem niedosłownie od paru lat nosi tam zwłoki, asystuje przy sekcjach, pobieraniu próbek itd. nie jest to żaden spec czy śledczy, po prostu tylko z nim miałem okazję rozmawiać.



Jaki to wygodne - nie dam dowodów bo mnie wypie**olą, fotki nie cyknę bo się boję, ale za to nie boję się dolewać oliwy do ognia, mimo że nie jest to moim celem.

Gdyby postronny widział jak wyglądają zajęcia w prosektorium dla studentów AM, od razu byłyby posądzenia o czarne mszy, satanizm, bezczeszczenie zwłok i odsądzanie od czci i wiary. Z drugiej strony - jak lekarz ma pomagać ludziom, jeśli nie ma okazji poznać anatomii ludzkiego ciała - z atlasu ani z książki się tego nie dowie. Z drugiej strony lekarza obowiązuje tajemnica zawodowa, której przestrzegania ma solidne podstawy.

Wg mnie powinni Cię wypie**olić z AM na zbity ryj - kiepski z Ciebie materiał na lekarza, jeśli już teraz niczym dziewczynka która widziała różowego misia na wystawie leci i opowiada o tym wszystkim dookoła.
Lepiej nadawałbyś się na redaktora Faktu - tam potrzebują ludzi takich jak Ty.

soadfan

2012-06-19, 23:25
A po co mu natychmiast robili roentgen skoro i tak wszystkie połamane gnaty i uszkodzone narządy wyjdą na sekcji?
Poza tym gdyby coś wyszło na roentgenie to byłoby to podane do wiadomości publicznej, chyba że informację o tym by zatajono, ale skoro tak to po co w ogóle to badanie?
Moim zdaniem za 2 miesiące nie będzie już o tym słychać tak samo jak o Lepperze. Tym bardziej jeśli to nie było samobójstwo. Tak czy siak masz piwo, w medyku :)

berylek

2012-06-19, 23:35
A ja byłem ostatnio w Zapiździułkach Starych kawałek za domem wójta (ale jeszcze przed kościołem). Tam jest taki sklep Pani Basi, którą bardzo dobrze znam. Znam też Zdziśka, który codzień od rana popija doskonałe, importowane wina o smaku multiwitaminy. To mój dobry kumpel, który od 31 i pół roku jest grabarzem. Widział jak na cmentarzu w Dupodolinie Dolnym masowo grzebie się ŻYWE osoby. Leży tam między innymi św.p Generał, którego de facto nie mogłes widzieć w prosektorium bo leży u Zdziśka na cmentarzu. Prócz niego wszystkie znane osobistości, które niedawno nas opuściły (tak na prawdę, jak już wspomniałem, żyły!) Whitney Huston, Michael Jackson, WSZYSTKIE ofiary Smoleńska, 2 PAC, a nawet Bolesław Krzywousty. Wszyscy zostali tam pochowani żywcem przez KFC.

Oczywiście nie dostarczę dowodów bo wypie**olą Zdziśka. Ale przecież nie macie podstaw żeby nie ufać Zdziśkowi, po trzech multiwitaminach mówi tylko prawdę. Ja też nie kłamię, bo po co?
Pytanie brzmi - Komu na tym zależało? Kto z tego ma najwięcej korzyści? To pytanie pozostawiam wam Sadisticzanie.

PS. Zdzisiek twierdzi, że to sprawa PZPNu.

Suuuchar

2012-06-19, 23:49
Internet to fajna sprawa. Doktór w wieku 20 lat ma wstęp na sekcje zwłok, gdzie może zachodzić podejrzenie o przestępstwo i to w takiej sprawie. A najwcześniej medycyna sądowa jest minimum na IV rok.
Chciałbym poinformować, że tego typu sekcje zwłok regulują przepisy kodeksu karnego w których określone jest kto w takich wypadkach może brać udział w sekcji zwłok. Na pewno nie jest to 20 latek czy inny "nositrup".
Również po sekcji zwłoki nie wystawione są na pokaz zwłaszcza w takich sytuacjach. Co najwyżej Panie Doktór zwłoki mogłeś zobaczyć w worku na trupa, jeżeli było inaczej sprawą powinna zainteresować się prokuratura tym bardziej, że Panie Doktór rozpowszechniłeś informacje na forum publicznym bez zgody biegłego czy prokuratora lub sądu. No chyba, że się mylę i dostałeś polecenie od prokuratora opublikowania tych informacji na sadisticu ;) Kolejną rzeczą jest tajemnica lekarska. Etyka lekarska nakazuje, aby tajemnica obowiązywała również po śmierci, więc gdybym był rektorem (dziekanem) Twojej uczelni dałbym Ci solidnego kopa w dupę.

Doktór

2012-06-20, 00:07
Ciekawe obserwacje można wyciągnąć z co po niektórych postów. Z jednej strony jestem mega niewiarygodny, a z drugiej na pewno muszę mieć 19 lat i być kandydatem na lekarza lub lekarzem. Idąc tym tropem: może wpisałem nieprawdziwy wiek, może nie jestem lekarzem a np. noszę trupy, może jestem ratownikiem medycznym, analitykiem, technikiem radiologii albo po prostu sprzątam w trupiarni. Może w ogóle jestem agentem Mosadu, jak wam nie zeskanuje dowodu osobistego to nie mogę zaprzeczyć (a i skan dowodu jest marnym dowodem, bo właściwie nic nie dowodzi). Czekam na inne równie ciekawe propozycje.


Porównanie mnie do Kaczyńskiego jest rzeczywiście dowcipem, tyle, że niższych lotów. Zastanówmy się co bym chciał ugrać? 150 wirtualnych piw? Czyli praktycznie rzecz biorąc układ pikseli który mogę mieć na własność rysując go sobie w paincie? Może reputację? Na ch*j mi, skoro i tak jestem anonimowy? Zresztą po komentarzach widać zupełnie co innego. Jeżeli ktoś mi wytłumaczy co realnego mogę zyskać na takiej informacji to będę wdzięczny. Chociaż ja już znam odpowiedź- absolutnie nic za wyjątkiem satysfakcji.

Po co to napisałem? Bo posiadłem wiedzę której nie ma większość osób publicznych, dziennikarzy, powstaje masa spekulacji na temat ilości ran, że raz media podały, że jest ich kilka, później, że jest jedna. Wyobraźcie sobie, w tych swoich przeżartych polityką móżdżkach, że napisałem to całkowicie bezinteresownie i jak widać duża liczba sadoli to doceniła.


PS według jakiego przepisu miałbym być karany, za umieszczenie informacji, że generał po strzale w głowę ma w niej dziurę, weźcie mnie nie rozśmieszajcie :P .

hi...........be

2012-06-20, 00:35
A może zbierasz pokemony i chcesz się wymienić?

oskiboski

2012-06-20, 01:10
Doktór napisał/a:

Ciekawe obserwacje można wyciągnąć z co po niektórych postów. Z jednej strony jestem mega niewiarygodny, a z drugiej na pewno muszę mieć 19 lat i być kandydatem na lekarza lub lekarzem. Idąc tym tropem: może wpisałem nieprawdziwy wiek, może nie jestem lekarzem a np. noszę trupy, może jestem ratownikiem medycznym, analitykiem, technikiem radiologii albo po prostu sprzątam w trupiarni. Może w ogóle jestem agentem Mosadu, jak wam nie zeskanuje dowodu osobistego to nie mogę zaprzeczyć (a i skan dowodu jest marnym dowodem, bo właściwie nic nie dowodzi). Czekam na inne równie ciekawe propozycje.


Porównanie mnie do Kaczyńskiego jest rzeczywiście dowcipem, tyle, że niższych lotów. Zastanówmy się co bym chciał ugrać? 150 wirtualnych piw? Czyli praktycznie rzecz biorąc układ pikseli który mogę mieć na własność rysując go sobie w paincie? Może reputację? Na ch*j mi, skoro i tak jestem anonimowy? Zresztą po komentarzach widać zupełnie co innego. Jeżeli ktoś mi wytłumaczy co realnego mogę zyskać na takiej informacji to będę wdzięczny. Chociaż ja już znam odpowiedź- absolutnie nic za wyjątkiem satysfakcji.

Po co to napisałem? Bo posiadłem wiedzę której nie ma większość osób publicznych, dziennikarzy, powstaje masa spekulacji na temat ilości ran, że raz media podały, że jest ich kilka, później, że jest jedna. Wyobraźcie sobie, w tych swoich przeżartych polityką móżdżkach, że napisałem to całkowicie bezinteresownie i jak widać duża liczba sadoli to doceniła.


PS według jakiego przepisu miałbym być karany, za umieszczenie informacji, że generał po strzale w głowę ma w niej dziurę, weźcie mnie nie rozśmieszajcie :P .




Robisz sobie zwykłe "szoł" w tym temacie - rzucasz ochłapy informacji które kupy się nie trzymają i cieszysz michę gdy rządna sensacji gawiedź wymienia się coraz to bardziej ciekawymi pomysłami z cyklu "zabił się i uciekł"

Zapewne przy okazji Smoleńska na jakimś forum napisałeś że podsłuchałeś jak żołnierze opowiadali o ataku obcych, a jedno takie zielone ciało, widział Twój kolega, ubrane w dres. Naturalnie nie podałeś więcej szczegółów bo bałeś się aby Cię wylali

al...........10

2012-06-20, 01:28
Mała uwaga.
Nikt nie jest w stanie potwierdzić ani wykluczyć prawdziwości tych informacji. Komentarze, nieważne jakie, nie zmienią absolutnie NIC w tej kwestii, bo nie będą zawierały żadnych dowodów. Wniosek jest prosty: każdy niech sobie przeczyta pierwszego posta i sam uzna czy jest wiarygodny. Nie ma co się kłócić, bez dowodów dyskusja nie ruszy o krok.

raziel331

2012-06-20, 02:37
@Doktór
Doceniam to, że dzielisz się z nami taką informacją. Ale. Skoro mówisz, że każdy może tam wejść i bez problemu obejrzeć ciało generała, to równie dobrze może wejść tam 100 innych osób i pyknąć zdjęcie. I skąd ludzie potem będą wiedzieli, że to ty udostępniłeś te dowody? Jebnij fote i wstaw. Zrób to przynajmniej po to, żeby uciszyć paru tych pojebów nade mną co to się tylko polityką bronią.

Romand

2012-06-20, 03:36
@bloodwar:

Cytat:

Twoja wiarygodnośc jest mniej więcej taka sama, jak "specjalisty NASA" w ekipie Macierewicza który nawet nie ma dyplomu ukończenia szkoły



Cytat:

5 sekund z google.





Cytat:

Idź pan w ch*j z taką dyskusja


.:...........:.

2012-06-20, 05:22
kizug666, bez źródeł ani takich tam. Mógł se to wymyślić na poczekaniu. ;-)

Doktór

2012-06-20, 09:20
@raziel331 po sekcji już się pewnie nie da. A żeby tam wejść wystarczy znać tych którzy noszą trupy, każdego raczej nie wpuszczą. Zresztą mało kto w ogóle zbliża się do tego miejsca. Specyficzny odór przechowywanych zwłok przesiąka nawet ubranie, cały czas zresztą czuję go w nosie. Jak będziecie mieli okazje być w podobnym miejscu to przekonacie się o czym piszę.

Podejrzewam, że za zrobienie zdjęć groziłyby jakieś konsekwencje, wejścia tam lub nie raczej nikt mi nie udowodni a i to nie jest przestępstwem. Najwyżej wywaliliby tego od trupów :P .