18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach

Informacja dot. śp. Generała Petelickiego

Doktór • 2012-06-19, 19:03
Nie wiedziałem gdzie to napisać to napiszę tutaj, w końcu sadistic.


Byłem dzisiaj jak zwykle na ul. Oczki w prosektorium w zakładzie medycyny sądowej dzięki czemu widziałem na własne oczy jak wygląda ta ,,rana" śp. generała.

Pierwsza sprawa- nie mam i nie dostarczę żadnych dowodów na prawdziwość tej informacji bo mnie wypie**olą, możecie przeczytać, albo po prostu zignorować, nie jestem wam w stanie nic udowodnić, bo gdybym zrobił jakiekolwiek zdjęcia miałbym ostro przej***ne.

Do rzeczy- generał ma oderwane pół głowy. Nie posiada części czaszki, mówią, że obrażenia jak po serii z kałacha w głowę (oczywiście nie oficjalnie, bo mówił mi to jeden chłopak który od lat zajmuje się tam zwłokami). Od razu jak go przywieźli to dali zwłoki na rentgen, sekcje robią dopiero teraz bo w weekendy nie pracują.


Żadne media o tym nie napiszą, nie znam lepszego portalu żeby o tym napisać, ale to w temacie tej rozbieżności informacji w mediach n/t ran/rany.

Aha, nie był ubrany w mudnur, tylko luźne ubrania takie w jakich chodzi się po domu.


EDIT- w nawiązaniu do komentarzy- nie mam na celu rozdmuchiwać ,,atmosfery spisku". W zasadzie to co widziałem, może równie dobrze świadczyć o samobójstwie. Gość którego zacytowałem niedosłownie od paru lat nosi tam zwłoki, asystuje przy sekcjach, pobieraniu próbek itd. nie jest to żaden spec czy śledczy, po prostu tylko z nim miałem okazję rozmawiać.

ODkarzacz

2012-06-19, 20:17
Doktór w wieku 20 lat ma wstęp do zakładu medycyny sądowej :) Szybko studiujesz :)

wudun

2012-06-19, 20:19
ODkarzacz napisał/a:

Doktór w wieku 20 lat ma wstęp do zakładu medycyny sądowej :) Szybko studiujesz :)


Bo to Doogie Howser

McMenel

2012-06-19, 20:24
ODkarzacz napisał/a:

Doktór w wieku 20 lat ma wstęp do zakładu medycyny sądowej :) Szybko studiujesz :)


O co go ty posądzasz a może po prostu jest nekrofilem.. A fuj lekarz to brzmi okropnie.. A nekrofil... Tak sadystycznie :D .

Doktór

2012-06-19, 20:28
@ODkarzacz zakład medycyny sądowej jest przy samej bibliotece WUM'u (śmierdzi trupem w bibliotece przez to). Do zakładu medycyny sądowej może wejść nawet zwykły nositrup z domu pogrzebowego, to akurat nie jest problem.


@bloodwar

Cytat:

jakichkolwiek dowodów na podparcie swojej wersji wydarzeń i na podstawie tej "wiedzy" ponoć "usłyszanej od kolegi" sugerujesz daleko idące oskarżenia o wielu ranach, jednoczęsnie pisząc później że owszem, zwłok nie widziałeś i że to kolega widział



To już jest debilizm posunięty do granic możliwości. Manipulacja i wnioskowanie godne Macierewicza. Nowy Antek superśledczy na sadolu.

Gdzie do k***y nędzy napisałem, że to nie ja widziałem? No gdzie? I wytłumacz mi, po ch*j mam ci odpisywać skoro i tak wszystko przeinaczysz. Nie chcesz wierzyć- nie wierz, to takie proste.

W zasadzie to nie zdałem sobie do końca sprawy z faktu, że sprawa jest dalece upolityczniona. A jak polityka to i takie kwiatki jak wcześniej ;/.


PS napisałem, że żadne media o tym nie napiszą, nie dlatego, że będą chciały manipulować, tylko dlatego, że to rzecz bardzo drastyczna i nikt na wizji czy w gazecie nie będzie opowiadał, że generał nie ma części głowy. To tyle.

bartekmmm

2012-06-19, 21:18
nie pie**ol, dawaj foty, albo znikaj

Suka_Blyat

2012-06-19, 21:39
wudun napisał/a:


Skaczecie koło tego SBeka jakby na to zasługiwał.
Ten sk***iel był generałem SB. Jak sam nie wydawał rozkazów zabójstwa to na pewno o nich wiedział. SB to UB które katowało żołnierzy AK. Dobrze się zakręcił po okrągłym stole i grzechy mu anulowali.


Przyjmę, że to tylko marna trollowska prowokacja

teken

2012-06-19, 21:50
a kto to k***a jest generał Patelicki :D

vajron

2012-06-19, 21:53
To pewnie Tusk z Putinem go zaj***li, bo się nie podzielił z nimi monte :D

misiek1214

2012-06-19, 21:55
@teken sadol sadolem ale teraz to wykazałeś się gimbusostwem ;/

teken

2012-06-19, 21:57
@misiek1214 niby dlaczego ?


si...........er

2012-06-19, 21:59
o są tu maciarewicze, brzoza starczy k***a

retardinio

2012-06-19, 22:06
dziwne że jeszcze "prawdziwi patrioci" nie piszą o lemingach polaczkach i poniżaniu kibiców wspaniałości jarusia i nieudolności donka

Rafal1757

2012-06-19, 22:16
pisanie o różnych typach broni i ewentualnym zabójstwie z innej, niz ta znaleziona przy ciele nie ma sensu bo gdzieś będzie przecież sam pocisk, w czaszce, lub jeśli się przebił to w pomieszczeniu. A dokładne badania przeciez dadza jasna odpowiedź czy pocisk pochodził z tej konkretnej broni. Bardziej zastanawiający i niepokojacy może wydawac się sam powód tego zdarzenia - jeśli nie były to przyczyny osobiste

wudun

2012-06-19, 22:27
Rafal1757 napisał/a:

Bardziej zastanawiający i niepokojacy może wydawac się sam powód tego zdarzenia - jeśli nie były to przyczyny osobiste


Gdzieś wyczytałem że, jakieś biznesy mu nie poszły i miał alzheimera(nie wiem w jakim stopniu).

kiljas001

2012-06-19, 22:31
Już raz chciał popełnić samobójstwo !!!
Tylko nie było go w domu