18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Hymn bmw

Mestiner • 2012-07-05, 18:56
Bma, czyli motoryzacyjna część hymnu wojowników trzech pasków i ortalionu. Sadystyczne co najwyżej są tu doznania muzyczne.
Jeżeli się nie przyjmie to niech zawiśnie w poczekalni i nikt tego nie rusza

pabl0

2012-07-06, 20:51
buli1382 napisał/a:

Tak, jeździłem zarówno starym Passatem i M3, chodzi mi o to że passat to zwykły, samochód rodzinny a M3 to ponoć sportowy samochód. Chodzi mi oczywiście o to ile jaki silnik wytrzyma bez naprawy.



Jakim trzeba byc ignorantem i laikiem zeby w ogole porownywac zywotnosc silnika sportowego ktory jest dopie**alany do maxymalnych oborotow w kazdej mozliwej sytuacji i passata w ktorym zwykly bob nie przekracza 2 tys oborotow. To tak jakbys teraz sie jaral tym ze 14 latka ma ciasniejsza p*zde od prostytutki, zastanow sie zanim cos napiszesz, bo obstawiam ze Twoja przygoda z M3 skonczyla sie na wiejskim 316i w compacie ze znaczkiem M Powera na bagazniku.

buli1382

2012-07-06, 21:01
pabl0 napisał/a:



Jakim trzeba byc ignorantem i laikiem zeby w ogole porownywac zywotnosc silnika sportowego ktory jest dopie**alany do maxymalnych oborotow w kazdej mozliwej sytuacji i passata w ktorym zwykly bob nie przekracza 2 tys oborotow. To tak jakbys teraz sie jaral tym ze 14 latka ma ciasniejsza p*zde od prostytutki, zastanow sie zanim cos napiszesz, bo obstawiam ze Twoja przygoda z M3 skonczyla sie na wiejskim 316i w compacie ze znaczkiem M Powera na bagazniku.



A ty myślisz że jak się testuje wytrzymałość silnika? Przez katowanie. Silniki BMW są słabsze od VW tylko się do tego przyznać żal że zwykły Passat jest lepszy...

evon

2012-07-06, 22:24
Toz to jest gorsze niz rebecca black czy double take... czasami sie wstydze ze akurat ludzie narodowosci polskiej odpie**alaja taka mete.

Nikczemny_Płód

2012-07-06, 22:58
buli1382 napisał/a:

Do VW ogólnie należy Audi po części, Porchse... Do audi należy Lamborghini więc 2 wielkie mocarstwa motoryzacyjne. Niestety, BMW poza Polską jeżdżą blondynki... Samochód pod względem mechanicznym też nie zachwyca tak jak VW albo Audi.

Przykład, weźmy starą M3 i starego Passata... :karate:



Lambo ma autonomie.

Z czym ty wyskujesz? Z awaryjnym passtuchem, o matulu...

Ps nie mam bmw bo nie lubie tej marki.

adamonos123

2012-07-06, 23:09
Zerżnięte od ruskich bo sami przecież nie potrafimy ułożyć nawet melodii



Wprawdzie o AUDI

(ale to i to wiocha)

lg0r

2012-07-07, 13:37
ile razy marzyłem o starym kancie w cabrio (E30), ale jak miałem zostać zaszufladkowany do takiej właśnie bezmózgiej "tuningowej" ekipy to pożegnałem się z marzeniami.

Pa...........RS

2012-07-07, 14:33

Nuta całkiem spoko

logicoperation

2012-07-10, 16:55
Lubie takie dyskotekowe k***y w moim Mercedesie...

brixu

2012-07-11, 16:54
Nie mam bmw, nie latam w dresie, ale szkoda że dresiarze psują taką marke.

matrix1993

2015-12-09, 19:29
Kolego szanowny jak byś miał bmw albo coś takiego to nigdy byś nie powiedział że to jest Hymn Bmw jak byś jeździł na zloty to byś wiedział że nigdy taka piosenka nie jest puszczana. Jak coś to to moim zdaniem jest hymn Bmw: https://www.youtube.com/watch?v=OWkVXw9d2N0
Dziękuję