18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Hymn bmw

Mestiner • 2012-07-05, 18:56
Bma, czyli motoryzacyjna część hymnu wojowników trzech pasków i ortalionu. Sadystyczne co najwyżej są tu doznania muzyczne.
Jeżeli się nie przyjmie to niech zawiśnie w poczekalni i nikt tego nie rusza

Jackyll

2012-07-06, 12:20
Ale nakład finansowy na teledysk sięga bmki ze szrotu :D . Pomijając już fakt, że żenua, ale zapewne trafi do pustogłowych. Znajomek jeździł beemką i woził własnie takie pustaki we wiadomym celu to jedna drugą zapraszała i tekst "gośka zbieraj się szybko, mówie ci ale zajebista fura" ... Smutne w zasadzie, że tacy ludzie będą się rozmnażać :( . A matka powie, że powstały z wielkiej miłości :D ,"mama się kochała" na masce samochodu z dyskotekową "wielką miłością" :D .

dawid1119

2012-07-06, 13:00
o ile się nie mylę to w 2:20 jest mercedes a nie bmw

kristo76

2012-07-06, 15:03
Ja pie**ole jakie dno!
k***A! mialem nie bluznic!

Krak

2012-07-06, 15:29
BrekiBMW napisał/a:

To jest hymn BMW cioty



Niestety prawda jest zgoła inna, ale grunt to dobre samopoczucie.

buli1382

2012-07-06, 16:23
Audi jest lepsze, o wiele...

BMW-Bolid Młodzieży Wiejskiej :D
Bardzo Mały Wacek :D

A tak na poważnie, to auta dla facetów z jajem to audi i tyle...

mcmt

2012-07-06, 16:35
buli1382 napisał/a:

Audi jest lepsze, o wiele...

BMW-Bolid Młodzieży Wiejskiej :D
Bardzo Mały Wacek :D

A tak na poważnie, to auta dla facetów z jajem to audi i tyle...


Kolejny gimbusek ma wakacje i wali same konkrety na sadolu... :facepalm:

Nikczemny_Płód

2012-07-06, 16:37
Ereres napisał/a:

Jakie wieśniary, ja pie**olę... Logo marki produkującej samochody drogie i luksusowe dla prezesów stało się wizytówką tępych wielkoludów i dyskotekowych lachociągów. Ja pie**olę, wstyd.



Sam sobie poniekad odpowiedziales czemu w polsce bejca jest dresowozem.

Taki bogaty pon z niemiec kupi sobie bejce i nią zapie**ala, zapie**ala, zapie**ala i rozdupca. Z przystanku robią dzięki szpachli znowu bmw, bogaty biznesmen sprzedaje ja za grosze (ktore da pewnie synkowi) do polski, w polsce tylko idiota kupi przystanek a kto jest idiota?... No wlasnie.


Cytat:

Audi jest lepsze, o wiele...



Coś co nalezy do koncernu VW... Aha a to ciekawe :>

buli1382

2012-07-06, 16:45
Do VW ogólnie należy Audi po części, Porchse... Do audi należy Lamborghini więc 2 wielkie mocarstwa motoryzacyjne. Niestety, BMW poza Polską jeżdżą blondynki... Samochód pod względem mechanicznym też nie zachwyca tak jak VW albo Audi.

Przykład, weźmy starą M3 i starego Passata... :karate:

Pa...........RS

2012-07-06, 17:12
buli1382 napisał/a:

Do VW ogólnie należy Audi po części, Porchse... Do audi należy Lamborghini więc 2 wielkie mocarstwa motoryzacyjne. Niestety, BMW poza Polską jeżdżą blondynki... Samochód pod względem mechanicznym też nie zachwyca tak jak VW albo Audi.

Przykład, weźmy starą M3 i starego Passata... :karate:



aha rozumiem, stary passat niszczy m3 pod względem mechanicznym. Rozwiń swoja myśl, proszę, czuje że będzie ciekawie. I przy okazji pochwal sie czym jeździsz, bo skoro porownujesz m3 i starego passata to widocznie miałeś do czynienia z jednym i z drugim... chyba że sie mylę i widziałeś na oczy tylko jedno z nich... nie chodzi mi tu bynajmniej o m3...

buli1382 napisał/a:

Niestety, BMW poza Polską jeżdżą blondynki...



Widze też że dotarłeś do jakiś tajnych danych że bmw jeżdzą też blondynki... nie tylko w polsce! masakra, a ja myślałem że za granicą nie ma blondynki która ma bmw. k***a jaki człowiek był ciemny, otworzyłeś mi oczy.

asdefo

2012-07-06, 17:35
Ta piosenka jest tak zła, że wręcz genialna w swojej tandetności... zwłaszcza jeśli się weźmie poprawkę na wytłuczone e36 jako tło - ergo ciężko uwierzyć, że to nie jest zrobione specjalnie do tego, żeby internety mogły się ponapinać jakimi to dresami są posiadacze aut ww. marki.

EDIT - dobra, znalazłem ich. Nazywają się "Vizza" czy coś w podobie. Po pobieżnym przeanalizowaniu reszty ich twórczości muszę stwierdzić, że oni chyba tak na serio mają :(

buli1382

2012-07-06, 18:14
Tak, jeździłem zarówno starym Passatem i M3, chodzi mi o to że passat to zwykły, samochód rodzinny a M3 to ponoć sportowy samochód. Chodzi mi oczywiście o to ile jaki silnik wytrzyma bez naprawy.

Jeżdżę Audi A6 z 2001 150 km na skrzyni Multi Tronic. Samochód przyjemny, tani w użytku no i wolny też nie jest :)

Jeździłem już paroma samochodami marek sportowych, ale BMW to przekrzyczany samochód. Może i ma historię itp. ale to nie to samo co kiedyś. Tak samo z Mercedesem, weź starego merca 123 a dzisiejszą C klase.

kk...........ma

2012-07-06, 19:06
Lubie markę BMW, ale przez stereotyp dresów i hip-hop-polo ta marka jest niechętnie odbierana przez ludzi ... Moim zdanie nowe modele nie mają tyle wdzięku co e46, e39 czy starsze modele ...

mcmt

2012-07-06, 19:11
buli1382 napisał/a:

Niestety, BMW poza Polską jeżdżą blondynki... Samochód pod względem mechanicznym też nie zachwyca tak jak VW albo Audi.

Przykład, weźmy starą M3 i starego Passata... :karate:


:rofl:

buli1382

2012-07-06, 19:26
@UP

Ja wiem że dla entuzjastów tej marki wydaje się to być śmieszne, ale samochody BMW nie są lepsze od innych...