18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Hymn bmw

Mestiner • 2012-07-05, 18:56
Bma, czyli motoryzacyjna część hymnu wojowników trzech pasków i ortalionu. Sadystyczne co najwyżej są tu doznania muzyczne.
Jeżeli się nie przyjmie to niech zawiśnie w poczekalni i nikt tego nie rusza

Szouek

2012-07-06, 04:22
Co do bmw... haters gonna hate. Ale wstyd za ten teledysk, j***ne patałachy.

CrosswinD

2012-07-06, 07:18
Całe życie byłem fanem Audi i jak kupowałem auto przejechałem się piętnastoma A4. Jak już byłem zdecydowany kumpel zajechał grafitową e46 w m pakiecie na sprzedaż (sprowadza auta). Przejechałem się i już nie wysiadłem. Szczerze. Proponuje się przejechać tymi autami a nie stereotypowo wydawać osądy. Chociaż.... Zawsze myślałem że BMW jeżdżą buraki, wieśniaki i imbecyle no i się potwierdziło jak i ja kupiłem ;>

M@peT

2012-07-06, 07:24

dziaad

2012-07-06, 07:27
ale bagno ten temat i większość komentarzy...

zonk

2012-07-06, 10:09
Brackibrat napisał/a:

Sam jestem wielkim fanem tej marki chociaż z dresem mam tyle wspólnego co Sadol z "Mini Mini"


Słabe porównanie, ostatnio sadol ma bardzo dużo wspólnego z mini mini.

brylan

2012-07-06, 10:16
-Jak zrobić sałatkę z buraków?
.
.
.
.
.
.
-Wrzucić granat do BMW.

Qbbus1

2012-07-06, 10:23
Nie rozumiem wypowiedzi ze BMW to samochod dla "debili". Trzeba sie sporo wykosztowac aby konkretne BMW dostac... sam smigam autem tej marki i jestem bardzo zadowolony... Nie kazdy wlasciciel tych zapierdziela ile fabryka dala i nie kazdy kupuje BMW zeby palic gume... Jedni chwala BMW inni Opla czy co tam kolwiek innego, sadze ze z gustach sie nie duskutuje...

a kolega z teledysku o golfie moglby go chociaz troche umyc... silnik tak samo bo az wstyd :P

sarkazm

2012-07-06, 10:25
ciupagaolejna napisał/a:

Gdzie jest krol ortalionu BMWswap?


Może jeszcze się onanizuje oglądając widełoklip.

Horned

2012-07-06, 10:38
Stereotyp o BMW został wyrobiony przez dresów często używających starych e36-stek z lat 90, puste panny które masowo pchają się aby tylko się przejechać, oraz obecność tych e36 w pobliżu wiejskich dyskotek. Samochód jak samochód, trzeba mieć dystans do stereotypów, nie z każdego BMW przecież wysiada dres ze swoją pustą cizią. :diabel: Podobny los spotkał przecież calibrę, którą ludzie "tuningują" na x sposobów, dlatego uzyskała miano wieśniakowozu.

HAL-9000

2012-07-06, 10:41
@up, ty chyba nie do końca zrozumiałeś z tym golfem.

Polska, cudowny kraj, jeździ tu więcej BMW z m-pakietem niż w ogóle zostało wyprodukowanych.

Buraków można znaleźć w zasadzie w każdej marce. Perełki z rodzaju tico na chińskich xenonach, calibry z ledowymi taśmami oświetleniowymi z casto, na metry, civic z rurą od klopa zamiast wydechu (przelotowo i "bejs")... Wszędzie znajdziesz buraka...

jpdl

2012-07-06, 10:57
Ja bym nie powiedział że samochód jest ch*jowy, raczej nudnnnnyyyyy - chyba nie muszę mówić dlaczego. Zresztą to się tyczy do każdej niemieckiej marki. Nie powiedział bym, żeby użytkownicy byli debilami, raczej to fanatyczne buraki... No jeśli ktoś się chwali, że przed zakupem nowego samochodu jeździł 15 egzemplarzami tego samego modelu auta to chyba trzeźwy nie jest.
Możecie się odcinać od tego filmiku, ale w waszych głowach, prawdopodobnie, przebiegają właśnie takie procesy myślowe ;)

I szczerze powiem, że ogólnie mi się stylistyka bmw podoba i kiedyś jeździłem nawet i było przyjemnie, ale jednak przesadzają z tym samochodem...

kaiel

2012-07-06, 11:22

kamaz bije wszystko

Orsi

2012-07-06, 11:23
BMW to na prawdę fajne auto ,ale ma pecha do właścicieli

marcin3ck

2012-07-06, 11:26
buahahah
Coś w tym jednak jest skoro tak właściciele beemek się spieli w komentarzach. Czekamy na dalsze tłumaczenia dlaczego wybraliście własnie bmw zamiast golfa III :D

babycow

2012-07-06, 11:56
Cytat:

To jest hymn BMW cioty


jeszcze gorsze gowno ;x