18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Horror w Rogowie. Psy odgryzły 26-latkowi usta, nos i uszy

orzechccc • 2014-02-08, 09:02
Dwa pitbule ciężko pogryzły 26-letniego mieszkańca Rogowa (woj. kujawsko-po­mor­skie). Jest w śpiączce. Właściciel psów został aresztowany. Grozi mu nawet 10 lat więzienia - informuje pomorska.pl.

Jego stan jest poważny - ocenia stan ofiary dr Henryk Chołody, zastępca komendanta Wielospecjalistycznego Szpitala Wojskowego. - STRACIŁ PONAD 80 PROC. skóry na głowie.

Tragedia to efekt sprzeczki, jaka wywiązała się między 26-latkiem, a 53-letnim właścicielem psów - Maciejem G. Podczas kłótni 53-latek, jak ustalili policjanci, kilkakrotnie uderzył młodszego mężczyznę.

Gdy ten upadł na ziemię, rzuciły się na niego dwa pitbulle - wyjaśnia portalowi pomorska.pl nadkom. Krzysztof Jaźwiński, oficer prasowy z Komendy Powiatowej Policji w Żninie. - W czasie, gdy psy gryzły swoją ofiarę, ich właściciel nie reagował.

Psy odciągnęła od 26-latka dopiero żona Macieja G.

Policjanci zatrzymali 53-latka - początkowo w charakterze świadka. Chcieli go przesłuchać, ale mężczyzna był kompletnie pijany. Miał 3 promile alkoholu w organizmie. Gdy wytrzeźwiał usłyszał zarzut spowodowania ciężkiego uszczerbku na zdrowiu.

Dziwne ze znowu nie chodzi o owczarka albo jamnika... A wszystkim milosnikom tych psow ch*j do dupy




Zapierdzielone z sfory

meier

2014-02-10, 01:58
i wlasciciel i psy do uspania. bedzie sprawiedliwie:)

ma...........ka

2014-02-10, 01:59
Cieszy mnie, że ludzie zaczynają zdawać sobie sprawę, że to nie rasa psa jest winna, a to, jak człowiek zwierzę "wychowa". Radzę każdemu "znawcy tematu" przeczytać książkę Ceasara Millana... Tam jest dobrze wytłumaczone, dlaczego psy są lub nie są agresywne i od czego to zależy...

samaelpl

2014-02-10, 02:06
O ja pie**ole. Moja wieś na sadolu. :D
Szkoda tylko, że w tym wypadku to powód do wstydu za tego debila.

bapmek

2014-02-10, 02:27
mandaryyynka napisał/a:

Cieszy mnie, że ludzie zaczynają zdawać sobie sprawę, że to nie rasa psa jest winna, a to, jak człowiek zwierzę "wychowa". Radzę każdemu "znawcy tematu" przeczytać książkę Ceasara Millana... Tam jest dobrze wytłumaczone, dlaczego psy są lub nie są agresywne i od czego to zależy...




Czyli przy ewentualnym kontakcie z tymi uroczymi stworzeniami pozostaje mieć nadzieję, że właścicielem danego uosobienia łagodności jest osoba odpowiedzialna, a nie tak jak w 90% przypadków pjerdolona dresiarska kvrwa umysłowa przedłużająca sobie mikropenis groźnym groźnie wyglądającym psem ze spjerdoloną psychą i pianą na mordzie.

Ok!

iceman_

2014-02-10, 03:12
normalny człowiek za ch*j nie kupi takiego psa, mają je tylko małoletni pseudogangsterzy i tym podobne pojeby

jeszcze ta gadka, że nie jest agresywny, no niby nie jest agresywny ale trzeba mieć "dobrą ręke"?! no to jak w końcu?
prawda jest taka, że wytresować można nawet lwa, ale temperamentu nie da się zmienić - sk***iel będzie agresywny, bo taką ma naturę i kropka



no k***a kto by chciał mieć takie gówno w domu? :idzwch*j:

misiorysio

2014-02-10, 03:27
karać należy rękę a nie miecz który dzierżyła

Yasiu99

2014-02-10, 08:17
Bo z tymi psami to jest trochę jak z mocnym autem.
Ratlerki to takie małe maluchy albo corsy czy inne gówno.
Z psami myśliwskimi jest trochę jak z samochodami terenowymi, niegroźne ale lubi poszaleć w terenie.
Psy typu owczarki to pseudolimuzyny dla statecznych starszych panów z silnikami TDI, choć potrafią pogonić... czasami, troszeczkę.
Rasy z natury łagodne ale duże to takie suvy - wydawało by się że wszystkim się podobają ale w praktyce są tylko do patrzenia, bo jakoś zastosowania praktycznego nie mają w żadnej mańce.
No a z rasami które mają z natury predyspozycje psychofizyczne a przez ignorantów uważane są za niebezpieczne jest jak ze sportowymi autami +400 hp i tylko tylnym napędem - nie umiesz - nie podchodź do prowadzenia bo zrobisz krzywdę sobie i komuś.

Jendor

2014-02-10, 08:38
i się zacznie ból dupy na temat pit buli jakie one straszne i bestialskie , j***ć to że najwięcej jest pogryzień przez owczarki niemieckie, o nich napiszecie piękne , mądre i kochające psy

mare30ks

2014-02-10, 08:52
oho zlecieli sie wlasciciele tej najlagodniejszej rasy. jaki to niedobry swiat sie uwzial na te sliczne pokojowe pitki i amstafki :)

dozek

2014-02-10, 09:10
@przemas0127 żadnych shiba inu bo gimbaza zacznie robić własne memy i wrzucać w internet

btw ten z mema wygląda na dobrze odżywionego

pATRYKOify

2014-02-10, 09:20
Kolejny pajac z syndromem małego fiutka który kupił te ścierwa na czterech łapach bo w młodości w szkole zabierali mu kanapki, a na boisku był wybierany jako ostatni. Jak zawsze p*zdy muszą się dowartościować.

T0B1

2014-02-10, 09:37
Calmwater napisał/a:

Tobie ch*j do dupy za brak umiejętności wyciągania logicznych wniosków i czytania ze zrozumieniem. A zatem niosę kaganek oświaty:

1. Właściciel psów był pijany i agresywny.
2. Najprawdopodobniej celowo poszczuł psami przeciwnika.
3. Nie zrobił nic, by powstrzymać atakujące psy.
4. Psy była w stanie odciągnąć kobieta.

Widać więc, że pitki robiły to, czego oczekiwał od nich właściciel, a że właściciel był debilem to nie ich wina. Ale rozumując twoim tokiem, to powinno się odstrzelić czy zamknąć np. córkę Fritzla, bo r*chała się z ojcem, a patologia tatusia to jej wina.


Z doświadczenia wiem, że to gówno prawda. Nawet pozornie spokojne pitbulle potrafią czasami odpie**olić coś głupiego i zanim się zorientujesz, że jest coś nie tak, to będzie za późno (poza tym to nie są beagle, że raz krzykniesz i już stają się pokorne). Normalny pies wychowywany na towarzysza a nie maszynkę do rozk***iania czego popadnie nigdy nie odjebie czegoś tak głupiego, zawsze ma jakiś limit... no ale nie pitbulle - one z natury są poj***ne, taka prawda.

Fu...........66

2014-02-10, 09:47
iceman_ napisał/a:

normalny człowiek za ch*j nie kupi takiego psa, mają je tylko małoletni pseudogangsterzy i tym podobne pojeby

jeszcze ta gadka, że nie jest agresywny, no niby nie jest agresywny ale trzeba mieć "dobrą ręke"?! no to jak w końcu?
prawda jest taka, że wytresować można nawet lwa, ale temperamentu nie da się zmienić - sk***iel będzie agresywny, bo taką ma naturę i kropka

Obrazek

no k***a kto by chciał mieć takie gówno w domu? :idzwch*j:



Jaki słodziak, tuliłbym. ;3 Czas się zwijać z tego portalu, za dużo p*zd bez jaj, które boją się tych maskotek.

!Timon

2014-02-10, 10:16
Skoro Pitbulle, Amstaffy etc. nie są z natury agresywne to ch*j trafił dziesiątki lat selektywnej hodowli.
j***ć genetykę, ja wiem lepiej bo umiałem tak wychować psa, że zmieniłem mu geny. :)

Anarchangel

2014-02-10, 11:09
orzechccc napisał/a:

(...)

Dziwne ze znowu nie chodzi o owczarka albo jamnika... A wszystkim milosnikom tych psow ch*j do dupy




Zapierdzielone z sfory



http://www.examiner.com/article/police-justify-shooting-killing-12-pound-miniature-dachshund-self-defense-video

Zatem przeczytaj sobie w/w artykuł i obejrzyj reportaż... Policjant musiał zastrzelić w samoobronie Jamnika miniaturkę, obawiając się ciężkich uszkodzeń ciała. Innymi słowy: masz przykład profesjonalisty od spraw bezpieczeństwa, zmuszonego do użycia broni palnej wobec miniaturki rasy jamnika, o wiele mówiącym imieniu: Killer (z ang.: zabójca, morderca ...miał zaledwie 5,5 Kg, zapewne pełnowymiarowy jamnik odgryzłby policjantowi obie nogi zanim ów zdążyłby zareagować).
...następnym razem jak zobaczysz jamnika, to nie cwaniakuj, tylko sp***alaj - ratuj swe życie!