18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Horror w Rogowie. Psy odgryzły 26-latkowi usta, nos i uszy

orzechccc • 2014-02-08, 09:02
Dwa pitbule ciężko pogryzły 26-letniego mieszkańca Rogowa (woj. kujawsko-po­mor­skie). Jest w śpiączce. Właściciel psów został aresztowany. Grozi mu nawet 10 lat więzienia - informuje pomorska.pl.

Jego stan jest poważny - ocenia stan ofiary dr Henryk Chołody, zastępca komendanta Wielospecjalistycznego Szpitala Wojskowego. - STRACIŁ PONAD 80 PROC. skóry na głowie.

Tragedia to efekt sprzeczki, jaka wywiązała się między 26-latkiem, a 53-letnim właścicielem psów - Maciejem G. Podczas kłótni 53-latek, jak ustalili policjanci, kilkakrotnie uderzył młodszego mężczyznę.

Gdy ten upadł na ziemię, rzuciły się na niego dwa pitbulle - wyjaśnia portalowi pomorska.pl nadkom. Krzysztof Jaźwiński, oficer prasowy z Komendy Powiatowej Policji w Żninie. - W czasie, gdy psy gryzły swoją ofiarę, ich właściciel nie reagował.

Psy odciągnęła od 26-latka dopiero żona Macieja G.

Policjanci zatrzymali 53-latka - początkowo w charakterze świadka. Chcieli go przesłuchać, ale mężczyzna był kompletnie pijany. Miał 3 promile alkoholu w organizmie. Gdy wytrzeźwiał usłyszał zarzut spowodowania ciężkiego uszczerbku na zdrowiu.

Dziwne ze znowu nie chodzi o owczarka albo jamnika... A wszystkim milosnikom tych psow ch*j do dupy




Zapierdzielone z sfory

dominik666

2014-02-08, 18:38
k***a,jak mnie drażnią nagonki na te psy. Miałem w swoim życiu dwa amstafy,żaden nie był agresywny. Trzyletnie dziecko moich znajomych jezdziło na jednym jak na koniu,ciągnęło za ogon generalnie mały sadysta:-) Te psy nie są z natury agresywne,mając idiotę za właściciela,to z każdego psa wyrośnie morderca.Subsky jebnij się w banie ignorancie i masz artykuł z ,,psiej,, strony internetowej
,,
Opis rasy
Psy rasy Amerykański Staffordshire Terrier (nazywane także amstaff, amstaf lub ast) są coraz częściej spotykane wśród polskich hodowców i sympatyków czworonogów. Swoją popularność zawdzięczają charakterystycznej budowie ciała: pomimo niewielkiego wzrostu oraz ciężaru ciała, amstafy budzą respekt swoją muskulaturą i zwinnością. Psy rasy amstaf są żywiołowe i energiczne, stąd też potrzebują dużo ruchu. Amstafy, to także psy bardzo towarzyskie i oddane swojemu właścicielowi. Wymagają jednak stanowczego podejścia właściciela do wszelkich aktów agresji. Ze względu na swoje fizyczne predyspozycje, nieumiejętnie wychowywane zwierze może wyrosnąć na groźnego psa, niebezpiecznego dla swojego otoczenia oraz właściciela.

Wygląd rasy American Staffordshire Terrier
Amstafy to psy średnich rozmiarów, o wadze średnio około 20 kg i wysokości do 48 cm. Ich sierść jest krótka, przylegająca. Uszy amstafów są krótkie, stojące, lub załamane, mogą być cięte. Amstafy to psy mocne, silnie umięśnione, o szerokiej klatce piersiowej.

Zachowanie amstafów
Pomimo swojego wyglądu, budzącego respekt w oczach niejednego przechodnia, amstafy nie są psami agresywnymi, o ile tylko pochodzą od rozsądnego hodowcy, zaś właściciel dba o prawidłowy rozwój psychiczny zwierzęcia. Amerykański Staffordshire Terrier, dzięki swoim wrodzonym cechom: wierności, inteligencji oraz odwadze, nadaje się, jako pies rodzinny oraz pies do towarzystwa.,,


Pies rodzinny i towarzyski kretynie,ale w rękach kogoś kto o psach ma pojęcie.

Izura

2014-02-08, 20:33
@ przemas0127 - czytanie że zrozumieniem JA mam zerowe pojęcie o fizyce kwantowej. Porownianie.

przemas0127

2014-02-08, 20:39
@up
dobra dzieci pokrzyczeli na siebie a teraz grzecznie do łóżek spać :)
niestety te psy są uważane za takie a nie inne właśnie z powodu ich właścicieli
z resztą można też spojrzeć na ogłoszenia odnośnie psów, większość do oddania to te ostrzejsze rasy, bo sobie dzieciak w dresie i z kapturem na głowie nie radził z wymarzonym psem
póki co wszystkim specjalistom z dziedziny kynologii polecam oto tę rasę :)


subsky

2014-02-08, 20:43
dominik666 napisał/a:

k***a,jak mnie drażnią nagonki na te psy. Miałem w swoim życiu dwa amstafy,żaden nie był agresywny. Trzyletnie dziecko moich znajomych jezdziło na jednym jak na koniu,ciągnęło za ogon generalnie mały sadysta:-) Te psy nie są z natury agresywne,mając idiotę za właściciela,to z każdego psa wyrośnie morderca.Subsky jebnij się w banie ignorancie i masz artykuł z ,,psiej,, strony internetowej
,,
Opis rasy
Psy rasy Amerykański Staffordshire Terrier (nazywane także amstaff, amstaf lub ast) są coraz częściej spotykane wśród polskich hodowców i sympatyków czworonogów. Swoją popularność zawdzięczają charakterystycznej budowie ciała: pomimo niewielkiego wzrostu oraz ciężaru ciała, amstafy budzą respekt swoją muskulaturą i zwinnością. Psy rasy amstaf są żywiołowe i energiczne, stąd też potrzebują dużo ruchu. Amstafy, to także psy bardzo towarzyskie i oddane swojemu właścicielowi. Wymagają jednak stanowczego podejścia właściciela do wszelkich aktów agresji. Ze względu na swoje fizyczne predyspozycje, nieumiejętnie wychowywane zwierze może wyrosnąć na groźnego psa, niebezpiecznego dla swojego otoczenia oraz właściciela.

Wygląd rasy American Staffordshire Terrier
Amstafy to psy średnich rozmiarów, o wadze średnio około 20 kg i wysokości do 48 cm. Ich sierść jest krótka, przylegająca. Uszy amstafów są krótkie, stojące, lub załamane, mogą być cięte. Amstafy to psy mocne, silnie umięśnione, o szerokiej klatce piersiowej.

Zachowanie amstafów
Pomimo swojego wyglądu, budzącego respekt w oczach niejednego przechodnia, amstafy nie są psami agresywnymi, o ile tylko pochodzą od rozsądnego hodowcy, zaś właściciel dba o prawidłowy rozwój psychiczny zwierzęcia. Amerykański Staffordshire Terrier, dzięki swoim wrodzonym cechom: wierności, inteligencji oraz odwadze, nadaje się, jako pies rodzinny oraz pies do towarzystwa.,,


Pies rodzinny i towarzyski kretynie,ale w rękach kogoś kto o psach ma pojęcie.




ahaaaa

A wwozić i chodawać ich w np. w Wielkiej Brytanii nie można przez to że są zbyt miłe nie?

Poczytaj w lepszych źródłach to się "ignorancie" dowiesz że rasa ta została stworzona do walk psów.

Prawda jest taka, że ludzie mające tego pieska mają problem z głową. Problem który każe im mieć coś, czego inni mogą się bać.

I jeszcze debil jeden z drugim wychodzi z takim bydlakiem bez kagańca.

"Panie, to był taki spokojny pies" taki tekst najczęściej się słyszy gdy to bydle kogoś zagryzie.

Da...........id

2014-02-08, 22:46
Przepraszam, że wtrącę się w powstającą gównoburzę ale zwalać winę na psy to tak jak zwalać winę na pistolet, że zabija.
Pies jak pies, każdy może być źle poprowadzony a że niektóre rasy mają większa przewagę fizyczną nad innymi to sprawa natury.
Osobiście, mi takie rasy się nie podobają, nie wyobrażam sobie trzymać coś takiego w domu ale to moje zdanie.
Izura, jak jesteś taka cwana to ułóż basseta, bloodhounda czy innego psa myśliwskiego, żeby robił coś innego niż natura go do tego zaprogramowała ;)
Wolę rasy z natury łagodne - basset co najwyżej zaślini Cię na śmierć.

Generalnie gardzę dresami i mam ich w poważaniu powiedzmy coś pomiędzy gównem a rumunem ale jak widzę takiego rycerza ortalionu z pieskiem rasy typu wyżej opisane to zastanawiam się kto w tym duecie jest mądrzejszy. Szczerze obstawiam psa, do pewnego momentu.
Żeby było śmieszniej te psy nie są wcale psami obronnymi ale co taki tępy dresik może wiedzieć.

Powinno być jak z końmi. Każdy koń (poza końmi wyścigowymi), który przejawia jakąkolwiek agresję wobec człowieka jest z miejsca odstrzeliwany. Tak samo powinno być z psami i wierzcie mi, że w dobrych hodowlach tak się robi. Ułożenie to ważna sprawa ale nikt mi nie powie, że genetyka nie ma tu znaczenia.

mastmc

2014-02-09, 19:53
Zastanawiam się jak 26 latek dał się naj***ć 53 letniemu totalnie naj***nemu kolesiowi

Ra...........py

2014-02-10, 01:06
j***ne rekino-psy do odstrzału, albo podrzucić je pod restaurację wietnamską

solaris1

2014-02-10, 01:13
Nikt mi nie wmówi, że te psy są normalne. Ich właściciele gadaja, że to super psy a te psy to chodząca bomba, powinien byc zakaz trzymania w blokach i wyprowadzania na zewnątrz, jak ktoś chce mieć takiego bydlaka to za elektrycznym plotem. Tak boje sie ich.

razdwatrzy90

2014-02-10, 01:14
Abstrah*jąc od tego, czy akurat ta rasa jest zła czy to może wina właściciela. Taki pojeb może sobie śmigać po ulicach z, bądź co bądź, śmiercionośną bronią, bo to przecież tylko pies, a na broń palną trzeba mieć pozwolenie, które jest bardzo trudne do zdobycia.

Nicram1024

2014-02-10, 01:17
1. Wychowuje się dzieci a nie psy. Psy się k***a tresuje!
2. Psy powinny zostać uśpione, bo jeśli zaatakowały człowieka w taki sposób, to mogą zaatakować też 2 i 3 raz.
3. Takie psy powinny być przykute łańcuchem do budy albo kaloryfera jak ktoś wchodzi do mieszkania/na podwórko.

arandir44

2014-02-10, 01:18
no dobra wszystko fajnie ale na hardzie nadal nic nie ma

Blizzard93

2014-02-10, 01:25
Ludzie nienawidzą tego, czego nie rozumieją lub czego się boją.
Pozdrawiam wszystkich hejterów ;)
A pitbulki to jak dla mnie najładniejsze pieski ze wszystkich. No jeszcze ewentualnie krótkowłose owczarki niemieckie :D Rasy które wyglądają jak psy, a nie jak zasrane szczury (ratlerki, yorki i inne małe popierdułki).

Właściciel debil, będzie siedział na własne życzenie. A pieski cóż, zrobiły to co każdy inny pies powinien, wykonywały polecenie pana i go broniły.

Maślak

2014-02-10, 01:25
Na takie psy powinni wydawać pozwolenia jak na broń.

Nekol

2014-02-10, 01:39
Prawda jest taka że nawet jak się dobrze wytresuje Tygrysa to można go trzymać w domu jako zwierzę domowe. Ale jak mu odjebie to już inna bajka. Takiemu psu też może coś odj***ć. Nie mówię, że zawsze się tak może stać, ale agresywny i naj***ny jak stodoła właściciel wszczyna bójkę z druga osobą. W takim wypadku chyba pies pomoże swojemu "panu" a, że typek widać, zdrowo poj***ny nie odwoła psów tylko patrzy jak te mu "pomagają ". Psy odciągnęła żona kolesia co chyba nie powinno dziwić bo raczej są posłuszne. Każdy pies może zrobić krzywdę ( no może nie jakieś gówienka które do kostki normalnemu człowiekowi nie sięgają) , ale też każdy pies ( dobrze wytresowany, a nie tresowany w celu pobudzenia agresji ) jest dobrym towarzyszem.
Właścicielowi wielki murzyński pytong w dupsko.
A typek pogryziony co stracił twarz i w przenośni i fizycznie - gratuluje. Dał sobie spuścić wpie**ol i kobieta uratowała mu dupę.

pawu95

2014-02-10, 01:40
Co wy pie**olicie?! :shock: Pozwolenie na broń jest j***nym żartem, pozwolenie na psa już mi się nie mieści w głowie! Niedługo będzie trzeba mieć pozwolenie na posiadanie papieru, ponieważ porwany silnym wiatrem może przeciąć krowę, a co dopiero człowieka. A może pozwolenie na sranie, bo to nieekologiczne?

Najlepszym sposobem prewencji jest wysoka kara! Za spowodowanie ciężkiego uszczerbku na zdrowiu tracimy wolność do końca życia i ch*j to kogo obchodzi, czy bandyta posłużył się psem, pistoletem, kwasem czy soplem lodu. Oczywiście może do tego nie dojść, bo zaatakowani mamy prawo odj***ć chwasta na miejscu.