18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Homoschody

dzarul • 2014-03-14, 22:47
1) Richard Kennedy wychodząc z klubu gejowskiego w Preston został brutalnie zaatakowany przez grupę homofobów.

2) Jego post na fejsbuku o treści "tak wygląda moja twarz po homofobicznym ataku, mam wybite cztery zęby, pokiereszowane kolana...a wszystko to z powodu mojej orientacji seksualnej" udostępniło ponad 180 tysięcy osób a sprawą bardzo poważnie zajęła się policja.

3) po krótkim śledztwie okazało się że Richard z powodzeniem może aplikować na staż do Wyborczej w razie gdyby z pisania "listów do redakcji" wycofała się znana nam wszystkim studentka Magda. Na nagraniu z klubu do którego dotarła policja widać bowiem wyraźnie, że nie ma żadnego napadu ani tym bardziej pobicia, jest za to pijany w sztok Richard który spada ze schodów na twarz.
Zdjęcie delikwenta


[
link do źródła http://www.dailymail.co.uk/news/article-2579192/Gay-theatre-student-claimed-beaten-homophobic-thugs-admits-got-injuries-fell-WONT-face-action-wasting-police-time.html
za żelazna logika

____

2014-03-14, 22:52
bo to były homofobiczne prawicowe schody!

si...........19

2014-03-14, 23:01
''Mitomanami często są osoby o rozchwianej psychice i zmiennym nastroju, dzięki opowiadaniu rzeczy niestworzonych chcą być w centrum zainteresowania przy jednoczesnym odczuciu zaspokojenia. Na początku udaje się im to (powoduje to uzależnienie psychiczne od opowiadania rzeczy nieprawdziwych), szybko jednak są rozpoznawani przez otoczenie.''

NieWiemZeWiem

2014-03-14, 23:08
j***ny frajer! k***a to musi isc na gółwna i do mediów! Przez takiego ch*ja ktoś mógł trafić do więzienia bo by jacyś swiadkowie jeszcze by się znaleźli itp. i niewinna osoby poszłaby siedzieć! sk***ysyn teraz sam powinien iśc do raju r*chaczy w dupe na pół roku!

Pewnie biedroń tak samo robi, wyj***ł się lub mmurzyńksa pałą dostał po ryju a potem na tweeta, że jakiś homofob go pobił! j***ne k***y to jest ich j***na propaganda i ja od już dawna dawien o tym mówiłem i modliłem się o taki przewrót zdarzeń tylko k***a szkoda że to w polsce się nie stało!


Ludzie wrzucajcie to wszędzie i sami zoabczycie, że nagle "homofobiczne ataki" zmalały o 95% bo geje bedą się bały konsekwencji swoich gejowskich kłamstw!


k***a ale mam ból dupy, pewnie biedroń mi się na chate wkradł

Arles.

2014-03-14, 23:13
Ale fejm mu wzrósł i e-penis stanął. Nie tylko że pedał, to jeszcze kłamca.

mare30ks

2014-03-14, 23:14
ot pedzio (tak pedal bo nie gej) wpadl na pomysl stania sie gwiazda dnia. a goniace za sensacja kurewskie media podchwycily temat. i tyle. liczy sie klikalnosc/naklad a nie rzetelnosc informacji

prezeszdzich

2014-03-14, 23:18
Takie zaj***ne czasy, że musisz być gejem, cyganem, ciapakiem bądź murzynem żeby ludzie cię popierali i współczuli. Ostatni gasi światło...

macior13

2014-03-14, 23:23
spoko czyli teraz dostanie zaoczny wpierdziel :) :)

CahirAepMawr

2014-03-14, 23:27
k***a, jak mnie wk***ia słowo homofobia, to tak jak ja bym się bał tego ścierwa.

xts

2014-03-14, 23:30
kłamliwy pederasta

menelutor

2014-03-14, 23:44
Ale kolana to ma pewnie pokiereszowane nie od upadku ze schodów :amused:

lukaszdzi

2014-03-14, 23:57
On jest autohomoseksualistą, sam się wyj***ł na schodach :D

PPK

2014-03-15, 00:03
Cioty z tych pedałów :lol:

WuSyRyHy

2014-03-15, 00:29
Teraz można dać mu wpie**ol żeby był materiał na harda :D i tak już nikt mu nie uwierzy, że dostał w pysk za zj***ny ryj i zj***na orientacje :D Powiedzialbym ze ch*j mu w dupe ale niestety dla niego to przyjemnosc.

PS: zbieram na czolg