18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Homoschody

dzarul • 2014-03-14, 22:47
1) Richard Kennedy wychodząc z klubu gejowskiego w Preston został brutalnie zaatakowany przez grupę homofobów.

2) Jego post na fejsbuku o treści "tak wygląda moja twarz po homofobicznym ataku, mam wybite cztery zęby, pokiereszowane kolana...a wszystko to z powodu mojej orientacji seksualnej" udostępniło ponad 180 tysięcy osób a sprawą bardzo poważnie zajęła się policja.

3) po krótkim śledztwie okazało się że Richard z powodzeniem może aplikować na staż do Wyborczej w razie gdyby z pisania "listów do redakcji" wycofała się znana nam wszystkim studentka Magda. Na nagraniu z klubu do którego dotarła policja widać bowiem wyraźnie, że nie ma żadnego napadu ani tym bardziej pobicia, jest za to pijany w sztok Richard który spada ze schodów na twarz.
Zdjęcie delikwenta


[
link do źródła http://www.dailymail.co.uk/news/article-2579192/Gay-theatre-student-claimed-beaten-homophobic-thugs-admits-got-injuries-fell-WONT-face-action-wasting-police-time.html
za żelazna logika

AleMasakra

2014-03-15, 11:58
Po krótkim śledztwie ustalono winnego. Schody zostały skazane na dwa lata pozbawienia wolności w zawieszeniu na okres lat pięciu oraz 500 godzin pracy na cel społeczny, oraz nawiązkę w wysokości 2 tys. dolarów na rzecz pokrzywdzonego. Zarzutem była napaść, spowodowanie uszczerbku na zdrowiu, homofobia, a także skrajnie prawicowe przekonania oskarżonego. Wyrok nie jest prawomocny. Prawnicy już zapowiadają apelację. W ich mniemaniu zeznania ofiary są zafałszowane z powodu upojenia alkoholowego :)

Człowiek Skurwiel

2014-03-15, 20:40
I uniknie konsekwencji, ponieważ policja uznała, że wierzył, w to co mówił... Pedalski immunitet! :evil:

Kowalien

2014-03-16, 13:01
Mam tytuł nowego artykułu: schody pobiły cwe*a.

biszkopt666

2014-03-19, 10:05
Ilu policjantów trzeba aby zepchnąć pedała ze schodów?




.
.
.
Sam spadł

:idzwch*j: