18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Gwoździe powtykane w asfalt toru motorowego...

Sapphiron • 2013-09-16, 08:25


Na początek mała garść info:
Tor Lublin jest obecny od wczesnego PRL, zawsze był na uboczu miasta i nikomu nie sprawiało to problemu... no niestety dopóki Lublin nie zaczął się rozrastać i deweloperzy zaczęli budować wokół niego swoje bloki.

Wybudowali bloki przy cały czas aktywnym torze motorowym i co? Zaczęły się protesty bo mieszkańcom jest za głośno...

Tak się dzieje od 3-5 lat, ciągłe skargi, problemy prawne itp itd... Jak ktoś chce to niech poczyta o całym tym bajzlu bo normalnie cycki i wacki opadają...

Ale wracając do tematu, skargi to było za mało wiec cudownie myślący mieszkańcy wpadli na pomysł. Jaki? Otóż powtykali gwoździe w szczeliny w asfalcie...

Cytat:

Dzisiaj na Torze Lublin odbył się Motocyklowy Puchar Lubelszczyzny. Start imprezy został opóźniony, ponieważ na torze ktoś w nocy umieścił w szczelinach asfaltu gwoździe.

Kilkadziesiąt gwoździ zostało umieszczonych na torze w pęknięciach asfaltu. Wystające po kilka i kilkanaście centymetrów metalowe pułapki znajdowały się w kilku miejscach toru. Uczestnicy podejrzewają, że mogli to zrobić przeciwnicy imprez organizowanych na torze. Prawdopodobnie gwoździe zostały umieszczone w nocy z soboty na niedzielę. Jak mówią uczestnicy całe szczęście, że nikt nie przewrócił się na tej metalowej pułapce. Upadek na taki gwóźdź mógł zakończyć się uszkodzeniem sprzętu lub co najgorsza uszczerbkiem na zdrowiu. Na miejsce została wezwana policja, która będzie ustalać kto mógł umieścić je na torze.



Niestety mój mały móżdżek nie jest w stanie ogarnąć jak można być takim bezmózgim sk***ielem...

a tak bajdełej:
Cytat:

To nie pierwszy przypadek kiedy na torze znajdowały się niebezpieczne przedmioty. Ktoś już wcześniej rozrzucał fragmenty szkła oraz rozlewał olej na zakrętach. Uczestnicy imprez motorowych podejrzewają, że za tymi wszystkim stoją przeciwnicy organizowania tutaj spotkań miłośników ścigania się autami lub na motocyklach.



Takie niestety rzeczy się dzieją jak ludzie mają wodę zamiast mózgu...

cały artykuł o gwoździach: http://www.lublin112.pl/tor-lublin-gwozdzie-na-torze-o-krok-od-tragedii-podczas-motocyklowego-pucharu-lubelszczyzny/

makabrax

2013-09-16, 16:03
@FatboyFat
twój przykład z lotniskiem http://wiadomosci.onet.pl/poznan/milion-zlotych-odszkodowania-za-halas-f-16/xh0xf
najpierw się k***a pobudowali koło bazy wojskowej, a potem "mje tu pod domem latajo" poj***ne to raz...
druga sprawa co za ciul dał pozwolenie na budowę, zresztą ci co przyszli kupować mieszkania koło tego toru to co pewnie do sprzedającego "panie, a co tu jest? park? tak tak, bardzo fajny dużo ławek, zieleń, cisza"...

Polglish

2013-09-16, 16:05
Zgadzam się. Po co się w okolicy takich obiektów budować żeby potem marudzić ?

Czajol3

2013-09-16, 16:08
motory na księżyc

Matush5

2013-09-16, 17:31
A co to k***a jedyna taka sytuacja ? W mojej miejscowości też był taki cwaniak co jeździł na " Krosie " w srodku nocy jebaństwo głośne było, że w całej wiosce ludzi budził ale jak ktoś siadał na placu pogadać (mieszkał koło placu) to dzwonił na policje że mu za głośno. Zwyczajna Polska mentalność :)

Promek

2013-09-16, 17:52
Kto mieszka w blokach? Pewnie stado mocherow ktorym wszystko przeszkadza za wyjatkiem napie**alajacych dzwonow kosciola o k***a 6 rano w k***a niedziele!

Sam jezdze motocyklem wiem ze jest halas uciazliwy dla niektorych ale to tor wiec moga se pomarzyc ze ktos go zamknie bo im przeszkadza.

El Caudillo

2013-09-16, 18:13
Ja się w zasadzie nie dziwię. Biorąc pod uwagę jaką prasę mają motocykliści czuję się takim trochę pół-kibolem, źle mi z tym, że nie jestem w łasce GW :-P na przykład czy TVN (mój ostatni temat możecie sobie poczytać). Proste kmioty z takich bloków nie mają pasji i hobby widocznie (poza fluktuacją kursu CHFPLN może), a tu dostają wroga na talerzu i mogą sobie popluć i poszczekać. Do tego jeszcze hałas i w końcu jakiś ogórek bierze się do dzieła, naciąga sandały, poprawia wąs i rusza na krucjatę w imię... a ch*j z tym jeżdżo i wk***iajo, a ja tyle kredytu płace...

hgh

2013-09-16, 18:56
Problem polega na tym, że jakiś pajac wziął łapówkę i wydał szybką zgodę na budowę tych bloków obok toru.

No k***a heloł, jak się buduje blok koło lotniska to napie**alają samoloty - jeśli koło toru, to motocykle/samochody, to chyba normalne?

Też trzeba mieć nie po kolei, żeby kupić mieszkanie w sąsiedztwie toru wyścigowego i później narzekać na hałas.

egnever321

2013-09-16, 19:01
Znaleźć sk***iela postawić przed sądem i wj***ć dla przykładu na kilka lat do pierdla za usiłowanie zabójstwa.

adris

2013-09-16, 19:06
Miło się to czyta, i tak mnie nigdy nie złapią, w końcu dojdę swego i umieszczę DOBRY MATERIAŁ NA HARDZIE :-D
Już w następnym turnieju będę ładował z wiatrówki z dachu do jadących na torze, a szczególnie na zakrętach, oczywiście, jak wpadnie coś sensownego, to potne i na harda


Wy tak na serio ? na prawdę ?
Szukacie współczucia na sadisticu :lol: Proszę was

PolaczekBuba

2013-09-16, 19:09
A niech giną jednośladowe gnidy

Severitus

2013-09-16, 19:38
Typowe polskie myślenie. "Jeśli ja tego nie mam, to ty masz k***a przez to cierpieć!"

schranz21

2013-09-16, 20:15
Bo Polska to kraj nienawiści!!! Taka prawda niestety :(

Peter-Norivotset

2013-09-16, 20:35
z chęcią bym tych polaczkowych sk***ysynów od gwoździ wrzucił do łaźni... To pewnie te stare mydła, których nie zagazowano.

kaszawsprayu

2013-09-16, 21:09
tor był tam od "zawsze", wokół tylko pola i łąki. A mieszkańcami są oczywiście wszelkiej maści kmiotki spod Zamościa, Janowa L. i Chełma wystarczy spojrzeć na tablice rejestracyjne, zwykła zawiść i nic więcej. Nazjeżdżało się hołoty na dorobku, pięknej, młodej, wykształconej za pomidory rodziców i teraz będą rodowitych uczyć jak mają żyć.

Sapphiron

2013-09-16, 21:20
miło się Was czyta :) miło że nie jestem sam w swoich przemyśleniach...