18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Gta Korwin

Ha...........ng • 2012-06-14, 02:19
Ciekawe czy koda na godmode wpisał :D


Suka_Blyat

2012-06-14, 11:41
Już od dawna wiadomo, że w społeczeństwie jest znakomita większość debili i bezmózgów nie potrafiących myśleć samodzielnie, co widać chociażby po wynikach wyborów, bo jak ktoś idzie zagłosować na PO tylko po to, żeby nei wygrał PIS i na odwrót, albo głosować na Ruch Zaparcia Palizjeba tylko dlatego, że chce legalizacji narkołyki, czy "walczy" z religią to nóż się w kieszeni sam ostrzy... Lud jest prosty, ludowi dać jakieś obietnice, pokazać się ładnie w TV, grać w piłkę z dzieciakami, itd. i już ma się poparcie społecznego niżu intelektualnego
Żeby zrozumieć Korwina nie trzeba mieć nie wiadomo jakiej wszechwiedzy, baaa jego poglądy są banalnie proste i poparte jasnymi i prostymi argumentami, a jedyne co musi zrobić odbiorca to wykazać się umiejętnością logicznego i sensownego myślenia i wyzbyć się usłyszanych o nim opinii, a najlepiej to prześledzić jego wypowiedzi, konferencje i opinie na wiele spraw, które porusza.
Aaaa i jeszcze jedno, jak ktoś łyknął bajkę, że PO jest partią liberalną, a PIS konserwatywną niech się pie**olnie w łeb (uprzednio zaznajomiwszy się z ww pojęciami)

thewhitestar

2012-06-14, 11:45
O, widzę że wpadli wyznawcy Korwina :) W internecie zawsze was jakoś dziwnie dużo.

lapps

2012-06-14, 11:46
@2up
problem jest taki, ze wiekszosc ludzi kompletnie nie ogarnia zabiegow stylistycznych typu wyolbrzymienie czy porownanie

@up
ile osob udziela sie na forach internetowych w polsce? z milion? a ile osob oglada telewizje?? wszystko jasne?

ox...........tr

2012-06-14, 11:49
Kto jak kto ale Korwin ma wykształcenie wyższe, więc kretynem na pewno nie jest. Wątpię raczej w inteligencję ludzi, którzy nie potrafią uszanować innego punktu widzenia porządku świata i idei niż ich własna. Nie chodzi tu nawet za kim kto jest.

Nice, kod na czołg i jedzie z tym koksem :-D

Sl...........nx

2012-06-14, 11:53
Еремей_ирония napisał/a:

No tak, znowu banda wyznawcow. "Korwin mistrz, a kto mysli inaczej ten ograniczony debil". ch*j wam w dupe.


A zastanowiłeś się, dlaczego tak jest? Przeciwko Korwinowi nie usłyszałem od lat logicznego argumentu, wszystko to ograniczenie się do "Korwin to głupek", "Korwin pie**oli", "Korwin to idiota" itp.
Chyba logicznym jest zatem stwierdzenie, że jego przeciwnicy to kretyni, skoro nie potrafią się zdobyć na żaden argument, a potrafią jedynie wyzywać.
Prosiłem już tutaj o wskazanie jakiejś wypowiedzi, w której zrobił z siebie idiotę i w której chrzani jak potłuczony. Na razie się nie doczekałem i pewnie się nie doczekam.
Sam z Korwinem czasem się nie zgadzam, ale on niestety, w odróżnieniu od was, lewackie ścierwa, potrafi bronić swoich poglądów i tez konkretnymi argumentami.

michal29

2012-06-14, 11:55
To jak wg was Korwin jest debil to podajcie przykłąd a nie tylko puste słowa bez pomyślunku żadnego piszecie. Już ktoś do tego was nawoływał i co? nie macie argumentów to morda w kubeł. Poglądy JKM są proste ale takie debile jak wy wolą zagłosować na PO czy PIS albo RPP bo ci obiecali ze bedą autostrady lotniska a tamci ze przedszkola i emerytura od 60-tki a znowu tamci dają zioło i beda bić czarną mafie po głowie. NO jakim trzeba być zjebem żeby wierzyć w to że ci ludzie jak coś obiecują to naprawde mają to zamiar zrobic :lodowka:
Korwin nie obiecuje gruszek na wierzbie wiec i poparcie jest znikome. Założe sie że jakby on najwiecej naobiecywał nagle by miał w sondażach najwieksze poparcie bo ciemna masa by mu uwieżyła i poszla na niego glosować bo przecież on fajny koles bo tyle nam chce dać :szczerbaty:

pakicito

2012-06-14, 12:06
Cytat:

O, widzę że wpadli wyznawcy Korwina :) W internecie zawsze was jakoś dziwnie dużo.


bo większość debili głosujących za po i pis nie potrafi nawet skorzystać z internetu

TheColt

2012-06-14, 12:06
Mam pytanie do tych co tak cisną na Korwina, nie musiscie podawać przykładów jego głupoty powiedzcie tylko kogo chcieli byście aby sprawował władze zamiast niego? A moze ten ktos już jest uwładzy i tu rozwiązuje sie zagadka oddanych głosów na PO bo tak kogo bym nie zapytał to nikt na tych sprzedajncyh darmozjadów nie głosował.

bl...........bo

2012-06-14, 12:32
Korwin70- san andreas wideorecenzja

xqvz

2012-06-14, 12:32
Korwin nie jest dobrym kandydatem na głowe państwa. Od pewnego czasu zajął się bardziej robieniem szumu wokół własnej osoby niż walką o zdobycie władzy. Ja gościa lubię i popieram właśnie za jego szczerość i bezwzględną logikę. Jest jaki jest ale nikt inny nie proponuje w tym kraju podobnych reform i nie ma podobnego spojrzenia na prawo i gospodarkę. Nawet jeśli go nie lubicie - ludziki z lewicowymi odchyleniami, to nie macie żadnych argumentów na to, że proponowane przez niego reformy gospodarcze, prawne i ustrojowe nie miałyby zbawiennego wpływu na ten kraj i obywateli. Nawet dla was - pasożytów pozbawionych umiejętności abstrakcyjnego, samodzielnego myślenia, którzy od dziecka są nauczeni, że państwo im coś daje.

bl...........bo

2012-06-14, 12:33
Korwin byłby prezydentem, ale te lewackie spiski

bania88

2012-06-14, 12:59
Ja mam pytanie do tych jadacych po Korwinie.

Mowicie, ze to kretyn, idiota itp. itd.

Mam rozumiec, ze ci to teraz rzadza to jest smietanka polskiej inteligencji i madrosci?

Suka_Blyat

2012-06-14, 13:43
bania88 napisał/a:


Mam rozumiec, ze ci to teraz rzadza to jest smietanka polskiej inteligencji i madrosci?


Dzie tam, Panie, toż to zbiorowisko SBecji, UBecji, konfidentów na służbach PZPR, do tego żydzi i sympatycy bolshevikuf, a niektórzy to nawet gejostwo i babochłopy... Ogólnie zbiorowisko patologii społecznej, którzy tylko kombinują jak się nachapać kasiory i dać się nachapać znajomym...

Marian444

2012-06-14, 13:47
a jaki argument jest za tym, żeby Korwin rządził w kraju. Tak populistycznego kolesia dawno nie widziałem. Zamknąć ZUS, płacić 10% podatku albo w ogóle nic, prywatna służba zdrowia itd. Tylko odpowiedzcie sobie na pytanie 'co by było gdyby rzeczywiście do tego doszło'. A wiadomo co by było, jeszcze większy ciemnogród z pajacem z berłem na czele. Jesteście oślepieni jego słodkim popierdywaniem, głupim wpie**alaniem się w słowa (ala Wojewódzki) bez argumentów tylko pretensjonalnie i wulgarnie.

winyl

2012-06-14, 13:53
Nie uważam go za głupiego, ani za kretyna. Wręcz przeciwnie, jest osobą o całkiem pokaźnym zasobie wiedzy i osobą raczej inteligentną, co nie zmienia faktu, że z większością jego poglądów się nie zgadzam. Nie chciałbym również, aby objął jakieś znaczące stanowisko w naszym kraju, gdyż jego poglądy cofnęły by nas hen hen w tył. Poglądy typu dobry żołnierz, to żołnierz morderca przepełniony agresją, a dobra kobieta to ta w kuchni (śmiechy śmiechami, ale tu mówię serio;) ). To są poglądy nieco średniowieczne. Do tego jest to człowiek zgoła nieprzewidywalny, a taka osoba to już zapalnik wojenny..