18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Gta Korwin

Ha...........ng • 2012-06-14, 02:19
Ciekawe czy koda na godmode wpisał :D


qbamatus

2012-06-14, 16:22
@Pater patriae
Jest na jego blogu.

Ale wątpię, żeby kogokolwiek obłożnie chorego stać było na prywatne leczenie. I nie mów o ubezpieczeniach itp, bo takie kruczki w umowach i ściemy w wypłacaniu należnych pieniędzy jakie mają miejsce w wielu ubezpieczalniach to naprawdę trudno uwierzyć. Zresztą z czego miałby płacić składki, jak by mu cały marny i tak socjal zabrali.


!Timon

2012-06-14, 16:24
@dionizodoros,

Dużo lepiej się czyta takie wypowiedzi jak Twoje, niż 'Korwin jezd gópi'.
Każdy inteligentny człowieka gdy się głębiej zastanowi dojdzie do wniosku, że kapitalizm i socjalizm muszą się wzajemnie przeplatać w cyklach [kapitalizm powoduje wzrost napięć społecznych przez rozwarstwienie społeczne, socjalizm powoduje wzrost napięć przez ogólne zubożenie]. Mieliśmy namiastkę kapitalizmu w latach 90, pozwoliło to się wzbogacić części ludzi [u siebie na ulicy widzę najlepiej jakie potężne fortuny ludzie porobili w przeciągu 5-10 lat]. Niestety zbyt dynamicznie weszliśmy w tę fazę socjalizowania się o której piszesz co spowodowało taki burdel.
Te błędy można naprawić przesuwając się stopniowo w prawo, żeby po uzyskaniu pewnego statusu iść znowu w lewo [też mi się to nie podoba do końca co piszę, ale życie czarno-białe nie jest].
Piszesz, że kapitalizm sprawdza się do 10 000 USD per capita. Pytanie moje brzmi które 10 000 USD? To z czasów parytetu złota kiedy $ nie był fikcyjnym pieniądzem [równie dobrze może rząd USA postanowić, że od jutra płacimy muszelkami], czy ten z czasów parytetu złota?

Co do ogólników - styl rozmów na tym forum wymaga zwięzłego redagowania myśli a to niestety nieuchronnie prowadzi do ogólników w tak rozległych wątkach.

@niżej [żeby nie pisać 'down' ;) ]
Nie znam jego twórczości, nie uzurpuje sobie prawa do wszechwiedzy. Przybliż mi w skrócie poglądy tego filozofa to się do tego ustosunkuje.
edit: Żeby nie wyjść na ignoranta, wiem kim był kiedyś skróty jego prac czytałem, ale raczej daje mi pojęcie kim był z 'zawodu' niż co naprawdę myślał :)

Phallucifer

2012-06-14, 16:24
@up
a to Hegel nie twierdzil, ze szukanie historiograficznych analogii troche sie mija z celem?

Pater patriae

2012-06-14, 16:28
dionizodoros, no przynajmniej jest jeden który potrafi uzasadnić swoje zdanie, a nie "NIE BO NIE".

Cytat:

W innych krajach sprawdziło się?! np.
JKM jest za karą śmierci. Twierdzi, że najwyższa kara hamuje liczbę morderstw... Dane amnesty international:

http://katowice.amnesty.o...tion=more&id=39



Powoływanie się na organizacje która walczy z karą śmierci jest trochę głupie, przecież nie jest ona zbyt obiektywna... "badania naukowe" ? opłacani "naukowcy" coś powiedzą i od razu trzeba w to wierzyć? Taka sama sytuacja jak z globalnym ociepleniem, które powoduje chyba tylko to, że jest zimniej niż kiedyś :) .

Cytat:

to ci 'idioci' nie odkładaliby co miesiąc na swoje emerytury i nie ubezpieczaliby się zdrowotnie. Innymi słowy: wzrósł by podział społeczny.


Aha, czyli oszczędny i gospodarczy człowiek ma cierpieć tylko dlatego, żeby idioci mieli na piwo i TV??

Cytat:

Lepiej bowiem gdy cały pieniądz krąży w obiegu, niż gdy bogacze trzymają większą część tego pieniądza w bankach.



Zaprzeczasz w tym momencie sam sobie, "ci bogacze" którzy potrafili stworzyć firmy które dużo zarabiają, tworzą tym samym miejsca pracy, nie trzymają oni pieniędzy w bankach tylko cały czas inwestują i pomnażają pieniądz, czego efektem jest większa ilość pracy!!

Cytat:


Poza tym - Korwin ma racje, że najlepszym ustrojem byłaby monarchia arystokratyczna (arystos to znaczy w dialekcie attycko- jońskim 'najlepszy'. Arystokracja więc to rządy 'najlepszych', rządy kompetentnych).



Z tego co się orientuje JKM jest za monarchią oświeconą, a nie arystokratyczną, która tylko z nazwy jest "rządem kompetentnych"

!Timon

2012-06-14, 16:35
Cytat:

Zaprzeczasz w tym momencie sam sobie, "ci bogacze" którzy potrafili stworzyć firmy które dużo zarabiają, tworzą tym samym miejsca pracy, nie trzymają oni pieniędzy w bankach tylko cały czas inwestują i pomnażają pieniądz, czego efektem jest większa ilość pracy!!



Jak kółko wzajemnej adoracji to pełną gębą :)
Tutaj Pater patriae ma bardzo dużo racji bo ile % pieniędzy z majątków miliarderów z Forbes'a to gotówka na kontach? Wiadomo to kwoty liczone w grubych milionach, ale to mały procent - reszta krąży nieustannie w różnych inwestycjach. Widać chociażby po 'kryzysie' ile nagle miliardów potracili - to przede wszystkim przez spadek wartości ich spółek a nie dlatego, że im pieniędzy z kont ubyło.


Zresztą czy to się komuś podoba czy nie światu ludzie obrzydliwie bogaci są niezbędni do napędzania koniunktury i tworzenia nowych miejsc pracy. Dla przykładu jak Abramowicz zamawiał jacht za bodajże 500 mln euro [tak było na onecie - w praktyce niech będzie nawet połowa] to ilu ludzi z tego zamówienia zarobiło mając miejsce pracy. Taka stocznia by nie powstała gdyby nie istniał ktoś z takim kapitałem na swoje zachcianki.

Hangman108

2012-06-14, 16:54
@ !Timon Aha, czyli mamy być wdzięczni ludziom, którzy dorobili się na oszustwach i rozkradając wspólny majątek państwowy (opłacanie korzystnych dla nich ustaw się wlicza). Co z tego, że przez takich bogaczy (bankierzy złodzieje z Wall Street) przeciętny Kowalski musi płacić podwyższone podatki, niech się cieszy, że ma pracę.

Nakwasowany

2012-06-14, 16:59
Dowody na to, że Korwin to pajac? Proszę bardzo, w sieci jest tego mnóstwo.
1. Choćby starcie Korwin vs Palikot 12 rund (nerwowość, brak argumentów, brak szacunku do przeciwnika, dziecinny plan działania, pseudo-riposty, itd)
2. Spotkanie Korwina z Biedroniem (brak kultury, homofobia do kwadratu, argumentacja na poziomie gimnazjum itd)

Oraz wiele innych wywiadów, gdzie ten człowiek robi z siebie debila, chce wprowadzić w Polsce totalitaryzm z nim na czele, zapytany o podatki odpowiada, że każdy obywatel płaci 100 zł podatku i to wystarczy. Pusty śmiech na sali bo to nawet na kabaret się nie nadaje.

wst91

2012-06-14, 17:08
Pamiętam jak Korwin argumentował to, iż według niego każdy powinien w Polsce mieć broń palną.
"Przecież każdy mężczyzna ma narzędzie do gwałtu przy sobie i co wszyscy gwałcą?"
Jak ktoś uważa, że Korwin ma niepodważalne argumenty to jest delikatnie mówiąc śmieszny

vajron

2012-06-14, 17:11
Jakbyś miał z góry powiedziane, że niezależnie czy się będziesz uczył czy też nie, o ile będziesz pracować to będziesz zarabiać dokładnie tyle co każdy inny, byłoby w h*j nudno.

A co do korwina
1. Nie podoba mi się jego podejście do pedofili - jak będziecie mieć 12 letnią córkę/siostrę to sami się zapytajcie czy odpowiednie by było żeby się r*chała w trójkącie z 5 pedofilami, którzy wg korwina nimi by nie byli.

2. Aborcja - Nie rozumiem czemu zgwałcona kobieta, albo taka dla której poród to wyrok śmierci, nie mogłaby usnąć ciąży. Sam znam przypadek w którym kobiecie groziło oślepniecie o ile urodzi dziecko, złożyła sprawę o aborcję, sąd nie wyraził zgody, babka jest ślepa. Przy gwałcie jest jeszcze gorzej. Wyobraź sobie, że ktoś ci zgwałci dziewczynę i zajdzie w ciąże. Naprawdę chcesz z nią wychowywać to dziecko? Pomijam jak traumatyczne jest samo donoszenie ciąży i poród dla takiej kobiety, która wcale dziecka nie chce. To dziecko ciągle będzie jej przypominało o tej krzywdzie która ją spotkała.

3. Podatki - 100zł i koniec. Ale skąd pieniądze na drogi? Skąd pieniądze dla nauczycieli? Dla sędziów? Jeśli edukacja jnie byłaby "darmowa" i obowiązkowa to prowadziłoby to do strasznych podziałów społecznych. Wszędzie do okoła byliby niewykształceni debile nie potrafiący czytać. Drogi? Ci bogatsi mieliby je fundować tym biedniejszym? Czy w ogóle by się ich nie budowało? Czy może żeby nimi uczęszczać trzeba by było wykupywać coś w stylu winiet? Bo jeśli tak to, to różnica by była taka, że ci co chcieliby nimi jeździć płaciliby więcej niż teraz za to płacą (i nie mówie tylko o autostradach, co z miastami osiedlami? Kto i za co by dbał o te drogi?)

Jestem lewakiem. Co nie równa się pedałem albo antypolakiem, po prostu mam inne poglądy niż prawicowy. Możecie po mnie cisnąć.

Niech któryś korwinista mi wyjaśnie problemy o których piszę i jak korwin by sobie z tym poradził, bo nie najlepiej znam jego plan itd. I to nie jest wrzuta na korwina, po prostu chce wiedzieć jakby to wyglądało. Bo co do szpitali, że powinny być prywatne to jestem za, chociaż z drugiej strony, nigdy nie wiesz co się zdarzy. Możesz stracić pracę nie mieć kasy przez kilka miesięcy, polisy i ubezpieczenie w 3 filarze Ci nie przysługuję jeśli spóźniasz się z zapłatą o 10 dni, dostajesz zakażenie i zdychasz.

Pater patriae

2012-06-14, 17:34
Nie jestem 'korwinistą", ale z braku żadnej racjonalnej partii poza UPR/WIP/KNP to na nich głosuję.

Cytat:

1. Nie podoba mi się jego podejście do pedofili - jak będziecie mieć 12 letnią córkę/siostrę to sami się zapytajcie czy odpowiednie by było żeby się r*chała w trójkącie z 5 pedofilami, którzy wg korwina nimi by nie byli.


Jak można się r*chać w trójkącie w sześć osób ? Musiałbyś mi podać źródło, bo chyba coś pomyliłeś.

Cytat:

2. Aborcja



JKM jest przeciwnikiem aborcji, ale dopuszcza właśnie te dwa przypadki, gdy jest zagrożenie życia matki i gwałt, ale jeżeli jakaś głupia c**a zajdzie w ciąże i nie będzie chciała mieć tego dziecka, bo jej nie będzie wygodnie to wtedy musi odpowiedzieć za zabójstwo, bo tym to w istocie jest.
Cytat:

3. Podatki


Te "100 złotych" to będzie dopiero wtedy, gdy nastąpi gwałtowna zmiana sposoby funkcjonowania państwa, tzn. gdy usunie się biurokracje, całkowita prywatyzacja itd. co w efekcie będzie znaczyło, że państwo wydaje pieniądze tylko na policje, wojsko, sądy, szpiedzy itp :) ,.
VAT np. będzie obniżony do 15% dopóki będziemy w UE. Zostanie też pewnie kilka podatków, tak, że wyjdzie np. z naszych zarobków 10% na państwo z podatków wszystkich, a nie 80% jak jest teraz.
Co do dróg to będą one budowane prywatnie, czyli szybciej i lepiej, a opłaty pewnie będą takie jak teraz za przejazdy (są już takie autostrady w Polsce). Nauczyciel będą dostawali pensję od prywatnej szkoły, gdzie będą uczyć.

Największym problemem Korwina jest przekonać ludzi, że to naprawdę jest możliwe, życie bez państwa które chcę Ci "pomóc" na każdym kroku, czym tylko szkodzi.

lapps

2012-06-14, 17:35
@dionizodoros
1) tu masz troche racji, ale jak juz sie mam dopie**alac to:
Cytat:

Kara śmierci jest drastyczną karą, ale nie ma wpływu na spadek przestępczości.



no coz. jak sie zabije przestepce to wtedy jest jednego przestepce mniej czyz nie? :> zreszta dla seryjnych mordercow by sie przydala, ale to ciezkie zagadnienia sa.

2) no i co. jestes przedszkolanka zeby idiotow za reke prowadzic? albo sie naucza odpowiedzialnosci, albo sobie nie poradza i beda tacy kurewscy, ze nikt im z wlasnej woli nie bedzie chcial pomoc. tak czy siak mniejszy procent idiotow w spoleczenstwie. a podzial spoleczny i tak rosnie i jakos socjalizm nic z tym nie zrobil. roznica polega na tym, ze w kapitalizmie dostajesz pieniadze za prace na jaka sie zgodziles, w socjalizmie czesc twoich uczciwie zarobionych pieniedzy jest zabierana jako haracz.

3)podales przyklad nie podales powodu. co w tym zlego zeby gospodarka dalej kwitla mimo pkb per capita>10000
a apropo norwegii to oni sobie moga pozwolic na socjalizm :P http://biznes.interia.pl/swiat/news/na-czym-norwegia-zbila-fortune,1659242

tu jest dluzszy artykul http://nczas.com/publicystyka/rak-socjalizmu-posrod-norweskich-fiordow/
ale to jest z portalu powiazanego z jkm wiec moze nie byc dla ciebie "rzetelnym" zrodlem informacji w tym wypadku. ale suchej nitki na norweskich socjalistach nie zostawia

!Timon

2012-06-14, 18:55
Hangman108 napisał/a:

@ !Timon Aha, czyli mamy być wdzięczni ludziom, którzy dorobili się na oszustwach i rozkradając wspólny majątek państwowy (opłacanie korzystnych dla nich ustaw się wlicza). Co z tego, że przez takich bogaczy (bankierzy złodzieje z Wall Street) przeciętny Kowalski musi płacić podwyższone podatki, niech się cieszy, że ma pracę.



Ech zrozum, że KNP dąży do tego, żeby takich ustaw było jak najmniej [takich które komuś coś ograniczą, żeby komuś było lepiej]. Bankierzy zacierają rączki tylko dzięki socjalistycznym rządom które pożyczają sporo kasy od banków komercyjnych i dlatego trwanie socjalizmu jest im straszliwie na rękę. Jak TY miałbyś zaciągnąć kredyt to 10X zastanowisz się czy go potrzebujesz i czy spłacisz. Ekipa rządząca ma generalnie to w dupie bo nie oni za to zapłacą tylko podatnicy.

Niektórzy z myślą wypraną na lewą stronę zarzucają, że ludzie o siebie nie zadbają - jak to się mawia 'każdy głupi swój rozum ma', a skoro ma to widzi, że może wszystko wydać na bieżąco bo państwo zawsze da.

Odnośnie pedofilii - długo nie zgadzałem się tutaj z Korwinem, jednak z tego co wywnioskowałem z jego wypowiedzi to panowałoby ciche przyzwolenie, żeby takiego złapać i mu konkretnie wpie**olić raz czy więcej [nie zabić, chociaż...]. Ktoś powie, że samosądy, że pomyłki i przypadkowy wpie**ol - pewnie, że by się zdarzało. Teraz jednak też się zdarzają pomówienia i zamknięcia - myli się policja i prokuratura. Tu można się kłócić co lepsze - dostać wpie**ol za niewinność i sprawę wyjaśnić, czy siedzieć za niewinność rok czasu z łatką 'pedofil'.
Ludzie mają swój rozum.

Jeszcze odnośnie podatków - 100 zł miesięcznie. Nie wiem czy dzieci też czy nie i czy starcy powyżej któregoś tam roku. Tego nie wiem. Ale załóżmy, że osoby w wieku produkcyjnym (dane za rok 2008 - nie chciało mi się zbytnio szukać nowszych ale chodzi o rząd wielkości)

27 386 469*1200 = 32 863 762 800 czyli prawie 33mld złotych.
(2011) CIT daje wpływy 32 mld zł - zosłaby zniesiony przez KNP
(2011) PIT daje wpływy 67 mld zł - zostałby zniesiony przez KNP

VAT który miałby zostać zminimalizowany (który generalnie daje przy obecnej stawce CIT i PIT prawie 2 razy więcej dochodów niż te dwa podatki), przyznaje się do braków znajomości programu - nie wiem do jakiej stawki VAT dąży Korwin, czy w ogóle do zniesienia.

(2011) A i taki 'smaczek' obecne dochody państwa NIEPODATKOWE wynoszą prawie 244,5 mld zł.
Dalej uważacie, że to takie NIEWIARYGODNE utrzymać państwo za te 100 zł miesięcznie?


Dobra dalej licząc koszty OBECNE które uwzględniałby rząd KNP (koszty ROCZNIE na 1 mieszkańca w złotówkach)
Emerytury mundurowych + sądów = 296
Wojsko = 534
Policja i SP = 277
Sądy = 234
Urzędy kontroli = 54
Razem = 1395 zł

Administracja rządowa i samorządowa obecnie razem 778 zł ale to pomijamy ponieważ miałoby ulec znacznej redukcji.

Czyli licząc, że państwo miałoby zyski ze spółek strategicznych dałoby radę dopiąć budżet. [Fakt, że te koszty są liczone na każdego obywatela a nie tylko na tych w wieku produkcyjnym]

Odsetki długu publicznego = 1104 zł
INNE (przyznaje nie wiem co się tu kryło na stronie http://www.dlugpubliczny.org.pl/upload/Image/Rachunekodpanstwa28052012.jpg ) = 2161,
To byłoby spłacone z prywatyzacji.


JEŚLI się pomyliłem i Korwin mówił o 100 zł rocznie to faktycznie nie wiem jakby chciał to zrealizować ;)

Sl...........nx

2012-06-14, 19:11
qbamatus napisał/a:

@Slonx
Idiotami możesz nazywać swoich chłopaków więc mordę stul i masz tu trzy kwiatki

Wprowadzenie monarchii.
Całkowita prywatyzacja służby zdrowia.
Zniesienie kar dla dających łapówki i możliwość zachowania korzyści jakie w ten sposób zdobyli.






Po pierwsze, Korwin nie mówił nigdy o wprowadzeniu monarchii, ale o tym, że jest jej zwolennikiem. Nie ma czegoś takiego, jak "wprowadzenie monarchii".
Co jest złego w prywatyzacji służby zdrowia i rozwinięciu prywatnego systemu ubezpieczeń zdrowotnych? To, że k***y z NFZtu nie będą mogły się nachapać i urzędnicy stracą pracę, co zaowocuje zostawieniem pieniędzy w kieszeniach obywateli?
No i na koniec, to bardzo dobry pomysł, że ktoś, kto daje łapówkę, zostanie bezkarny. Dlaczego? Bo nie będzie mu zależało i w razie czego się przyzna, a gdyby krył tego co przyjął łapówkę, to w razie udowodnienia tego faktu, mógłby być sądzony za składanie fałszywych zeznań, także, ludzie by się do łapówek przyznawali.

Przykro mi, jesteś idiotą.
Która jeszcze czerwona menda chce poznać prawdę o sobie?

miedziak

2012-06-14, 19:13
Z tymi prywatnymi szpitalami to akurat jest ok, bo nie mają tylu ograniczeń co państwowe. A i tak będą leczyć za darmo bo fundusz zdrowia będzie im za to płacił. Po prostu prywatny szpital będzie robił to samo tylko będzie do tego dbał żeby było jak najmniej niedociągnięć i żeby mieć z tego jak największy zysk.

Sl...........nx

2012-06-14, 19:39
dionizodoros napisał/a:

@ slonx

W innych krajach sprawdziło się?!
np.
JKM jest za karą śmierci. Twierdzi, że najwyższa kara hamuje liczbę morderstw... Dane amnesty international:

http://katowice.amnesty.org.pl/index.php?p=su&idg=2&action=more&id=39

Zgodnie z logiką JKM powinno się wyciągnąć wniosek, że winno się zamykać morderców w obozach pracy, nie zabijać ich. Chodzi w końcu tu o odkupienie win. A jak trup miałby spłacić swoją ofiarę?


Dalej... Sami piszecie, że większość ludzi to idioci. Podobno najważniejszym miernikiem inteligencji jest myślenie przyszłościowe. Jeśliby więc wedle pomysłu JKM znieść podatki (tj. ZUSY i zostawić coś w stylu dziesięciny na poczet skarbca państwa, którym zarządzać by miał monarcha oligarchiczny, tj. taki, który byłby wybierany przez najmędrszych albo najbogatszych [jak wykazał Platon a za nim Arystoteles, rządy najmędrszych zawsze wypaczyć się muszą w rządy najbogatszych], zgodnie z ideą JKM), to ci 'idioci' nie odkładaliby co miesiąc na swoje emerytury i nie ubezpieczaliby się zdrowotnie. Innymi słowy: wzrósł by podział społeczny.
Musicie coś wiedzieć: według teorii, radykalny kapitalizm któremu folguje JKM, sprawdza się w państwach do 10 000 pkb per capita. Lepiej bowiem gdy cały pieniądz krąży w obiegu, niż gdy bogacze trzymają większą część tego pieniądza w bankach. Gdy więc gospodarka wychodzi z fazy kapitalizmu, musi stopniowo socjalizować gospodarkę. Dowód moich tez? Prześledźcie drogę rozwoju gospodarczego kraju o najwyższej stopie życiowej na jednego człowieka na świecie - Norwegii. Wspomnijcie najbogatsze państwa swoich czasów - Ateny złotego wieku, Rzym I - III w n. e. itd.


Poza tym - Korwin ma racje, że najlepszym ustrojem byłaby monarchia arystokratyczna (arystos to znaczy w dialekcie attycko- jońskim 'najlepszy'. Arystokracja więc to rządy 'najlepszych', rządy kompetentnych). Ma rację również i w kilku innych kwestiach. Ale wbrew waszym mniemaniom: ON WCALE NIE NIENAWIDZI RUSKÓW! On (co podkreślał niejednokrotnie) jedynie stwierdza, że interesy państwa rosyjskiego nie pokrywają się z interesami polskimi. Do każdego narodu, zdaje się, szacunek ma.

@ !Timon


A Leibniz, który jest zgoła bardziej szanowanym myślicielem niż Machiavelli, stwierdził, że najwybitniejszym ustrojem w historii jest... POLSKA DEMOKRACJA SZLACHECKA XVI wieku, którą wypaczyli przekupni szlachcice.


Znaleźć możemy miliony zwolenników i monarchii i demokracji. Tylko GÓWNIANYM argumentem za którąś z tych opcji jest: "bo ktoś tak powiedział". Znajdź wszystkie plusy i minusy, później dopiero kategorycznie wyrokuj.

A reszta tego co napisałeś to niestety mętne ogólniki.



Muszę cię pochwalić za normalną dyskusję, ale:
Dane Amnesty International są niestety, bardzo nierzetelne. Korwin propaguje karę śmierci dla morderców, zatem dla ludzi, którzy doskonale zdają sobie sprawę z tego, co robią i przewidują działania naprzód, włącznie z ewentualnymi konsekwencjami. Na takich ludzi kara śmierci zawsze będzie miała odstraszający wpływ.

Co do kapitalizmu i socjalizmu, to na socjalizm mogą sobie pozwolić kraje bogate, czy to w zasoby, czy wysoce rozwinięte gospodarczo, oczywiście w granicach rozsądku.
Milton Friedman o Polsce powiedział, że musi realizować takie same założenia, jak kraje bogate, kiedy były jeszcze biedne. W skrócie, aby był wolny rynek.

vajron napisał/a:

1. Nie podoba mi się jego podejście do pedofili - jak będziecie mieć 12 letnią córkę/siostrę to sami się zapytajcie czy odpowiednie by było żeby się r*chała w trójkącie z 5 pedofilami, którzy wg korwina nimi by nie byli.


Źródło?
wst91 napisał/a:

Pamiętam jak Korwin argumentował to, iż według niego każdy powinien w Polsce mieć broń palną.
"Przecież każdy mężczyzna ma narzędzie do gwałtu przy sobie i co wszyscy gwałcą?"
Jak ktoś uważa, że Korwin ma niepodważalne argumenty to jest delikatnie mówiąc śmieszny


Nie, nie w ten sposób to argumentował, tak się odciął kretyńskiemu dziennikarzynie TVN24, który mówił, że bałby się chodzić po ulicy wiedząc, że każdy może mieć broń.
Argumentował inaczej. Że przestępca, który chce napadać z bronią i jej użyć, nie szanuje ludzkiego życia i nie sprawia mu wielkiej różnicy, czy robi to przy pomocy broni białej, czy broni palnej. Jak będzie chciał, to tę broń palną i tak sobie pistolet załatwi, jak będzie chciał, bo nie szanuje prawa.
Obywatel je szanuje, więc nie będzie nosił ze sobą broni, skoro to nielegalne. No i jak ma się obronić przeciwko uzbrojonemu napastnikowi?
Zresztą, każdy przestępca będzie musiał kalkulować, że każdy, kogo napadnie, może mieć ze sobą jakiegoś guna. I co wtedy? Dalej tak ochoczo będzie rabował? Na pewno się zawaha.

Nakwasowany napisał/a:

Dowody na to, że Korwin to pajac? Proszę bardzo, w sieci jest tego mnóstwo.
1. Choćby starcie Korwin vs Palikot 12 rund (nerwowość, brak argumentów, brak szacunku do przeciwnika, dziecinny plan działania, pseudo-riposty, itd)
2. Spotkanie Korwina z Biedroniem (brak kultury, homofobia do kwadratu, argumentacja na poziomie gimnazjum itd)

Oraz wiele innych wywiadów, gdzie ten człowiek robi z siebie debila, chce wprowadzić w Polsce totalitaryzm z nim na czele, zapytany o podatki odpowiada, że każdy obywatel płaci 100 zł podatku i to wystarczy. Pusty śmiech na sali bo to nawet na kabaret się nie nadaje.


Proszę, wyjdź...

1. Oglądałeś to starcie, czy przeczytałeś relację z wybiórczej?
2. Słowa Korwina "Homoś (homoseksualista) to zupełnie normalny człowiek, homosie byli od kilku tysięcy lat, są sobie i nikomu nie przeszkadzają" - HOMOFOBIA DO KWADRATU?
Czy ty jesteś zdrowy na umyśle?