18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

grał 23 godziny w League of Legends i umarł

perun88 • 2012-02-03, 22:36
W kafejce internetowej, w której grał ten nieboszczyk, było około 30 osób. Żaden z nich nie zareagował, bo żaden nie był świadomy, że od kilku godzin Tajwańczyk siedzi nieruchomo w fotelu (z wyciągniętymi rękoma) i nie żyje.

Wiadomo, że wcześniej spędził on 23 godziny w League of Legends. Wszystko dlatego, że tajwańska wersja miała w ostatnich dniach spory bonus do expa.

Nie wiadomo, co było powodem śmierci, ale podejrzewa się ukrytą chorobę. Bądźmy szczerzy – 23 godziny grania to nic wielkiego dla typowego no-life’a.





źródło

[ Komentarz dodany przez: angel: 2012-02-06, 01:20 ]
jest i film - dobrze, że z napisami


Lashlo

2012-02-04, 10:28
I nie jest to Aexalven!

Bakcyl

2012-02-04, 10:32
Mi się wydaje, że nie usunął bezpiecznie urządzenia podpiętego do USB.


konto_dla_ciebie

2012-02-04, 11:17
BongMan napisał/a:

Ja nie jestem no-lifem, ale zdarzyło mi się kiedyś 20 godzin grać w Wiedźmina. No ale to Wiedźmin, jedna z najlepszych cRPG jakie powstały,


Nie ma to jak pograć z botami :amused:


BongMan napisał/a:


a nie jakaś ch*jowa tajwańska klikanka.



Czy masz w ogóle jakiekolwiek pojęcie o czym piszesz :facepalm: Uwielbiam ludzi takich jak Ty - z 0-wą wiedzą snujące swoje zajebiste teorie... byle coś napisać powiedzieć :lodowka:

Boss-man

2012-02-04, 12:12
Nie chce podwyżki, po co trzynastka,
To wszystko tylko szczęścia namiastka,
A szczęście dla mnie to praca szczera,
Dwanaście godzin przy komputerach,

Nie wzbraniaj ojcze, precz z oczu matko!
Nie dla mnie żona i dzieci stadko,
Jeść, spać, dorastać ja pragnę w biurze,
I umrzeć... z dłońmi na klawiaturze!

mc...........es

2012-02-04, 12:15
polakierować go i można wynajmować jako manekina, w garniturze będzie zajebiscie komponował sie z fortepianem

BongMan

2012-02-04, 13:07
konto_dla_ciebie napisał/a:

Nie ma to jak pograć z botami


Grałem w Tibię, WoW'a, Metin, Lineage, CS'a, CoD'a i Battlefielda i jeszcze kilka innych gier online. Ludzie, których tam spotkałem to zbieranina najgorszych kretynów, imbecyli, chamów i dzieci neo. Wolę zatem boty. Ba, wolałbym nawet grać w bierki z własnym cieniem niż w cokolwiek innego z którymkolwiek z debili, których spotkałem w wyżej wymienionych grach.

Avalansh

2012-02-04, 13:26
BongMan napisał/a:


Grałem w Tibię, WoW'a, Metin, Lineage, CS'a, CoD'a i Battlefielda i jeszcze kilka innych gier online. Ludzie, których tam spotkałem to zbieranina najgorszych kretynów, imbecyli, chamów i dzieci neo. Wolę zatem boty. Ba, wolałbym nawet grać w bierki z własnym cieniem niż w cokolwiek innego z którymkolwiek z debili, których spotkałem w wyżej wymienionych grach.



Jak się nie ma kolegów to się gra z botami :fiufiu:

kaiel

2012-02-04, 13:46
proszę spojrzeć jakie dziury wyszurał w wykładzinie...
to był symulator roweru bez hamulców

Człowiek Drzewo

2012-02-04, 14:00
Eeeee tam da sie grac conajmniej 8-10h z przerwa na ladowanie mapy(wtedy mozna isc siku i kupku) a jedzenie wczesniej i pozniej. Lubie tak spedzac wieczory ale pewnie dlatego ze nie mam kolegow. I ch*j z tym! mam 30 i moge napie**alac na rankedach!

koras1897

2012-02-04, 14:06
BongMan napisał/a:


Grałem w Tibię, WoW'a, Metin, Lineage, CS'a, CoD'a i Battlefielda i jeszcze kilka innych gier online. Ludzie, których tam spotkałem to zbieranina najgorszych kretynów, imbecyli, chamów i dzieci neo. Wolę zatem boty. Ba, wolałbym nawet grać w bierki z własnym cieniem niż w cokolwiek innego z którymkolwiek z debili, których spotkałem w wyżej wymienionych grach.



Wszędzie spotykałeś debili, cóż swój do swojego ciągnie ja grałem kiedyś w Tibię i spotkałem naprawdę dużo bardzo fajnych ludzi, oczywiście jest też dzieciarnia i chamstwo, ale wystarczy takich typów zignorować. Teraz gram w lola i również nie narzekam, może to ty jesteś jakiś poj***ny, a nie wszyscy w około?

ogonix

2012-02-04, 14:15
tylko, że League of Legends to zupełnie inna gra, to nie żadne mmorpg jak tibia czy wow, a MOBA. nie musisz grac po 20h dziennie zeby wbijac lvle, tu sie gra 'mecze' trwajace 20-50 minut 5v5, w takich grac liczy sie skill, a nie to czy grasz po 24/7...

Lee225

2012-02-04, 14:18
Martwy ? Czeka na respawn ! :P

Zilla

2012-02-04, 18:56
Laga złapał a nie że zmarł.