18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Good luck brother

Flodzia • 2024-01-30, 09:32
three, two ,one... see you :lol:


psotny_fiutek

2024-01-30, 09:47
Jak dla mnie, typ co to nagrywał, dobrze widział i wiedział ze linka do wyrwania podstawowego spadochronu, jest przyciśnięta i pod paskiem plecaka. Typ robi kadrowanie kamerki na ten pasek...
Dodatkowo, typek co skakał, jakiś taki niepewny jakby pierwszy raz to robił.

To mi wygląda na zaplanowane zabójstwo tego chłopaczka.

Damian_Azi

2024-01-30, 09:47
Długo się do tego zbierał ale wyszło na 5. Czekamy na ujęcie z kamerki na kasku.

Lobo24

2024-01-30, 09:51
Też tak ostatnio w grze miałem. Musiałem pokonać długą drogę na dół. Wymyśliłem, że skoczę na bungee. Ale w pośpiechu zamiast liny wziąłem młot pneumatyczny i skoczyłem.

Ha...........dy

2024-01-30, 10:07
Mam wrażenie, że mógłbym teraz poczynić sensowny komentarz, jako ktoś obeznany z tematem, ale czym człowiek więcej wie, tym ma, k***a, więcej oporów przed zgrywaniem eksperta. W każdym razie - od razu było wiadome, że to się nie uda i każdy, kto ma choć troszkę wiedzy by kolegę złapał za ramię i kazał odpuścić...

Czester

2024-01-30, 10:12
A gdzie nagranie z kamerki samobój... tzn skoczka

JanJankowski

2024-01-30, 11:01
Na co liczył? Ze 1 m2 jakiejś gownianej płachty go zatrzyma. Co za pojeb. Zreszta co tam. Jednego mniej. Kolorem światełka debil się interesował

Szary_Jeleń

2024-01-30, 11:03
JanJankowski napisał/a:

Na co liczył? Ze 1 m2 jakiejś gownianej płachty go zatrzyma. Co za pojeb. Zreszta co tam. Jednego mniej. Kolorem światełka debil się interesował



Mało inteligentny człowieku, to nie jest żadna płachta tylko mały spadochronik który wyciąga główną czaszę. Pozdrawiam.

JimiStuleja

2024-01-30, 11:04
No dobra, świeciła mu ta dioda. Czy jest nagranie z tego GoPro?

bananowyNihilista

2024-01-30, 11:07
psotny_fiutek napisał/a:

Jak dla mnie, typ co to nagrywał, dobrze widział i wiedział ze linka do wyrwania podstawowego spadochronu, jest przyciśnięta i pod paskiem plecaka. Typ robi kadrowanie kamerki na ten pasek...
Dodatkowo, typek co skakał, jakiś taki niepewny jakby pierwszy raz to robił.
To mi wygląda na zaplanowane zabójstwo tego chłopaczka.



Żadne zabójstwo.... ŻARCIK Panie.

psyhepl

2024-01-30, 11:09
psotny_fiutek napisał/a:

Jak dla mnie, typ co to nagrywał, dobrze widział i wiedział ze linka do wyrwania podstawowego spadochronu, jest przyciśnięta i pod paskiem plecaka. Typ robi kadrowanie kamerki na ten pasek...
Dodatkowo, typek co skakał, jakiś taki niepewny jakby pierwszy raz to robił.
To mi wygląda na zaplanowane zabójstwo tego chłopaczka.



Nie znam się na temacie ale ten komentarz jest na razie najlepszy :/

Zenonn

2024-01-30, 11:32
Przecież dodatkowo miał linkę przywiązana do konstrukcji dachu. Plecak się otworzył, ale spadochron nie nabrał powietrza. Nic mu nie będzie. Do wesela się zagoi

Antoni79

2024-01-30, 11:36
psotny_fiutek napisał/a:

Jak dla mnie, typ co to nagrywał, dobrze widział i wiedział ze linka do wyrwania podstawowego spadochronu, jest przyciśnięta i pod paskiem plecaka. Typ robi kadrowanie kamerki na ten pasek...
Dodatkowo, typek co skakał, jakiś taki niepewny jakby pierwszy raz to robił.
To mi wygląda na zaplanowane zabójstwo tego chłopaczka.



Nie znam się, ale wygląda na no, że masz rację. Niezły kawał. Sam skok i lądowanie bardzo piękne. 10/10.

dziki76

2024-01-30, 11:40
Nie ma buta, nie ma buta... jebut!!!