18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Good luck brother

Flodzia • 2024-01-30, 09:32
three, two ,one... see you :lol:


bercisko

2024-01-30, 11:48
Ale mlasnął i plasnął. I zasnął. Na weki weków. Łamen :-)

Anal_Ogórek

2024-01-30, 12:02
Wiecie co, przeczytałem o tym zajściu na jednym z portali informacyjnych i od razu wiedziałem gdzie zajrzeć po szczegóły...

Pedator

2024-01-30, 12:18
Prawde mówiąc mi jest nieszkoda tego debila. Im więcej takich dzbanów się zabije przed zrobieniem potomstwa tym lepiej.

Aonoyoru

2024-01-30, 12:35
"An experienced skydiver who was friends with Nathy and also lives in Thailand said he noticed the mistake 'as soon as I saw the video'.
Jimmy Andrews, from Cardiff, South Wales, said: 'I just couldn't understand how he didn't realise or check the parachute release line was clear. In the video I immediately noticed it was trapped behind his backpack strap.

'The height of the building was too low for the parachute to release manually, which is why he had the release line for the parachute fixed to the roof. Normally the tension pulls the cord and deploys the parachute.

'Nathy was a really experienced skydiver. It's tragic that he didn't check such a simple requirement.'"

trebles121

2024-01-30, 12:38
Co on kurea z reklamówką skakał

czosnkowasiekiera

2024-01-30, 12:41
psotny_fiutek napisał/a:

Jak dla mnie, typ co to nagrywał, dobrze widział i wiedział ze linka do wyrwania podstawowego spadochronu, jest przyciśnięta i pod paskiem plecaka. Typ robi kadrowanie kamerki na ten pasek...
Dodatkowo, typek co skakał, jakiś taki niepewny jakby pierwszy raz to robił.
To mi wygląda na zaplanowane zabójstwo tego chłopaczka.



Tak, oczywiście. Wszyscy muszą znać zasadę działania spadochronu do BASE i nagrywając idiotę, który zapewne sam go sobie składał (spadochron), wyłowić wszelkie niedociągnięcia. Zasadniczo poszkodowany, przy tej wysokości obiektu, powinien wyjąć czaszę z plecaka i wyrzucić ja zaraz po skoku. Użycie inicjującego nie było mądrym rozwiązaniem.

siebie1mi1daj

2024-01-30, 13:03
trebles121 napisał/a:

Co on kurea z reklamówką skakał



z twoją stara na ku*asie tępy psie

Prosty

2024-01-30, 13:19
psotny_fiutek napisał/a:

Jak dla mnie, typ co to nagrywał, dobrze widział i wiedział ze linka do wyrwania podstawowego spadochronu, jest przyciśnięta i pod paskiem plecaka. Typ robi kadrowanie kamerki na ten pasek...
Dodatkowo, typek co skakał, jakiś taki niepewny jakby pierwszy raz to robił.
To mi wygląda na zaplanowane zabójstwo tego chłopaczka.



Zgadzam sie

1234dupa

2024-01-30, 13:24
psotny_fiutek napisał/a:

Jak dla mnie, typ co to nagrywał, dobrze widział i wiedział ze linka do wyrwania podstawowego spadochronu, jest przyciśnięta i pod paskiem plecaka. Typ robi kadrowanie kamerki na ten pasek...
Dodatkowo, typek co skakał, jakiś taki niepewny jakby pierwszy raz to robił.
To mi wygląda na zaplanowane zabójstwo tego chłopaczka.



Gowno prawda miał Linke przywiązaną do dachu. Idź zgrywać pseudoeksperta gdzieś indziej

dus

2024-01-30, 13:45
psotny_fiutek napisał/a:

Jak dla mnie, typ co to nagrywał, dobrze widział i wiedział ze linka do wyrwania podstawowego spadochronu, jest przyciśnięta i pod paskiem plecaka. Typ robi kadrowanie kamerki na ten pasek...
Dodatkowo, typek co skakał, jakiś taki niepewny jakby pierwszy raz to robił.
To mi wygląda na zaplanowane zabójstwo tego chłopaczka.



Nie zgodzę się z tobą. Uważam, że kadrowanie może być czysto przypadkowe, gdy nie patrzysz na wyświetlacz tylko na to co przed tobą, często nie łapiesz całej postaci w kadrze. Nie ma co tutaj tworzyć teoerii spiskowych. Kolejna sprawa, nie rozmawiają z sobą w sposób jakby jeden chcaił krzydwy drugiej osoby, rozmawiają w sposób przyjacielski. Kolejna sprawa, kamerzysta niekoniecznie musi się znać na dyscyplinie. Widać, że kamerzysta stoi za murkiem, w bezpiecznym miejscu. Typ co skakał, widać, że wie co robi - to absolutnie nie był jego pierwszy raz. Robi to sposób niejednoznaczny ponieważ widać w jego r*chach po prostu strach. Naturalna kolej rzeczy. Dlatego reasumując, uważam że to co się wydarzyło, rozpatrywanie z naszej perspektywy jako celowe działanie jest szalenie krzywdzące dla kamerzysty. Pozdrawiam.

1234dupa napisał/a:

Gowno prawda miał Linke przywiązaną do dachu. Idź zgrywać pseudoeksperta gdzieś indziej



Swoje stanowisko opisałem powyżej. Jednak tutaj zgodzę się, że spadochron się nie otworzył, ponieważ źle miał poprowadzoną linkę. Przy zapinaniu klamry udowej poprowadził linkę od spadochronu od strony wewnętrznej. Dlatego spadochronik nie miał wystarczającej siły by wyciągnąć spadochron główny.

AnalAcrobat

2024-01-30, 14:12
czosnkowasiekiera napisał/a:

Tak, oczywiście. Wszyscy muszą znać zasadę działania spadochronu do BASE i nagrywając idiotę, który zapewne sam go sobie składał (spadochron), wyłowić wszelkie niedociągnięcia. Zasadniczo poszkodowany, przy tej wysokości obiektu, powinien wyjąć czaszę z plecaka i wyrzucić ja zaraz po skoku. Użycie inicjującego nie było mądrym rozwiązaniem.



To co on k***a, przed skokiem z 20 piętra czerpał wiedzę z bravogirl?

psyhepl

2024-01-30, 14:24
no i ch*j z tym wszystkim ! ważne że kolejny debil nie żyje ! ch*j mu w dupe !
Się k***a nie zesrajcie poematami co było przyczyną, za dwa dni i tak nie będziecie tego pamiętać, tak więc ch*j w to !

Wojownik12

2024-01-30, 14:26
sędziowie zgodni- 4 x 19.5, jedna 20. Daje mu to prowadzenie, tuż przed Mag Magikiem ✓