18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Good luck brother

Flodzia • 2024-01-30, 09:32
three, two ,one... see you :lol:


czosnkowasiekiera

2024-01-30, 14:36
AnalAcrobat napisał/a:

To co on k***a, przed skokiem z 20 piętra czerpał wiedzę z bravogirl?



Tego już się nie dowiemy, ale po efekcie możemy przypuszczać, że tak było. Widać, że czasza zaczyna się otwierać, więc błąd w sztuce.

dziki76

2024-01-30, 14:51
psotny_fiutek napisał/a:

Jak dla mnie, typ co to nagrywał, dobrze widział i wiedział ze linka do wyrwania podstawowego spadochronu, jest przyciśnięta i pod paskiem plecaka. Typ robi kadrowanie kamerki na ten pasek...
Dodatkowo, typek co skakał, jakiś taki niepewny jakby pierwszy raz to robił.
To mi wygląda na zaplanowane zabójstwo tego chłopaczka.



Mam troce skoków i powiem tyle. nieświadomy janusz dorwał gdzieś spadaka nawet był na tyle leniwy żeby nie sprawdzić po ilu metrach rozwija się czasza. nie wspomnę o linie od pilota przepleciona przez uprząż. wieje anatorką z gangreną

BABAiJAGA

2024-01-30, 14:54
psyhepl napisał/a:

no i ch*j z tym wszystkim ! ważne że kolejny debil nie żyje ! ch*j mu w dupe !
Się k***a nie zesrajcie poematami co było przyczyną, za dwa dni i tak nie będziecie tego pamiętać, tak więc ch*j w to !



Dwa dni? Nie więcej niż 5 minut.

Paprotek

2024-01-30, 16:43
It was a prank bro! :mrgreen:

DziQ1916

2024-01-30, 16:53
Już na początku wiedziałem, że ten skok się nie uda i gościu zginie :) i za to uwielbiam sadistic !

dgfdfg

2024-01-30, 18:05
Na szczęście miał kask więc podobno wszystko skończyło się dobrze

smc

2024-01-30, 18:15
Po drodze zmarł na zawał...

JebacPis100procent

2024-01-30, 19:07
jijal23371 napisał/a:

Dobrze, że miał kask



Miał kask ale nie miał założonej maseczki i to go zgubiło. Gdyby miał założoną maseczkę to nie doszłoby do tej tragedii.

blackmalder

2024-01-30, 19:27
psotny_fiutek napisał/a:

Jak dla mnie, typ co to nagrywał, dobrze widział i wiedział ze linka do wyrwania podstawowego spadochronu, jest przyciśnięta i pod paskiem plecaka. Typ robi kadrowanie kamerki na ten pasek...
Dodatkowo, typek co skakał, jakiś taki niepewny jakby pierwszy raz to robił.
To mi wygląda na zaplanowane zabójstwo tego chłopaczka.



Heh, wysyp ekspertów. Wystarczy trochę angielskiego i już wiesz czemu kadr znalazł się niżej. Skoczek pyta się kamerzysty czy mu się światełko świeci, więc instynktownie kamerzysta opuścił telefon patrząc wyżej na kamerkę kasku. Czysty przypadek.

psotna_cipka

2024-01-30, 19:36
Jebnął o asfalt jak gołąb o parapet.

Antoni79

2024-01-30, 19:55
smc napisał/a:

Po drodze zmarł na zawał...



Raczej się obsrał. Na zawał żeby umrzeć, to trzeba dłużej lecieć.

d-_-bE.Prigozhin61

2024-01-30, 20:48
psotny_fiutek napisał/a:

Jak dla mnie, typ co to nagrywał, dobrze widział i wiedział ze linka do wyrwania podstawowego spadochronu, jest przyciśnięta i pod paskiem plecaka. Typ robi kadrowanie kamerki na ten pasek...
Dodatkowo, typek co skakał, jakiś taki niepewny jakby pierwszy raz to robił.
To mi wygląda na zaplanowane zabójstwo tego chłopaczka.



A jak dla mnie dobry montaz wideo tym bardziej że po tym jak skoczył widac delikatny przeskok

viking19

2024-01-30, 21:16
psotny_fiutek napisał/a:

Jak dla mnie, typ co to nagrywał, dobrze widział i wiedział ze linka do wyrwania podstawowego spadochronu, jest przyciśnięta i pod paskiem plecaka. Typ robi kadrowanie kamerki na ten pasek...
Dodatkowo, typek co skakał, jakiś taki niepewny jakby pierwszy raz to robił.
To mi wygląda na zaplanowane zabójstwo tego chłopaczka.



to mi wygląda, że ch*ja się znasz, i oceniasz i komentujesz obrazki które znasz tylko z internetu. xD

psotny_fiutek

2024-01-30, 22:45
viking19 napisał/a:


to mi wygląda, że ch*ja się znasz, i oceniasz i komentujesz obrazki które znasz tylko z internetu. xD



A ty nawet tego nie potrafisz gamoniu.
Co twój wysryw wniósł do dyskusji, oprócz tego że się do mnie pecie przypie**oliłeś bez żadnych argumentów ?