18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Good luck brother

Flodzia • 2024-01-30, 09:32
three, two ,one... see you :lol:


Bul_od_bytu

2024-01-30, 23:04
Warto docenić, że dobrze się przygotował do skoku i dało to wspaniały efekt. Ciekawe czy nagranie z kasku już jest dostępne :D

Anal_Ogórek

2024-01-30, 23:58
DziQ1916 napisał/a:

Już na początku wiedziałem, że ten skok się nie uda i gościu zginie i za to uwielbiam sadistic !



czytałeś o tym wcześniej?

soundboy87

2024-01-31, 07:10
dziki76 napisał/a:

Mam troce skoków i powiem tyle. nieświadomy janusz dorwał gdzieś spadaka nawet był na tyle leniwy żeby nie sprawdzić po ilu metrach rozwija się czasza. nie wspomnę o linie od pilota przepleciona przez uprząż. wieje anatorką z gangreną



To był doświadczony spadochroniarz

lacrimal

2024-01-31, 10:21
nie jestem specjalistą ale ten spadochron był za mały, do pozytywnych rzeczy należy zaliczyć że gość nie krzyczał do końca - pozytywny człowiek. Czekamy na filmik z jego perspektywy.

psotny_fiutek napisał/a:

A ty nawet tego nie potrafisz gamoniu.
Co twój wysryw wniósł do dyskusji, oprócz tego że się do mnie pecie przypie**oliłeś bez żadnych argumentów ?



na tym forum nie trzeba mieć argumentów

Anal_Ogórek

2024-01-31, 11:18
soundboy87 napisał/a:

To był doświadczony spadochroniarz


Widocznie miał jakieś ważniejsze rzeczy na głowie (GoPro) niż sprawdzać uprząż.

lacrimal napisał/a:

nie jestem specjalistą ale ten spadochron był za mały, do pozytywnych rzeczy należy zaliczyć że gość nie krzyczał do końca - pozytywny człowiek. Czekamy na filmik z jego perspektywy.



Spadochron się nie otworzył bo linka wyciągająca czaszę (taka jak na filmach wojennych widać przypiętą, gdy skaczą z samolotu) była zablokowana przez uprząż. Ten spadochron nie miał prawa się prawidłowo otworzyć. Facet do końca napawał się skokiem bo już wiedział że kolejnego nie będzie...
Jeśli to doświadczony skoczek, to zgubiła go rutyna.

viking19

2024-01-31, 11:38
psotny_fiutek napisał/a:

A ty nawet tego nie potrafisz gamoniu.
Co twój wysryw wniósł do dyskusji, oprócz tego że się do mnie pecie przypie**oliłeś bez żadnych argumentów ?



zamknij pysk, jak do mnie piszesz.

KEMALINSKI

2024-01-31, 19:41
Jak ktos zaczyna base jump to chyba jakies podstawowe zasady sa zeby nie jebnac i jedna znich jest pewnie to ze maly spadochron niemoze byc przepleciony przez szelke plecaka gosc sam sobie ukrecil bata ... albo samouk

openforu

2024-02-01, 01:55
d-_-bE.Prigozhin61 napisał/a:

A jak dla mnie dobry montaz wideo tym bardziej że po tym jak skoczył widac delikatny przeskok



Co ty bredzisz? Gość zmarł jest artykuł. Umiejętność odróżnienia fejka między prawdą zerowa..

TytanowyRosomak

2024-02-01, 18:47
Szary_Jeleń napisał/a:

Mało inteligentny człowieku, to nie jest żadna płachta tylko mały spadochronik który wyciąga główną czaszę. Pozdrawiam.



Dokładnie pilocik

Hyena83

2024-02-02, 16:22
jijal23371 napisał/a:

Dobrze, że miał kask



Jakbyś chciał wiedzieć to kask mógłby się przydać, gdyby w którymś momencie wiatr, czy też pech sprawił że poleciałby na ścianę budynku... Choćby po to, aby nie stracić przytomności...

No ale to jak otworzyłby się mu spadochron

Kamilarz

2024-02-06, 00:25
psotny_fiutek napisał/a:

Jak dla mnie, typ co to nagrywał, dobrze widział i wiedział ze linka do wyrwania podstawowego spadochronu, jest przyciśnięta i pod paskiem plecaka. Typ robi kadrowanie kamerki na ten pasek...
Dodatkowo, typek co skakał, jakiś taki niepewny jakby pierwszy raz to robił.
To mi wygląda na zaplanowane zabójstwo tego chłopaczka.



Wszystko się k***ancka układa w logiczną całość