18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Godzina W w Warszawie - Rondo Dmowskiego

polik95 • 2013-08-01, 21:07
Jak co roku Warszawiacy uczcili rocznice wybuchu Powstania Warszawskiego.

Mr.Benny

2013-08-02, 07:42
1. 0:45 2xfajne cielęciny.
2. Zauważcie, że smerfy też oddały cześć tej rocznicy.
3. A tak poważnie - to super, że człowieki pamiętają, pozdrawiam Warszawę.

mat88

2013-08-02, 07:47
michalczecze napisał/a:

Nie wytrzymam muszę napisać :D
Po 1. To nie rozumiem całej tej szopki, syreny - ok, chwila postoju - ok, ale debili z racami i na motocyklach kręcących swoje szlifierki do odcinki? ŻAL.PL tak chyba kiedyś pisała młodzież.
Po 2. Po co te brawa? Dla kogo? Dla powstańców? Oni na pewno nie robili tego dla waszych braw... A i te brawa pewnie były efektem 'efektu stada' jakiś głupek pomyślał sobie "ale super trzymałem tą racę poklaszcze sobie za to".
Po 3. Tym wszystkim którzy piszą komentarze że to było niepotrzebne, nieudane i głupie - życzę wam jakiegoś złośliwego nowotworu. Nie wiem jak Wy ale ja wolałbym zginąć podrzynając gardło jakiejś "najeźdżckiej" k***ie niż żyć w niewoli. Po za tym nikt nie zna wyniku bitwy. Przypomnijcie sobie taką jedną naszą 'potyczkę' gdzie było nas duuuuużo dużo mniej niż przeciwnika i jakoś wygraliśmy.
Po 4. Nie wiem czemu w mediach robi się z tego zdarzenie tylko warszawskie. Jak by Warszawa była innym państwem...
Po 5. Wyliczanie jest fajne.



Byłeś tam? Przystanołeś na chwilę? Nie? Więc zamknij k***a ryj!! Każdy reaguje na swój sposób i ch*j Ci do tego.


Cytat:

Nie wiem jak Wy ale ja wolałbym zginąć podrzynając gardło jakiejś "najeźdżckiej" k***ie niż żyć w niewoli



Się k***a nadajesz...do tarcia chrzanu co najwyżej

milosciprzyjazn

2013-08-02, 08:20
Wasz typ patrioty to osoba, która rzuca się na grupę uzbrojonych wrogów z cegłą w ręce, tylko po to aby dać wyraz swojemu uciemiężeniu (przy okazji powodując śmierć dziesiątek innych oraz zniszczenie wieloletniego dobytku pokoleń). Brawo, gdyby tylko tacy ludzie zawsze rządzili naszym krajem, to już byśmy nie istnieli.
Cytat:

Nie wiem jak Wy ale ja wolałbym zginąć podrzynając gardło jakiejś "najeźdżckiej" k***ie niż żyć w niewoli. Po za tym nikt nie zna wyniku bitwy.


No właśnie o tym mówię :roll:

CYPRIAN

2013-08-02, 09:39
a teraz k***y rozkradają nasz kraj,ludzie nie mają za co zyć i co? nikt k***a nie ruszy nawet dupy a CI BOHATEROWIE położyli na szali swoje życie żeby coś zrobić

milosciprzyjazn

2013-08-02, 10:16
@up
I g*wno zrobili, co było do przewidzenia. Nie tylko rzucili w ogień swoje życie, ale i życie tysięcy innych, którzy może nie mieli ochoty popełniać samobójstwa, wraz ze zniszczeniem dobytku pokoleń i stolicy.

Równie dobrze, w ramach protestu przeciwko temu, co dzisiaj dzieje się z Polską, mogę sobie podciąć żyły albo wysadzić się, by zabrać wraz ze sobą kilku biednych, ciemiężonych braci Polaków. Wow, cóż ze mnie za patriota! Po co robić coś sensownego i patrzeć w bardziej długofalowej perspektywie, jeżeli możemy po prostu się wszyscy pozabijać i pokazać, jak nam źle

lu...........5z

2013-08-02, 11:07
@up sensowna to by była wstrzemiezliwość seksualna twoich starych

Piortuś

2013-08-02, 11:51
SoNyCS napisał/a:

Nie lubie warszawiaków ale co roku jak oglądam 1 sierpnia to co wyczynia się na ulicach, aż sie łezka kręci w oczku :D



Tyś chyba prawdziwego Warszawiaka nie poznał najwyraźniej :wtf:

MorbidGod

2013-08-02, 13:57
POwstanie pajaców dla pajaców. Banda lemingów poszła się bić bo tak rozkazało "dowództwo". Hehe, jacy byli głupi kiedyś tacy są i teraz. Dobrze, że Ruscy nie weszli w te gówno, niech narwańcy mają za swoje.
Btw. jakiś idiota wcześniej pisał, że gdyby Polacy wygrali powstanie to RP nie byłaby satelitą ZSRR. Gówno prawda jełopy, polaczki jak i reszta bloku wschodniego była już wtedy oddana pod wpływy "wyzwoliciela". Dalej gloryfikujcie bandę pustych łbów którzy rzucili na pistolety maszynowe kilkunastoletnich naiwnych chłopaczków.

kitowiec112

2013-08-02, 14:33
Naszą mentalność w tej kwestii dobrze ujął Mickiewicz w Panu Tadeuszu: "Szlachta na koń wsiędzie i jakoś to będzie" a "jakoś" w naszym wykonaniu znaczy zawsze ch*jowo...
Porozumienie z aliantami - brak
Porozumienie z ruskimi - brak
Uzbrojenie - brak. 4 na 100 powstańców posiadało jakąkolwiek broń.
Oczywiście takie niedociagnięcia nie przeszkadzały dowództwu AK wysyłać do walki kobiety i dzieci uzbrojone w siekierki, albo tulipany z butelek po winie...
Tu się nawet niemcom nie dziwie że po zdobyciu jakiejś dzielnicy rozjebywali wszytsko i wszystkich do czysta.
Skoro wysyłano do walki i kobiety i dzieci, to każdy cywil mógł być potencjalnym żołnierzem.

mloncur

2013-08-02, 16:15
i tak większość przychodzi po to tylko by popatrzeć



lu...........5z

2013-08-02, 20:59
kitowiec112 napisał/a:

Naszą mentalność w tej kwestii dobrze ujął Mickiewicz w Panu Tadeuszu: "Szlachta na koń wsiędzie i jakoś to będzie" a "jakoś" w naszym wykonaniu znaczy zawsze ch*jowo...
Porozumienie z aliantami - brak
Porozumienie z ruskimi - brak
Uzbrojenie - brak. 4 na 100 powstańców posiadało jakąkolwiek broń.
Oczywiście takie niedociagnięcia nie przeszkadzały dowództwu AK wysyłać do walki kobiety i dzieci uzbrojone w siekierki, albo tulipany z butelek po winie...
Tu się nawet niemcom nie dziwie że po zdobyciu jakiejś dzielnicy rozjebywali wszytsko i wszystkich do czysta.
Skoro wysyłano do walki i kobiety i dzieci, to każdy cywil mógł być potencjalnym żołnierzem.



mylisz sie pajacu. powtarzasz jakies zasłyszane mity zeby wyjsc na madrego.

a w ogole wypeirdalaj volkdeutschu

kitowiec112

2013-08-02, 22:56
luka5z napisał/a:



mylisz sie pajacu. powtarzasz jakies zasłyszane mity zeby wyjsc na madrego.

a w ogole wypeirdalaj volkdeutschu



Wróć do szkoły amebo, bo wpie**alasz się w dyskusję z zerową wiedzą :D

MorbidGod

2013-08-03, 14:57
luka5z, typowy polaczek, wyciagniety sila z pgru. :roll: