18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Godzina W w Warszawie - Rondo Dmowskiego

polik95 • 2013-08-01, 21:07
Jak co roku Warszawiacy uczcili rocznice wybuchu Powstania Warszawskiego.

MrZet

2013-08-01, 22:39
W Warszafce cały rok to trenują stojąc w korkach.

polik95

2013-08-01, 22:40
Ja pie**ole, gdybym wstawił z innego Powstania np: Wielkopolskiego, Śląskiego takiego bólu dupy by nie było. Hejty bo Warszawa :idzwch*j:

lu...........5z

2013-08-01, 22:41
do kretynów, któzy krytykują powstanie:


jakby się udało, to może nie bylibyśmy pod sowiecką okupacją przez przeszło 40 lat, może mielibyśmy normalną klasę polityczną i normalny kraj

chwała poległym, którzy oddali życie za kraj i jego wolność

dariuss

2013-08-01, 22:46
Szkoda mi tylko ludzi którzy nie umieją sie zachować ... I na filmiku i tutaj. JEŻELI PISZESZ COŚ ZŁEGO O POWSTANIU WARSZAWSKIM TO NIE ZNASZ HISTORII SWOJEGO KRAJU ! Teksty typu co mnie ch*j warszawa itd odsyłam do google... a potem sp***alajcie ze sie tak ładnie wyrażę... Co do ludzi na filmie to zal dupe ściska że sie nie umieją zatrzymac na jedną jedyną minute...


samolot1993

2013-08-01, 22:48
Ciaryy, jak słyszę syreny i myślę że w 1944r. w tym miejscu co stoją Ci ludzie i czczą tą chwilę, inni wyszli na drogę żeby walczyć o swoje, o swój jedyny kraj. Kto teraz by tak zrobił? Nikt, albo jednostki. W ich głowach nie było żeby się chować i przeżyć, tylko żeby wygrać i mieć w końcu to co pragną. My teraz tego nie szanujemy, ale gdybyśmy poczuli się przez chwilę jak oni, bez czegoś co najważniejsze, swojej ojczyzny to może byśmy zrozumieli co to nie mieć swego. Chwała im!

cocaine.animals

2013-08-01, 23:00
Jakoś tam żadna lewacka k***a nie wyskoczyła ze swoimi "mądrościami" o powstaniu, jak widać lewackie gówno jest mądre w takich tematach tylko przed monitorkiem w swoim pokoju.

Shanne

2013-08-01, 23:00
@anakin "z czego mam być dumny? z tego, że tyle osób zgineło za darmo? Kiedy MY POLACY skończymy obchodzić klęski a zaczniemy zwycięstwa? Prawie wszystkie powstania przegraliśmy( jedno tylko wygrane) i to ma być powód do dumy? Wszędzie jesteśmy bici, w sporcie, w historii, z każdej strony inne państwa nas dymają a ja mam się cieszyć, że powstanie okazało się klęską? Ale tak już mamy w genach.. ta nasza martyrologia.. "


Jeżeli tego nie rozumiesz to nie nazywaj się Polakiem. Jak widzę takie k***y jak Ty to nie wiem naprawdę po co zginęli. Czy jak ktoś będzie chciał Cię pobić to mu na to pozwolisz? Wątpię, jestem nawet pewien że się postawisz, no chyba że jesteś aż taką cipą. Dlatego nie pie**ol że Ci wszyscy ludzie zginęli na darmo ponieważ kto nie próbuje ten nie wygrywa. Z czego masz być dumny? Z TEGO ŻE JESTEŚ POLAKIEM .

LamaToTy

2013-08-01, 23:09
anakin napisał/a:



z czego mam być dumny? z tego, że tyle osób zgineło za darmo? Kiedy MY POLACY skończymy obchodzić klęski a zaczniemy zwycięstwa? Prawie wszystkie powstania przegraliśmy( jedno tylko wygrane) i to ma być powód do dumy? Wszędzie jesteśmy bici, w sporcie, w historii, z każdej strony inne państwa nas dymają a ja mam się cieszyć, że powstanie okazało się klęską? Ale tak już mamy w genach.. ta nasza martyrologia..



Ziomek, nie trzeba być historykiem, żeby się zorientować, iż nasza sytuacja geopolityczna była wyjątkowo ch*jowa niemalże od zawsze. Pokaż mi, dymany, człowieku, który inny kraj usytuowany był między dwoma takimi mocarstwami, jak nasz?

boss.

2013-08-01, 23:10
walczyli ponieważ jesteśmy dumnym,nie dającym się zniewolić narodem.BOHATEROWIE bo inaczej nie można nazwać tych ludzi,woleli zginąć w walce o wolność niż zostać złamanym i stłamszonym.

wszyscy którzy nazywają oddanie należnego hołdu poległym i walczącym w Powstaniu Warszawskim faszyzmem oraz ci którzy rodaków nazywają polaczkami powinno odebrać się obywatelstwo i wydalić z kraju



CZEŚĆ I CHWAŁA BOHATEROM

jojoaction

2013-08-01, 23:14
syreny rozumiem ale trąbienie mnie wk***ia

szeff

2013-08-01, 23:14
63 dni chwały :)

T-Will

2013-08-01, 23:20
SoNyCS napisał/a:

Nie lubie warszawiaków ale co roku jak oglądam 1 sierpnia to co wyczynia się na ulicach, aż sie łezka kręci w oczku :D


Nie lubisz bo co? nauczyli Cię tak w domu, w szkolę, na osiedlu czy naczytałeś się w internecie stereotypów?

mi...........dz

2013-08-01, 23:31
Nie wytrzymam muszę napisać :D
Po 1. To nie rozumiem całej tej szopki, syreny - ok, chwila postoju - ok, ale debili z racami i na motocyklach kręcących swoje szlifierki do odcinki? ŻAL.PL tak chyba kiedyś pisała młodzież.
Po 2. Po co te brawa? Dla kogo? Dla powstańców? Oni na pewno nie robili tego dla waszych braw... A i te brawa pewnie były efektem 'efektu stada' jakiś głupek pomyślał sobie "ale super trzymałem tą racę poklaszcze sobie za to".
Po 3. Tym wszystkim którzy piszą komentarze że to było niepotrzebne, nieudane i głupie - życzę wam jakiegoś złośliwego nowotworu. Nie wiem jak Wy ale ja wolałbym zginąć podrzynając gardło jakiejś "najeźdżckiej" k***ie niż żyć w niewoli. Po za tym nikt nie zna wyniku bitwy. Przypomnijcie sobie taką jedną naszą 'potyczkę' gdzie było nas duuuuużo dużo mniej niż przeciwnika i jakoś wygraliśmy.
Po 4. Nie wiem czemu w mediach robi się z tego zdarzenie tylko warszawskie. Jak by Warszawa była innym państwem...
Po 5. Wyliczanie jest fajne.