18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Godzina W w Warszawie - Rondo Dmowskiego

polik95 • 2013-08-01, 21:07
Jak co roku Warszawiacy uczcili rocznice wybuchu Powstania Warszawskiego.

karinawaw

2013-08-01, 23:56
tataPszemka napisał/a:

j***na warszawa, rozj***ć to w piździec



Internet to Wam na wieś doprowadzili, a porządnej apteki z maścią na ból dupy już nie macie.

kitowiec112

2013-08-02, 00:00
gen. Tadeusz "Bór" Komorowski to jednak największy sadol w historii :D Podjął decyzję o wybuchu powstania warszawskiego gdzie w 2 miesiace zginęło 200 000 ludzi, a sam zdechł ze starości podczas polowanka na sarny gdzieś w Angielskich lasach :D

Gudio89

2013-08-02, 00:01
Cytat:

Nie wytrzymam muszę napisać :D
Po 1. To nie rozumiem całej tej szopki, syreny - ok, chwila postoju - ok, ale debili z racami i na motocyklach kręcących swoje szlifierki do odcinki? ŻAL.PL tak chyba kiedyś pisała młodzież.
Po 2. Po co te brawa? Dla kogo? Dla powstańców? Oni na pewno nie robili tego dla waszych braw... A i te brawa pewnie były efektem 'efektu stada' jakiś głupek pomyślał sobie "ale super trzymałem tą racę poklaszcze sobie za to".



A zamknij ryj.

Cytat:

Po 3. Tym wszystkim którzy piszą komentarze że to było niepotrzebne, nieudane i głupie - życzę wam jakiegoś złośliwego nowotworu. Nie wiem jak Wy ale ja wolałbym zginąć podrzynając gardło jakiejś "najeźdżckiej" k***ie niż żyć w niewoli. Po za tym nikt nie zna wyniku bitwy. Przypomnijcie sobie taką jedną naszą 'potyczkę' gdzie było nas duuuuużo dużo mniej niż przeciwnika i jakoś wygraliśmy.



Taaa. Wszyscy tak pie**olimy, a tylko jeden koleś bombę złożył i jeszcze go wydano. Ot Państwo. Teraz też jesteśmy w dupie, narodowej, a powstania ni ma :) .

Cytat:

Po 4. Nie wiem czemu w mediach robi się z tego zdarzenie tylko warszawskie. Jak by Warszawa była innym państwem...
Po 5. Wyliczanie jest fajne.



Innym Państwem nie jest... Ale stolicą i czymś godnym uwagi tak. W momencie kiedy Ty sobie robiłeś dobrze, inni stali na ulicy i zadumali minutę nad tym co wydarzyło się kiedyś. I ch*j w to jaki był tego skutek, ważne że ktoś coś zrobił... A teraz nikt już nic nie zrobi..

I od siebie. Mnie osobiście urzeka ten widok, zawsze. I chociaż byłem w pracy, słyszałem co się dzieje za oknem.

@down

Wiesz... Jedni trąbią, inni odpalają racę. Pierdziawki (klaksonu) motocykla nie słychać, to chociaż zadymić i trochę pohałasować chcieli. Już nie wypisuj głupot, że robili to dla jaj albo zabawy. Jakby chcieli by sobie pojechali, a stali już chwilę przed ;) .

tranzystor

2013-08-02, 00:02
Puste łby na motocyklach świetnie się zachowali paląc gumę w takim momencie.

Wasilij_S

2013-08-02, 00:02
Puściłem sobie filmik z allahami, który jest wyżej. Myślałem, że go wyłączyłem i zacząłem oglądać to. Słucham i słucham i myśle sobie, co za debil krzyczy allah akbar w Warszawie....

facet85

2013-08-02, 00:20
po ch*j te motory.... naj***ć im

anakin

2013-08-02, 00:33
facet85 napisał/a:

po ch*j te motory.... naj***ć im



typowy cebulak. nie stać go na motocykl i płacze:(((

zonk

2013-08-02, 01:05
bishfinger napisał/a:

Tour de Pologne miał to głeboko w dupie i zawalili drogi Podhala od 12 do 19 :-/ . Ale co tam, brawo warszawiacy jestem ciekaw czy inne miasta równie ładnie się zachowały



Inne miasta mogły mieć to w dupie bo wystarczająco są zżerane przez warszawkę.

@down, no i co z tego że żuje gumę?

mis995

2013-08-02, 01:12
1:45 głupia gumę sobie żuje jak gdyby nigdy nic

aopia

2013-08-02, 01:47
Nie chce nic mówić ale jak zawyły syreny, to w pobliżu usłyszałem kilka soczystych stłuczek. Niektórzy kierowcy nie chcą się zatrzymać. CIekawe co ubezpieczyciel mówi na takie okazje hahahhaha

de...........ar

2013-08-02, 01:51
a te k***y siedzą w autobusie

Gambi

2013-08-02, 03:17
Kiedyś Pan Bogusław Linda ciekawie to ujął (jeżeli dobrze pamiętam)... Oni (tak kuwa, z wielkiej) odpowiedział, że bili się za chwilę normalności. Mięli dość tego co się działo i chcieli tej chwili dla siebie (to już bardziej moje słowa). To nie musiało mieć sensu jeśli chodzi o interes i konkretne osiągnięcia. Wkur*iało ich to, że niemiec im robi krzywdę i rządzi ich ziemią. Bez względu na to jak to oceniamy. Ten kto tam walczył sam podjął decyzję, by to robić. Chwała im za to.

A tak przy okazji pozdrawiam Bogusława Lindę. Naszą małą wielką legendę.

MortPL

2013-08-02, 03:35
Gambi napisał/a:

Kiedyś Pan Bogusław Linda ciekawie to ujął (jeżeli dobrze pamiętam)... Oni (tak kuwa, z wielkiej) odpowiedział, że bili się za chwilę normalności. Mięli dość tego co się działo i chcieli tej chwili dla siebie (to już bardziej moje słowa). To nie musiało mieć sensu jeśli chodzi o interes i konkretne osiągnięcia. Wkur*iało ich to, że niemiec im robi krzywdę i rządzi ich ziemią. Bez względu na to jak to oceniamy. Ten kto tam walczył sam podjął decyzję, by to robić. Chwała im za to.

A tak przy okazji pozdrawiam Bogusława Lindę. Naszą małą wielką legendę.


Gambi, no kurde mol przecież to nie było pospolite ruszenie. Nie zwykli uczestnicy Powstania decydowali o poświęceniu, a ich dowódcy którzy wydawali rozkazy. To oni mieli obowiązek dodać na trzeźwo 2+2 i zdecydować czy warto poświęcić życie powstańców. Niestety pokpili sprawę.
Piszę takie rzeczy bo chyba nie wszyscy rozumieją jakie konsekwencje miał ten "szlachetny zryw z bronią w ręku". Jak wielu zwykłych ludzi (12 na 1 walczącego!) musiało zapłacić życiem za nieprzemyślaną decyzję. Pewnie dlatego że patriota to dla mnie człowiek odpowiedzialny za innych Polaków, a nie supermen ze spluwą "umierający za ojczyznę".

przemas1234

2013-08-02, 07:37
większość i tak nie wie po kiego h*ja trąbią i po h*j tam stoją ,trepy j***ne