18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

"Genialna" organizacja Rosjan - Igrzyska Absurdu

Zakrzaku • 2014-02-04, 22:28

Wydawałoby się, że 50 miliardów dolarów wydanych przez Rosję na Zimowe Igrzyska Olimpijskie w Soczi zagwarantują zawodnikom luksusowe warunki. Nic bardziej mylącego. Pierwsi zawodnicy, którzy dotarli do wioski olimpijskiej nie szczędzą krytyki organizatorom.



Igrzyska olimpijskie rozgrywane zimą są dla sportowców wyjątkowo trudne - szczególnie, że duża część zawodników reprezentuje swój kraj w więcej niż jednej dyscyplinie. Taki wysiłek wymaga regeneracji, spokojnego snu i wygodnego łóżka. Najwidoczniej w Soczi nasi reprezentanci nie będą mogli na to liczyć.

Saneczkarz Maciej Kurowski, jako jeden z pierwszych polskich sportowców pochwalił się na Facebooku warunkami, w których olimpijczyków podjęli Rosjanie. "Jeszcze zasłon nie ma i wali farbą" - napisał komentując zdjęcie, które umieścił w sieci. "Prywatna publiczna toaleta. Na wkręty kabina przykręcona do kafelek" - dodał.

źródlo babol.

Ale w sumie nie tylko Polscy spotrowcy mają źle (o dziwo), kilka zdjęć z okolic hotelu dla dziennikarzy.









Ciekawi mnie jak będzie wyglądać sprawa z obiektami sportowymi, już widzę saneczkarzy, który wypadają z torów 8-)

zbijok

2014-02-05, 19:44
pie**olenie, jak ktoś ma słabą psychikę to się nie pcha przed publikę, i ani żakuzi ani sucz zawijająca dupą na rurze jego wyników nie zmieni, jak ktoś ma mocną psychikę to się nie pie**oli o to jak pokój wygląda, tylko wychodzi i robi swoje.

Samudaripen

2014-02-05, 20:25
@Wojtax
Przewyższają i to wch*j, 100% bardziej wolałbym spać w takim pokoju niż w tym ruskim..

A co do tematu to nie zdziwiłbym się jakby się okazało, że rosjanie mają zajebiste, luksusowe apartamenty, a taką ch*jnie dali całej reszcie, żeby mieli mniejsze szanse.. w końcu to rosja jeszcze większe k***y niż wszyscy germańcy..

Zakrzaku

2014-02-05, 20:41
Wiadomo... mnie najbardziej rozwala, że w każdym pokoju jest zdjęcie Putina, nie wiem czy ma bawić czy przestrzegać :mrgreen:

lemo1029

2014-02-06, 01:05
Dzisiaj w wiadomościach sportowych słyszałem narzekania na to, ze sportowcy muszą się przejść 15 min lub dojechać busem aby zjeść. Ot k***a sportowcy j***ni.

zarpion

2014-02-06, 10:53
ja też bym się wk***ił, widzieliście ile kasy za te igrzyska poleciało bokiem do urzędasów w federacji sowieckiej? k***a, pewnie ruskie mają carskie warunki w swoich pokojach a reszta gówno. aż dziwi Wasza pobłażliwość dla tej czerwonej nacji .

cenius

2014-02-06, 12:53
I tak zajmie jakieś 45 miejsce więc co za różnica gdzie mieszka?

castagir

2014-02-06, 22:52
@blizard93, podsad

I co nam dało to j***ne Euro? Dodatkowe miliardy zadłużenia. Prestiż? Gdzie? Dwa lata minęły i jakoś nie widać aby się turystyka poprawiła w naszym kraju. Zagraniczne firmy tez jakos nie lgna do naszego kraju po tym wydarzeniu. Może poprawiło stosunki Polski z Ukraina? Bardzo, tak bardzo, ze az z tej przyjazni i radosci roszcza sobie teraz prawa do Przemyśla i wskrzeszaja kult mordercow, którzy dokonali masakry w wolyniu.
PRawda jest taka, ze bylo minelo. Juz nikt nie pamieta o Polsce i tym Euro. Na szcescie pamietaja wiezyciele, ktorzy pozyczyli nam kase na zorganizowanie jej i ci co napchali walizy salata, a teraz leza z cala rodzinka do gory spasionymi brzuchami.

Jakie Wy widzicie zalety w tym gownie? Wlasnie przez taki motloch jak Wy ten kraj jest rujnowany. Bo jebac wazniejsze potrzeby spoleczenstwa! Najpierw trzeba sie zabawic, a pozniej jakos to bedzie! Szlachta gimbazjalna sie odezwala.

Zamiast brac kolejne pozyczki na stadiony, infrastrukture i w kieszen lepiej by bylo jakby obnizyli chociaz ten procent z vat albo zniesli nieco akcyze na paliwo, zeby chociaz minimalnie biedniejsza czesc Polakow odczula ulge w swoim i tak zj***nym zyciu.

Nie zabraniam nikomu zabawy. Wole aby sie ludzie bawili niz zabijali, lecz niech to robia za swoje pieniadze, a nie ludzi, ktorych i tak juz ich nie maja.

Starzy przestana hodowac Was i pojdziecie na swoje to zacnziecie inaczej pie**olic. j***na szlachta socjalistyczna na garnuszku rodzicow.