18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

"Genialna" organizacja Rosjan - Igrzyska Absurdu

Zakrzaku • 2014-02-04, 22:28

Wydawałoby się, że 50 miliardów dolarów wydanych przez Rosję na Zimowe Igrzyska Olimpijskie w Soczi zagwarantują zawodnikom luksusowe warunki. Nic bardziej mylącego. Pierwsi zawodnicy, którzy dotarli do wioski olimpijskiej nie szczędzą krytyki organizatorom.



Igrzyska olimpijskie rozgrywane zimą są dla sportowców wyjątkowo trudne - szczególnie, że duża część zawodników reprezentuje swój kraj w więcej niż jednej dyscyplinie. Taki wysiłek wymaga regeneracji, spokojnego snu i wygodnego łóżka. Najwidoczniej w Soczi nasi reprezentanci nie będą mogli na to liczyć.

Saneczkarz Maciej Kurowski, jako jeden z pierwszych polskich sportowców pochwalił się na Facebooku warunkami, w których olimpijczyków podjęli Rosjanie. "Jeszcze zasłon nie ma i wali farbą" - napisał komentując zdjęcie, które umieścił w sieci. "Prywatna publiczna toaleta. Na wkręty kabina przykręcona do kafelek" - dodał.

źródlo babol.

Ale w sumie nie tylko Polscy spotrowcy mają źle (o dziwo), kilka zdjęć z okolic hotelu dla dziennikarzy.









Ciekawi mnie jak będzie wyglądać sprawa z obiektami sportowymi, już widzę saneczkarzy, który wypadają z torów 8-)

!Timon

2014-02-05, 11:29
Rebeliant_ZPF napisał/a:

@pawu95: Spartanie wyginęli, gdyż kult siły jest zawsze zgubny.



Wyginęli?! Przecież to nie były mamuty!

Każda polaryzacja jest zła. Żydzi mieli kult mądrości w narodzie i co się z nimi stało wszyscy wiemy. Dzisiaj dorzucili do tego kult siły i sobie radzą. :)

Ork.Fajny

2014-02-05, 11:45
ginx2666 napisał/a:

Zobaczycie, i tęcza i półksiężyc rozpie**olą się o ruskie granice, a Wy będziecie zapie**alać do sklepiku po mięso halal i zapłacić w urzędzie karę za ślub z partnerem płci przeciwnej.


Nie wiem czy wiesz ale ani Judaizm ani Islam nie toleruje homoseksualizmu, więc ten twój hejt jest taki trochę nnie teges...

fremen007

2014-02-05, 12:02
Chyba was posrało że hejtejucie ich za to że narzekają na warunki....
ja na ,,olimpiadzie pływackiej" w liceum miałem lepsze warunki sponsorowane przez miasto Tarnów. Bieda i ubóstwo, to jest k***a OLIMPIADA a nie zawody dla dzieci... Jakby takie coś było w Polsce to byście wtedy pie**olili jaka to bida u nas a jak ruscy tak zrobili to ,,niech się k***a sportowcy cieszą że tam są"?! No popie**oliło tu niektórych do reszty.

loki666

2014-02-05, 12:08
Panowie i Panie, chyba was coś posrało jeśli myślicie, że takie warunki starczą sportowcom. Jako student fizjoterapii mogę wam powedzieć, że w sporcie nie tyle ważny jest trening co odpoczynek przed zawodami. Nawet w liceach i gimnazjach powinni was uczyć o dziłaniu mięsni, ATP i innych pierdołąch z tej grupy. Sportowiec musi odpocząć w KOMFORTOWYCH warunkach inaczej spada jego wydolność fizyczna, masa ciała, siła, wytrzymałość.

To tyle ode mnie.

al...........10

2014-02-05, 13:17
Przecież to typowo rosyjska strategia -- swoim sportowcom dadzą jak najlepiej, żeby wyszło, że Rosja wygra całą olimpiadę :-) Jeśli sportowcy innych krajów solidarnie jej nie zbojkotują, to będą do końca życia wspominać Soczi z niegasnącą frustracją.

Bartors

2014-02-05, 13:22
Kochani idioci, po pierwsze to nie jest OLIMPIADA tylko igrzyska olimpijskie, wbić to sobie to tych zakutych łbów. Po drugie, co to za sportowiec że trzeba nad min skakać jak nad jajkiem, sportowiec ma się wyróżniać siła, a przede wszystkim siłą charakteru. Jeśli komuś przeszkadza zwykłe łóżko w zdobywaniu medali to chociażby w dogodnych warunkach niszczył czołgi to jest p*zda a nie facet. Ta wiem, motywacja, bla bla bla gównosracja. Sport to jest KULT SIŁY, a jeśli ktoś ma charakter to nie idzie na Igrzyska odpoczywać w luksusowych hoteliku tylko walczyć i jeszcze raz walczyć. Jeśli im nie odpowiada to co lud rosyjski im dał za darmo to niech z własnej kieszeni zapłacą ze lepsze warunki. gwiazdeczki j***ne.

kaktuz

2014-02-05, 13:37
to jest ta wasza potężna bogata Rosja Ahahahahhaa

Policeman

2014-02-05, 14:20
Zgadzam się z wieloma przedmówcami, że sportowcy robią z siebie jakieś ch*j-wie co,- pie**olone baletnice. Jak jadę na wyjazd służbowy, to cieszę się, że mam ogrzewany pokój, gdzie spać i jeszcze mi coś do michy dadzą - pełen luksus. ch*je zasrane w dresach, nie dość, że nie przedstawiają światowej czołówki [jakiś k***a saneczkarz, który zajmie 27 miejsce - a już gwiazdorzy] to jeszcze wypominają organizatorom jakieś pierdoły "kolor nierelaksujący". Rozumiem, że Justyna Kowalczyk może powiedzieć "nie ma żadnego porządnego hotelu ze spa", ale zaraz zaraz - CZY KTOŚ IM k***A KAŻE TAM JECHAĆ? Ja z chęcią pojadę i będę spał na materacu.

synojca

2014-02-05, 14:32
Jak psy z rosji przyjechały na euro 2012 to wymyślali że im się nie podoba, że Smoleńsk, że różne inne pierdoły i wszyscy wokół nich skakali i hotele dobierali. Następnym razem jak przyjdzie nam gościć tych brudasów to tylko w stodołach...

adamko

2014-02-05, 15:23
Haha ludzie w jakich czasach wy żyjecie? To jest największa i najdroższa impreza sportowa świata. Przybywają najlepsi sportowcy świata, którzy powinni mieć apartamenty a nie pokoiki. Oni całe życie poświęcają na doskonaleniu swojego ciała(coś jak większość z was przed kompem) i z tego żyją. Są elitą, a przyjęci są jak to w rosji. Widać ile hajsu ruskie tam wyprali. W koncu ktoś inny jest posmiewiskiem na caly swiat a nie my :D

wojtax

2014-02-05, 15:26
Proszę o to fotka z Londynu


Chyba nie przewyższają znacząco standardem od pokoi w Sochi

bedzio

2014-02-05, 16:08
Up nie przewyższają bo wszędzie jest pewnie zawsze tak samo ale sportowcy popłakać muszą b o się wtedy o nich głośniej zrobi a to wiadomo hajs, a media to chyba też oczywiste że tematy typu "nasi sportowcy mają tak tragiczne warunki że biegać nie mogą to straszne" lub inne bzdety które 99% ludzi ma głeboko w dupie na co dzień serwują zamiast mówić o rzeczach ważnych także ten to tyle na o tej "aferze"

Pizkes

2014-02-05, 16:12
k***a, co za pedały! Zgraja miękkich faj! Aż mi się rzygać chcę, że takie p*zdy reprezentują nasz kraj. Co za banda cip! Ale mi ciśnienie skoczyło! To mają być sportowcy? Przecież ten pokój jest bardzo przyzwoity.
Gdyby te p*zdy musiały nocować w takich warunkach jak my, kiedy pojechaliśmy do Szwecji na Największy Europejski Turniej, to już dawno by protest wszczęli, bo aksamitnych łóżek nie ma! My sami opłaciliśmy całą podróż, koszt sprzętu, koszt wpisowego, spaliśmy na sali gimnastycznej na materacach, a kible mieliśmy trzy wspólne na cały obiekt. I co? I jakoś potrafiliśmy się zebrać do kupy i spuścić wpie**ol innym. Nikt nie płakał, nikt nie stękał, że warunki be itd. Po tym poznacie prawdziwego, hardego faceta - nie jęczy jak dziewczynka i nie zachowuje się jak c**a, bo nie ma łóżka 4x4 metry i puchowych materacy. Choćby kazali spać na ziemi, to będę spał i pokaże, że taka błahostka nie jest w stanie mi przeszkodzić.

Tfuu, gardzę nimi.

Drulec

2014-02-05, 17:13
To nie Rosja nie ma dywanow na scianach

oneshott

2014-02-05, 17:34
Nie 50mln$ a 80mln$ w gwoli scislosci:)