18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

"Genialna" organizacja Rosjan - Igrzyska Absurdu

Zakrzaku • 2014-02-04, 22:28

Wydawałoby się, że 50 miliardów dolarów wydanych przez Rosję na Zimowe Igrzyska Olimpijskie w Soczi zagwarantują zawodnikom luksusowe warunki. Nic bardziej mylącego. Pierwsi zawodnicy, którzy dotarli do wioski olimpijskiej nie szczędzą krytyki organizatorom.



Igrzyska olimpijskie rozgrywane zimą są dla sportowców wyjątkowo trudne - szczególnie, że duża część zawodników reprezentuje swój kraj w więcej niż jednej dyscyplinie. Taki wysiłek wymaga regeneracji, spokojnego snu i wygodnego łóżka. Najwidoczniej w Soczi nasi reprezentanci nie będą mogli na to liczyć.

Saneczkarz Maciej Kurowski, jako jeden z pierwszych polskich sportowców pochwalił się na Facebooku warunkami, w których olimpijczyków podjęli Rosjanie. "Jeszcze zasłon nie ma i wali farbą" - napisał komentując zdjęcie, które umieścił w sieci. "Prywatna publiczna toaleta. Na wkręty kabina przykręcona do kafelek" - dodał.

źródlo babol.

Ale w sumie nie tylko Polscy spotrowcy mają źle (o dziwo), kilka zdjęć z okolic hotelu dla dziennikarzy.









Ciekawi mnie jak będzie wyglądać sprawa z obiektami sportowymi, już widzę saneczkarzy, który wypadają z torów 8-)

niepowtarzalny

2014-02-05, 09:18
jak zwykle czyimś się martwicie, popatrzcie jak wyglądają stadiony z euro2012 tez jedna wielka fuszerka

Mercury001

2014-02-05, 09:23
Wszyscy sportowcy powinni odmówić występu i byłby spokój. A nie takie "pierdzielenie o szopenie" co godzinę we wszystkich serwisach informacyjnych i intersretach.

mare30ks

2014-02-05, 09:44
dalej sa naiwniaki ktorzy mysla ze igrzyska sa po to zeby medale zdobywac a nie po to zeby jakis miro czy sasza zarobil pare dolcow na boku :)

Kokos900

2014-02-05, 09:52
Moim zdaniem to akurat w Polsce sportowcom nie chodzi o pieniądze
ale o spełnienie marzeń

castagir

2014-02-05, 09:57
I bardzo dobrze, że zaoferowali im tylko takie warunki. Gdybym to ja za to odpowiadał dałbym każdemu po śpiworze i kazał wypie**alać do lasu albo na tory, tam gdzie będą biegać.

Imprezy sportowe jak i każde inne powinny być finansowane z prywatnych kieszeni działaczy i biznesmenów, którzy w tym siedzą, a nie z pieniędzy podatników, którzy i tak mają wyj***ne na całe to zbiegowisko. W Rosji bieda piszczy i lepiej jakby te rzekome "50 miliardów" przeznaczyli na właśnie tą biedę albo lepiej - walkę z LGBT i lewicowymi propagandami "wolnościowymi".

W każdym kraju tak powinno być. Najlepszy przykład nasze Erło 2012. "Postaw się a zastaw się" - ch*j, że bieda aż wiszczy w kraju, gospodarka leży, nie ma na wypłaty dla emerytów i wiele innych rzeczy, a na dodatek jest w ch*j zadłużony, ale imprezka dla tępej gawiedzi jak @IOI i @Rebeliant_ZPF musi być.

Chcecie zabawy? To bulcie z własnej kasy!

pawu95

2014-02-05, 10:00
Rebeliant_ZPF, u Spartan złe warunki były częścią wychowania. Dzięki temu ich żołnierze byli najlepsi na świecie. Co to za sport, w którym sportowiec nie jest w stanie wytrzymać w pokoju o normalnym standardzie? Oczywiście to sport XXI wieku, gdzie pływak ma szofera, żeby dojechać na basen.

Startując z gorszej pozycji, mamy prawo chełpić się tym w przypadku zwycięstwa. Dobrze wszystkim znany film "Rocky" przedstawia takiego sportowca, ale abstrah*jąc od fikcji weźmy np. Anitę Włodarczyk, która trenowała pod mostem, czy choćby piłkarzy takich jak Ronaldinho oraz Jakub Błaszczykowski.

Gdybym dostał się na olimpiadę pewnie waliłbym konia ze szczęścia, że chciało mi się spędzić tysiące godzin na treningu, wylać litry potu, pokonać bóle mięśni większe niż są mi znane i nie mógłbym zasnąć z ekscytacji, a nie przez to, że mój pokój jest normalny. No ale cóż, saneczkarstwo to nie biegi, że każdego stać, a treningi można zacząć nawet bez butów.

Moshe

2014-02-05, 10:25
Jak się ma socjalizm to wtedy można przepie**olić 50 miliardów i nie zrobić nic, ale niektórzy dalej będą twierdzi, że to przyjazdy obywatelowi system :P

kiwq

2014-02-05, 10:33
Pojechali tam do roboty a nie na wakacje!
Nie narzekać tylko ZApie**alAĆ!!!

Blizzard93

2014-02-05, 10:39
@pawu95, @castgir czy wy jesteście poj***ni ? k***a znajomi w akademikach mają lepsze pokoje. Ze znajomymi jadąc na wakacje w tamtym roku mieszkałem w lepszych warunkach, a był to jedynie wypad w celu pomoczenia dupy w aquaparku i zachlania się wieczorem piwem.

To jest k***a Olimpiada ! Nie turniej pingponga szkół ponadgimnazjalnych. Tutaj ludzie dają z siebie wszystko, na najwyższym światowym poziomie. I tak k***a to że są o 30% szybsi/silniejsi/zręczniejsi od reszty społeczeństwa upoważnia ich do posiadania pokoju w nieco wyższym standardzie, a to co tu jest pokazane jest poniżej normy. Zapie**alaj całe życie by być w czymś najlepszy, jedź na najbardziej prestiżowe zawody na świecie, to wtedy będziesz mógł oceniać. Jeszcze toaleta publiczna z toaletą na wkręty :D No k***a nie wiem na co (do kogo) poszło to 50 mld, ale ktoś ładnie hajs przytulił.

A że wam się źle powodzi (albo standardowo narzekacie jak to mamy w genach) i wam nie pasowało Euro, to wyobraźcie sobie że nie reprezentujecie całego narodu (na całe szczęście) i mnóstwo osób srało ze szczęścia na samą myśl o tym że taka impreza będzie w Polsce. Między innymi Ci którym się "źle powodzi" a którzy dzięki napływie turystów naprawdę dobrze zarobili, m.i. hotelarze, drobni sprzedawcy, właściciele knajp i restauracji. No i oczywiście piękna promocja Polski, z czego ja jestem bardzo dumny, mimo iż nie przepadam za piłką.

Przez takich pajaców jak wy nigdy by nic w Polsce nie było, a jak już by było to w takim wydaniu, że aż strach pomyśleć.
Co do IO, to naprawdę Rosjanie powinni się wstydzić.

Blizzard93

2014-02-05, 10:43
@kiwq - następny twardogłowy... Jeszcze ci przypadkiem dałem piwo...

kretos2

2014-02-05, 10:44
A co wy oczekujecie po ruskich przeciesz to jeden wielki kołchoz

podsad

2014-02-05, 10:51
castagir, Ty k***a myślisz, że po co Polska i Ukraina dostała możliwość organizacji Euro?

starless74

2014-02-05, 10:52
Ej, co się czepiacie - pewnie na codzień śpią w gorszych warunkach, to im się wydaje, że to luksusy o zachodnim standardzie :D .

Bartek1991

2014-02-05, 11:11
dnr napisał/a:

W dupach się poprzewracało, umie j***ny biegać 30% szybciej niż ja i już wielki gwiazdor, wymaga 5-gwiazdkowego hotelu. Nie o to w igrzyskach chodzi żeby się w luksusie opie**alać i wypoczywać. Jest normalne porządne łóżko? Jest. To nie piłka nożna, żeby pedałki potrzebowały królewskiego wodnego łoża bo im będzie niewygodnie.



Piłka nożna?! Oni przynajmniej przywożą złoto, a nie wstyd z zawodów. Niby czemu cioty od kopania piłeczki miały by siedzieć w luksusie?
Ci co tam pojechali faktycznie trenują i to sporo cały rok, nie zachlewają pały i mają wybitne sportowe osiągnięcia, a można powiedzieć, że opłacają to sobie zdobywając medale.

taelvias

2014-02-05, 11:21
IOI napisał/a:

jasne, niech spia k***a w namiotach. opanujcie sie, dla wiekszosci sporotwcow olimpiada to jedyna szansa w zyciu i wcale sie nie dziwie ze sa niezadowoleni, bo to sie przeklada na wyniki.



Jak im tak źle to niech sobie znajdą inną prace, taką bez sponsorów itp. itd., albo niech sami sobie płacą za hotele pięciogwizdkowe.