18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Gejszczyna na pełnej kurwie

ParanoiA • 2012-10-01, 20:05
Na moim ostatnim filmiku, było ich trzech, jednej cioci się udało i przeszedł do LIVE SZOłóW.

:idzwch*j:


JERONIM

2012-10-02, 22:26
tds1974 napisał/a:



Stary, ale gdzie problem? Wypie**alaj do Iranu, gdzie żyją Tobie podobni. Świat XXI wieku, ten cywilizowany zostaw tej innym, nierozumiejącym, że trzeba gnoić i nienawidzić bez powodu.



k***a ale jesteś tępy -.-

po tylu wykładach każdemu myślącemu człowiekowi (normalnemu) doszło by coś do makówki ale Ty tak się uczepiłeś tego, iż bronienie pie**olonego pedalstwa jest czymś normalnym i naturalnym, że nie ma pie**olonej możliwości byś nie siedział z ch*jem w dupie. Człowieku ogarnij się, media robią Ci kisiel z mózgu żeby pedały robili to samo w majtach a Ty się dajesz obrabiać jak jakiś dzieciak. Co Ci się wciśnie to bierzesz. Pedalstwo powinno się tępić. Co pie**olisz o cywilizacji? Jakie gnojenie i nienawidzenie bez powodu? k***a kto zmusza pedałów do obnoszenia się z tym że są p*zdami? A pie**olcie się w domu za zasłonami ale nie obnoście się z tym po świecie. A ch*j nie chce mi się już dalej tłumaczyć, wypie**alać do piwnic albo się wieszać, wasza sprawa ale wypie**alać z oczu ludzkości.

tds1974

2012-10-02, 22:28
SiaraSiarzewski napisał/a:


Za jakiś czas tacy jak Ty będą tam samo zaciekle bronili pedofilii, a wtedy już nie będę wylewał swojego gniewu w internecie ale benzyne w waszych domach aby spalić zarazę w gnieździe zanim wypełznie



Widzę, że cię ostro kręci prowokowanie w taki sposób. Brandzlujesz się czytając te posty czy jak? Ponieważ nie cierpię pedałów, a jeszcze gorzej kryptopedałów, to powiem krótko:
prowokować to trzeba umieć. Ty zaledwie robisz z siebie w tej dyskusji mniejszego kretyna niż naprawdę jesteś.

Perdurabo

2012-10-02, 22:32
Zgadzam się z Siarą. Po pierwsze nie odpowiadało by mi to żeby ktoś taki " wisiał mi koło nosa " bo tekst pedalsko zalatuje, a po drugie pozostawanie biernym na pewne aspekty jest tym samym jak ciche przyzwolenie.

SiaraSiarzewski

2012-10-02, 22:40
tds1974 napisał/a:



Widzę, że cię ostro kręci prowokowanie w taki sposób. Brandzlujesz się czytając te posty czy jak? Ponieważ nie cierpię pedałów, a jeszcze gorzej kryptopedałów, to powiem krótko:
prowokować to trzeba umieć. Ty zaledwie robisz z siebie w tej dyskusji mniejszego kretyna niż naprawdę jesteś.





No nie mam siły się z tobą chłopie szarpać, naprawdę.
Nazywanie mnie kryptopedałem bo otwarcie mówię o nienawiści do nich przez co jestem nazywany homofobem (nie rozumiem tej nazwy skoro fobia to lęk przed czymś a to jest czysta nienawiść ale dobra), jest tylko i wyłącznie kolejną formą zdławienia nienawiści, czyli jeśli ty mówisz że otwarta nienawiść do homoseksualistów jest kryptopedalstwem to jest to nic innego jak nowy sposób obrony, czyli - ja nie mogę powiedzieć że "Śmierć Pedałom, Nienawidzę" bo zostanę uznany za kryptogeja, a nie chcąc za takiego uznany powinienem nie ujawniać swojej niechęci, k***a mać facet weź otwórz oczy, nie rozumiesz że sama nazwa "kryptopedał" to kolejna garda homosów?. Takie zachowanie jak ty prezentujesz, można porównać do szczekania psów w schronisku, "ej czemu szczekasz? -nie wiem, wszyscy szczekają to ja też". Nie wiem jak do ciebie trafić, skoro wj***ne masz w głowie błędne sterowniki...

tds1974

2012-10-02, 22:46
JERONIM napisał/a:


po tylu wykładach każdemu myślącemu człowiekowi (normalnemu) doszło by coś do makówki ale Ty tak się uczepiłeś tego, iż bronienie pie**olonego pedalstwa jest czymś normalnym i naturalnym, że nie ma pie**olonej możliwości byś nie siedział z ch*jem w dupie.



Teraz znajdź mi kretynie miejsce, w którym bronię pedalstwa. Do twojej tępej głowy nie dochodzi, że można zwalczać buracką nienawiść? Albo ktoś się zgadza z tobą i niszczy pedalstwo wszelkimi możliwymi środkami, albo sam jest pedałem?

Myślenie prymitywnej, dresiarskiej ameby. Nic więcej.

moomin

2012-10-02, 22:51
SiaraSiarzewski napisał/a:


fobia to lęk przed czymś a to jest czysta nienawiść,



Co to jest czysta nienawiść?

tds1974

2012-10-02, 22:55
SiaraSiarzewski napisał/a:


No nie mam siły się z tobą chłopie szarpać, naprawdę.
Nazywanie mnie kryptopedałem bo otwarcie mówię o nienawiści do nich przez co jestem nazywany homofobem (nie rozumiem tej nazwy skoro fobia to lęk przed czymś a to jest czysta nienawiść ale dobra), jest tylko i wyłącznie kolejną formą zdławienia nienawiści, czyli jeśli ty mówisz że otwarta nienawiść do homoseksualistów jest kryptopedalstwem to jest to nic innego jak nowy sposób obrony, czyli - ja nie mogę powiedzieć że "Śmierć Pedałom, Nienawidzę" bo zostanę uznany za kryptogeja, a nie chcąc za takiego uznany powinienem nie ujawniać swojej niechęci, k***a mać facet weź otwórz oczy, nie rozumiesz że sama nazwa "kryptopedał" to kolejna garda homosów?..



Ale czy ty nie umiesz ze zrozumieniem przeczytać tego co napisałeś? k***a - chcesz gnoić, poniżać i nienawidzisz za to, że ktoś jest pedałem? Kto ma tu otworzyć oczy? Wiem, że trudno to takiemu debilowi pojąć, ale postaram się wytłumaczyć jasno: nie popieram pedalstwa, za to zwalczam nieuzasadnioną nienawiść, chęć gnojenia i poniżania. Gdybyś napisał "nienawidzę pedalstwa" dostałbyś ode mnie piwo. Ale ty napisałeś: trzeba gnoić i poniżać.

Więc dla mnie Twoje nawoływanie do poniżania jest kolejną gardą kryptopedalstwa. Ty zacząłeś pierwszy szczekać. Jak skrzywdzony pies. Na smyczy stereotypów.

Borutałkię

2012-10-02, 22:58
jeden głupi filmik, a wyszła wojna w komentarzach jakby chodziło o bycie prawdziwym fanem pfk :-D
Chętnie obejrzałbym animowany filmik o gościu który siedzi na kiblu i nie może się załatwić i żeby ścieżką dźwiękową był płacz tego gościa :lol:

Nikczemny_Płód

2012-10-02, 23:03
Cytat:

Co to jest czysta nienawiść?


Umyta teściowa :lol:



Jak dla mnie większość choć nie wszyscy krytykujący po prostu takim "facetom" zazdroszczą powodzenia i nie o sam sex chodzi a o zainteresowanie jakim są obdarzone takie osobniki przez płeć przeciwną.

Kiedys, jakieś20 lat temu, facet chodzący na siłownie, wspinaczke, uprawiający sport - z pasjami miał +100 do zajebistości u kobiet, popytajcie waszych matek za co pokochały tatusia. A teraz, na takiego to powoli patrzy się krzywo, że ogr, że buchaj, że nie ma w sobie delikatności, ze samolub, że nie da się z nim pogadać na temat błyszczyka, nie mówię, że każde kobiety/dziewczyny takie są, ale im młodsze głupie c**y tym bardziej leaa na takie dewiacje (a z takiej c**owatości dziewczęta nie wyrastają no chyba, że dostaną fest po dupie i ich misja nawracania zlego chlopca nie powiedzie sie 10 razy z rzędu).

Kto jest gwiazdą? k***a biber o cerze 17 latki. Jakiś typ z tvp 2 co gra w jakims serialu z Hanką.

Wcześniej, też mnie wk***iali oni, czasami zastanawiałem się ki ch*j k***a, idziesz obok takiego na impreze, potem ze mną siedzą 3 laski z nim 10, ch*j, że ze mną siedziały, męska natura podpowiadała mi, że ilość lepsza niż jakośc, że on jest lepszy, jest zagrożeniem dla mnie. I taki sobie smutny siedziałem czasem, dopiero po 4-5 piwach się miało wyj***ne na takiego człowieka dziwnego.

A obecnie, mam to w dupie, widzę takiego myślę sobie, ch*j mozę to lepiej, że mną sie nie interesują te laski, bo jakby się interesowały to jeszcze by znaczyło, że jestem do takiego podobny i tu powstaje konflikt.


Z 1 strony każdy normalny samiec chce być punktem centralnym jak największej ilości samic a z 2 strony jego godnośc nie pozwala mu na to.

I tak uważam, że prawdziwy facet pozostanie sobą choćby miał stracić parenaście cipek bo charakter i honor przede wszystkim. ch*j z nimi, niech są, co mnie to boli. Kiedyś może się znajdzie taka co doceni sport, jakiś tam przyzwoity poziom intelektualny a jak nie doceni to k***a trudno, żyje się dalej.

111pilsudski

2012-10-03, 07:46
Gdzie jest skała!? Daj mi skałe, żebym mógł zrzucić to ścierwo. k***a!

St...........el

2012-10-03, 17:39
Nadal najeżdżacie kościół, że takich jak on palił na stosie? :D

erebre

2012-10-03, 17:47
Ojciec pewnie pęka z dumy.

w_morde_jeża

2012-10-03, 18:11
Wczoraj się popłakałem przy mojej kobiecie, po kłótni która prawie zakończyła nasz 1,5 roczny związek. to czyni mnie pedałem ciotą czy gejem?

SiaraSiarzewski

2012-10-03, 19:09
w_morde_jeża napisał/a:

Wczoraj się popłakałem przy mojej kobiecie, po kłótni która prawie zakończyła nasz 1,5 roczny związek. to czyni mnie pedałem ciotą czy gejem?






Nie. To jedynie świadczy o tym że jesteś wrażliwym facetem :) Z tą różnicą że Ty rozpłakałeś z powodu kobiety, co nie czyni Cie pedałem czy ciotą :)