18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Gejszczyna na pełnej kurwie

ParanoiA • 2012-10-01, 20:05
Na moim ostatnim filmiku, było ich trzech, jednej cioci się udało i przeszedł do LIVE SZOłóW.

:idzwch*j:


SiaraSiarzewski

2012-10-01, 22:22
Mathiuser napisał/a:


Ten kto obraża homoseksualistów jest kryptopedałem molestowanym przez księży.




Zajebista teoria. Nauczył cie tego wikary?
Homoseksualistów nie toleruję od kiedy poznałem co to seks. Nigdy nie zaakceptuję pedałów i nigdy nie spojrzę na nich jak na człowieka, to zaraza, to plaga j***na która wyszła z podziemi i stała się modna, propagowanie związków homo i przekonywanie że to "jest OK" jest mylne, błędne i krócej mówiąc poj***ne. To trzeba tępić, gnoić i poniżać żeby wiedzieli że nigdy nie będą akceptowani przez społeczeństwo, przeciwstawianie się prawom natury nigdy nie powinno być dobrze traktowane.

pjetja

2012-10-01, 22:22
polecam 46 sek i spojrzenie tej dupeczki w stylu wtf

zeto88

2012-10-01, 22:27
Mathiuser napisał/a:


Ten kto obraża homoseksualistów jest kryptopedałem molestowanym przez księży.



Nie prawda :oops:

sexykicia188

2012-10-01, 22:28
Co za dramat, czy sa jeszcze jacys prawdziwi faceci?

SiaraSiarzewski

2012-10-01, 22:31
sexykicia188 napisał/a:

Co za dramat, czy sa jeszcze jacys prawdziwi faceci?




No heeej :D
Są ale jest nas coraz mniej... widzisz sama że pedalstwo staje się modne.

ProVVe

2012-10-01, 22:36
Ludzie przeciez to cos nawet nie musi ryja otwierac, żeby normalny człowiek rozpoznał ciote... Patrzcie w co on sie k***a ubrał... Trzeba przynajmniej kontrolować tego pogłowie... Państwo powinno interweniować i pytam sie ---> Gdzie jest k***a moja broń :karabin:

tds1974

2012-10-01, 23:05
SiaraSiarzewski napisał/a:



Homoseksualistów nie toleruję od kiedy poznałem co to seks. Nigdy nie zaakceptuję pedałów i nigdy nie spojrzę na nich jak na człowieka, to zaraza, to plaga j***na która wyszła z podziemi i stała się modna, propagowanie związków homo i przekonywanie że to "jest OK" jest mylne, błędne i krócej mówiąc poj***ne. To trzeba tępić, gnoić i poniżać żeby wiedzieli że nigdy nie będą akceptowani przez społeczeństwo, przeciwstawianie się prawom natury nigdy nie powinno być dobrze traktowane.



A widzisz. A mi koleś wisi koło nosa, mało tego - zmniejsza konkurencję, bo mam przez takich więcej lasek do r*chania. To nawet nie jest facet, bo nie ma w sobie tego typowego, męskiego pierwiastka, który każdy z nas może zaobserwować na co dzień.

Jednak gdybym miał do wyboru zaj***ć młotkiem jego lub ciebie, wybrałbym ciebie. Nie przypuszczam, by ten pedał w swoim życiu kogoś nienawidził lub myślał, by kogoś upokorzyć lub gnoić. Ty za to tak. Jesteś więc jednostką słabszą, bo z kompleksami i pełną nienawiści. Po ch*j ma coś takiego jak ty po ziemi biegać? By gnoić, nienawidzić i kogokolwiek poniżać? Bez sensu.

Z dwojga złego zaj***łbym młotkiem ciebie.

Ma...........18

2012-10-02, 10:39
Jest różnica między homoseksualistą a pedałem , pedał to ten na filmiku a normalny homoseksualista siedzi w domu i nie pie**oli się publicznie, nie bierze udziału k***a w jakiś j***nych marszach ;)


PS: Nie jestem gejem :)

ffuunnkkyy

2012-10-02, 11:14
Oj wy tam zaraz o zbokach piszecie

popatrzcie jak Nicole umie szeroko usta otwierać

to jest to!

SiaraSiarzewski

2012-10-02, 13:06
tds1974 napisał/a:



A widzisz. A mi koleś wisi koło nosa, mało tego - zmniejsza konkurencję, bo mam przez takich więcej lasek do r*chania. To nawet nie jest facet, bo nie ma w sobie tego typowego, męskiego pierwiastka, który każdy z nas może zaobserwować na co dzień.

Jednak gdybym miał do wyboru zaj***ć młotkiem jego lub ciebie, wybrałbym ciebie. Nie przypuszczam, by ten pedał w swoim życiu kogoś nienawidził lub myślał, by kogoś upokorzyć lub gnoić. Ty za to tak. Jesteś więc jednostką słabszą, bo z kompleksami i pełną nienawiści. Po ch*j ma coś takiego jak ty po ziemi biegać? By gnoić, nienawidzić i kogokolwiek poniżać? Bez sensu.

Z dwojga złego zaj***łbym młotkiem ciebie.




Zaj***łbyś młotkiem tego który stwarza zagrożenie dla ciebie i jest konkurencją. Nie mam kompleksów na tym punkcie, po prostu moje przekonania wykluczają istnienie pedałów. Ty widzę jesteś jak najbardziej za nimi czyli popierasz ich istnienie co stawia cie na równi z nim i jesteś tak samo do odstrzału bo przyczyniasz się do rozprzestrzeniania tej plagi.
Samo stwierdzenie że jestem jednostką słabszą bo przeciwstawiam się modzie na pedała jest śmieszne. Co do nienawiści? Mam sobie tyle samo nienawiści co miłości, z tą różnicą że na świecie jest więcej rzeczy których nienawidzę niż kocham :) Zresztą mam przeczucie że jesteś kryptopedałem obrońcą mniejszości. Teraz negujesz takie zachowanie, ale zobaczysz za parę lat że ta plaga zaleje a hetero będą mniejszością.
A stwierdzenie że dzięki temu masz więcej lasek do r*chania jest śmieszne, nie wiem na czym opierasz tą myśl, ale zapomniałeś o lesbijkach które równoważą te proporcje. Gdybym to ja miał młotek w ręce najpierw ty byś dostał a potem ta ciota która nie byłaby w stanie się obronić ani uciec :)

Whiltierna

2012-10-02, 13:12
SiaraSiarzewski napisał/a:


No heeej :D
Są ale jest nas coraz mniej... widzisz sama że pedalstwo staje się modne.



Nie chcę Cię straszyć, ale sexykicia188 wg danych podanych w profilu to facet. :roll:

Nikczemny_Płód

2012-10-02, 14:22
Na początku się zaśmiałem a potem sobie uświadomiłem przykrą prawdę :(

Jakby mnie postawić koło niego to na 10 kobiet zapewne 9 wybrałoby jego :-| Nie jestem ani rudy ani gruby.

Po prostu, oni są bo jest na nich popyt, pedalstwo czy tam tramwajoseksualizm stały się glamour. :roll:

polslav

2012-10-02, 14:55
Przeżywa to tak, jakby anal udał się bez wypadnięcia klocka:D

optimax

2012-10-02, 16:17
aby go bardziej zaakceptowac, przyjmijcie ze to powszechnie akceptowana i szanowana na tym portalu baba z ku*asem

canon44

2012-10-02, 16:18
czwarta, po trzecich babach z ku*asem, płeć - p*zda z ku*asem