18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Gejszczyna na pełnej kurwie

ParanoiA • 2012-10-01, 20:05
Na moim ostatnim filmiku, było ich trzech, jednej cioci się udało i przeszedł do LIVE SZOłóW.

:idzwch*j:


Alonso

2012-10-02, 18:07
weźcie temat na harda ze względu na komentarze

PaulBZWNGR

2012-10-02, 18:12
Ale Nicole Scherzinger piękna :)

kowalik

2012-10-02, 18:17
Artis23 napisał/a:

kowalik jestes pie**olniety?? nie rozumiesz o co chodzi, chodzi tu o to ze z czasem dzieki takim ludziom jak kowalik pederastom pozwoli sie na wszystko i ja mam sie na to zgadzac. Nie Dziekuje;)



pie**olnięty to jesteś ty i kilku tobie podobnych. Boli cie to że facet r*cha faceta ?? może sama myśl cie obrzydza ?? Pewnie sobie wyobrażasz niestworzone rzeczy które nie dają ci spokoju bo...cie podniecają..... Ja moge całymi dniami siedzieć i spuszczać sie na obraz jezusa jeśli mi się to podoba, bo nie czynie nikomu krzywdy i tobie nic do tego.. Jakby ci to przeszkadzało to masz prawo zamknąć morde i sie nie odzywać. A jeśli zwróciłbyś mi uwage i kazał przestać dostałbys wpie**al za włażenie buciorami w moje życie. ( spuszczanie sie na obraz jezusa to jedynie przykład- nie podnieca mnie to)

pi...........in

2012-10-02, 18:30
Czy tylko ja widzę, że on udaje? Przecież to jest aktorstwo niżej niż Mroczki Band.

Artis23

2012-10-02, 18:34
dalej nie rozumiesz. W dupie mam to co robisz w domu i z kim sie tam pieprzysz. Chodzi o to ze przez takich popaprancow jak ty pedalom pozwoli sie brac slub, adoptowac dzieci , chodzic za reczke calowac sie itd. w miejscach publicznych oraz to ze przez was ludzie zaczynaja myslec ze to moze byc normalne.

makaba

2012-10-02, 18:39
Zebrać ich wszystkich do kupy i dać na rok jakiemuś psychopatycznie sadystycznemu sierżantowi żeby se pobiegali na poligonie. Jeszcze by zrobił z nich ludzi.

wydrunio

2012-10-02, 19:59
kowalik napisał/a:


Boli cie to że facet r*cha faceta ?? może sama myśl cie obrzydza ??



Tak obrzydza. Poza tym dupa jest od srania.

issenpl

2012-10-02, 20:00
on jest bardziej zniewiascialy niz k***a czesc dziewczyn. Baba z brodą normalnie.

ten_tego

2012-10-02, 20:00
Wyje skubany jakby mu w tej luźnej dupie achtung eksplodował...

@SiaraSiarzewski - jakbym swoje słowa czytał, piwo leci. :-P

veno

2012-10-02, 20:09
Mężczyzna pochodzi od dinozaura króla puszczy, i jest idealny w swej prostocie - połączenie intelektu ... i siły

SiaraSiarzewski

2012-10-02, 21:10
kowalik napisał/a:




Ale mnie wk***iają tacy "ludzie".. Mam ochote ci zaj***ć w twoją głupią morde. Ja jestem obrońcą mniejszości bo jestem hetero i nie musze tego na siłe nikomu udowadniać ( chyba masz jakiś kompleks który probujesz ukryc poprzez swoje zachowanie). Pewnie sam wchodzisz na strony gejowskie nie akceptując tego, dlatego tyle w tobie frustracji. No ale na szczęście tacy jak ty istnieją tylko w internecie.





To skąd jesteś szeryfie? Zaj***ć to możesz barana w ściana cymbale. Jedyną waszą obroną jest nazwanie kogoś homofobem lub stwierdzenie że jest kryptopedałem. Czy ty jesteś tak głupi że nie rozumiesz tego że ta nienawiść i brak akceptacji i tolerancji wywodzi się z przekonań które sam stworzyłem na obraz swojego idealnego świata? Tak k***a nie ma w nim pedałów i takich jak ty, każdy przejaw akceptacji jest krokiem do przemiany co w późniejszym czasie skłoni cie do spróbowania czegoś nowego, wtedy przyjmiesz w dupe bolca i staniesz się kolejnym celem ludzi takich jak ja, ludzi którzy teraz są nazywani homofobami, bo my durniu wiemy i zdajemy sobie sprawę że dwóch facetów walących się dupe to nie jest coś normalnego!!! Tobie się najwidoczniej to podoba skoro tak zaciekle o walczysz o akceptacje tego, więc pedałem jesteś ty a nie ja. Przyznam że zdarzyło mi się wejść na taką stronę, chyba każdy tam wchodził, ale zrobiłem to dawno temu z czystej ciekawości. Ty zapewne bywasz tam częściej ale to nie o tym mowa. Jedynym warunkiem ich egzystencji jest całkowite zejście do podziemi, powinni się wstydzić swoich wypaczeń, niezależne od tego kim są i jaką funkcje w społeczeństwie pełną. Nagły przypływ tej plagi, tego plugastwa j***nego jest spowodowany zarówno modą jak i powszechnie znanym plastikiem, który wchłaniany przez organizm zaburza gospodarkę hormonalną w przyszłym pokoleniu, przez co płód nie ma sprecyzowanej orientacji, ale k***a mimo to można taką osobę ukierunkować poprzez wpajanie mu zasad których nie wolno łamać, wpajać takiej osoby jak złą i niegodną rzeczą jest homoseksualizm. Bycie pedałem, zniewieściałą męską turbok***ą jest formą jakiegoś choregu buntu, przeciwstawienia się podstawowym prawom natury, dlatego mamy tyle emopoedałów z damskimi fryzurkami. Świat zapomniał jak wygląda prawdziwy facet, dzięki takim liberalnym debilom jak ty !.

biszkopt14

2012-10-02, 21:13
Na bezludna wyspe ich, nawet utylizowac nie trzeba, samo sie nie rozmnozy.

tds1974

2012-10-02, 22:11
SiaraSiarzewski napisał/a:


To skąd jesteś szeryfie? Zaj***ć to możesz barana w ściana cymbale. Jedyną waszą obroną jest nazwanie kogoś homofobem lub stwierdzenie że jest kryptopedałem. Czy ty jesteś tak głupi że nie rozumiesz tego że ta nienawiść i brak akceptacji i tolerancji wywodzi się z przekonań które sam stworzyłem na obraz swojego idealnego świata?



Stary, ale gdzie problem? Wypie**alaj do Iranu, gdzie żyją Tobie podobni. Świat XXI wieku, ten cywilizowany zostaw tej innym, nierozumiejącym, że trzeba gnoić i nienawidzić bez powodu.

moomin

2012-10-02, 22:21
SiaraSiarzewski napisał/a:


Czy ty jesteś tak głupi że nie rozumiesz tego że ta nienawiść i brak akceptacji i tolerancji wywodzi się z przekonań które sam stworzyłem na obraz swojego idealnego świata?.



To się nazywa schizofrenia, i to się leczy. Zgłoś się gdzieś z tym.

Nie oglądałem nawet filmiku, nie interesuję mnie ale widzę że dostałeś sporo piwek i teraz wypluwasz swoje "mądrości" Szkoda, że takich bzdet dawno nie czytałem nie mam zamiaru nawet cytować ale przez takich myślicieli chyba przestanę tu zaglądać bo poraża mnie głupota i poklask jaki otrzymuje.

Zastanawia mnie jedynie jak sfrustrowanym trzeba być, jak nieszczęśliwym, aby komuś przeszkadzał jakiś zagraniczny gej, i aby wypluwać tyle jadu. pilnujcie swoich dup i resztę zostawcie w spokoju.
Mnie tak naprawdę was żal bo ja jako w miarę szczęśliwy człowiek mam w nosie was wasze pie**olenie, mam w nosie co kto i gdzie robi póki nie szkodzi innym.

SiaraSiarzewski

2012-10-02, 22:21
tds1974 napisał/a:



Stary, ale gdzie problem? Wypie**alaj do Iranu, gdzie żyją Tobie podobni. Świat XXI wieku, ten cywilizowany zostaw tej innym, nierozumiejącym, że trzeba gnoić i nienawidzić bez powodu.



Weź chłopie nie zaczynaj dyskusji bo i tak przegrałeś, dlaczego zmuszasz mnie żebym udowodnił Ci że masz przesterowany łeb na tą złą stronę. Ja wiem że Ciebie wychowano na "cywilizowanego" człowieka, tzn takie odnosisz wrażenie bo podążasz za resztą modnego bydła które głosi że świat jest postępowy to trzeba się pieprzyć między sobą niezależne od płci. Za jakiś czas tacy jak Ty będą tam samo zaciekle bronili pedofilii, a wtedy już nie będę wylewał swojego gniewu w internecie ale benzyne w waszych domach aby spalić zarazę w gnieździe zanim wypełznie :) Dla Ciebie to nie jest powód i to jest problem, że akceptujesz niegodne i mało tego, jesteś z tego dumny, bo jesteś taki cywilizowany i modny, no nic tylko k***a pozazdrościć. To ja wole być jaskiniowcem który żyje zgodnie z pierwotnymi założeniami egzystencji :) Ciesze się że tak wiele osób ma podobne zdanie do mojego, co tylko napawa mnie nadzieją że ta plaga, plugastwo j***ne zostanie zdławione. Na prawdę facet nie zaczynaj gadki, szkoda Twoich nerwów, bo jeszcze Cie przestawie na dobry tor :)