18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Gejszczyna na pełnej kurwie

ParanoiA • 2012-10-01, 20:05
Na moim ostatnim filmiku, było ich trzech, jednej cioci się udało i przeszedł do LIVE SZOłóW.

:idzwch*j:


Artis23

2012-10-02, 16:25
Problem jest w tym ze sila nam nie pomoze w walce z pedalstwem, co najgorsze nie wiadomo co zrobic ,jak z tym walczyc. Jezeli ktos odezwie sie nagatywnie zaraz ze homofob i ze jest gorszy od najgorszego. Wszystko moim zdaniem idzie w zla strone bedzie to samo co z czarnymi i z emancypacja kobiet.

slonzok

2012-10-02, 16:28
niech go ktos zajebie. Poprostu wezmie guna i go zajebie.

szerszen79

2012-10-02, 16:49
tak btw to na dwie lesby to miło popatrzeć i nikt młotkiem nie chce zaj***ć i takie filmiki cieszą się popularnościa:P :P ...ch*ja-nie ma równouprawnienia:P ta część widowni która skupiła się na gościu-ma zdecydowany problem-ja tam na dupeczkę patrzyłem:)

Plecionkarz

2012-10-02, 16:52
Dziwne, że ta orientacja seksualna zazwyczaj idzie w parze z byciem jakimś j***nym rozbeczanym fajtłapą lub obsesją na punkcie wyglądu.

A co do nagłego propagowania pedalstwa: po prostu wielu ludziom zależy na tym żeby zniszczyć i uciszyć białych ludzi żyjących w zgodzie z naturą. A robią to poprzez nazywanie ich rasistami, homofobami, antysemitami, nazistami, członkami ku klux klanu, szowinistami i jeszcze z kilkanaście określeń. Co dziwne wszystkie te mniejszości są ze sobą zgodne, razem organizują jakieś akcje przeciwko białym tradycyjnym europejczykom. Jakby powstała jakaś organizacja pomagająca znaleźć pracę tylko białym ludziom to zaraz wybuchłby skandal a dobrze wiadomo, że istnieją takie instytucje które pomagają murzynom czy arabom. Podsumowując: mniejszości się boją, że biali ludzie mogliby się zorganizować bo stanowią wielką siłę i każde ich działanie starają się zdusić w zarodku ośmieszając, zarzucając bandytyzm i chamstwo, piętnując. A tak mocno propagowana tolerancja to narzędzie mające zrobić z ludzi zgadzające się na wszystko obojętne bydło.

tds1974

2012-10-02, 16:54
SiaraSiarzewski napisał/a:


Teraz negujesz takie zachowanie, ale zobaczysz za parę lat że ta plaga zaleje a hetero będą mniejszością.
A stwierdzenie że dzięki temu masz więcej lasek do r*chania jest śmieszne, nie wiem na czym opierasz tą myśl, ale zapomniałeś o lesbijkach które równoważą te proporcje. Gdybym to ja miał młotek w ręce najpierw ty byś dostał a potem ta ciota która nie byłaby w stanie się obronić ani uciec :)



Cóż za światłe myśli przebiegają przez Twój mały móżdżek!

Jak rozumiem, według ciebie za kilka lat będą same pedały, bo "taka jest moda". No cóż, nie będę cię odsyłał do podręczników, bo zapewne nie masz takowych w domu, gdybyś jednak przypadkowo trafił na jakiś, który wyjaśnia istnienie homoseksualizmu, dowiedziałbyś się, że od początku istnienia ludzkości liczba pedałów nie zmienia się. Natura produkuje ich mniej więcej równą ilość, w zależności od liczby samic w danym środowisku.

Natomiast Twoje obelgi wobec mnie i innych potwierdzają jedynie moje (i innych ) obserwacje. Gadasz dokładnie jak wszystkie kryptopedały.

Artis23

2012-10-02, 16:59
Tds my traktujemy homoseksualizm jako chorobe, wyzywanie nas od kryptopedalow nam ubliza wiec nie mow juz tak.

bulix1

2012-10-02, 17:08
Na hard.

Schabik

2012-10-02, 17:09
reakcja jakby mu ktoś z bliskiej rodziny zmarł. trudno odróżnić się k***a cieszy czy płacze

bujaszaka

2012-10-02, 17:13
Nie że facet powinien być sk***ysynem bez uczuć, ale być taką p*zdą? Porażka.

Darkstep

2012-10-02, 17:24
Się k***a rozpisujecie. Ja zostawię emotkę która opiszę ten filmik

:gay:

Pleso93

2012-10-02, 17:29
Precz z pedałami, precz z lesbami, precz ze wszystkimi tymi pie**olonymi dziwolągami! :-x

karfil29

2012-10-02, 17:30

LEONidass

2012-10-02, 17:32
pewnie mu powiedziała że jednak nie wykryto u niej AIDS

kowalik

2012-10-02, 17:38
SiaraSiarzewski napisał/a:




Zaj***łbyś młotkiem tego który stwarza zagrożenie dla ciebie i jest konkurencją. Nie mam kompleksów na tym punkcie, po prostu moje przekonania wykluczają istnienie pedałów. Ty widzę jesteś jak najbardziej za nimi czyli popierasz ich istnienie co stawia cie na równi z nim i jesteś tak samo do odstrzału bo przyczyniasz się do rozprzestrzeniania tej plagi.
Samo stwierdzenie że jestem jednostką słabszą bo przeciwstawiam się modzie na pedała jest śmieszne. Co do nienawiści? Mam sobie tyle samo nienawiści co miłości, z tą różnicą że na świecie jest więcej rzeczy których nienawidzę niż kocham :) Zresztą mam przeczucie że jesteś kryptopedałem obrońcą mniejszości. Teraz negujesz takie zachowanie, ale zobaczysz za parę lat że ta plaga zaleje a hetero będą mniejszością.
A stwierdzenie że dzięki temu masz więcej lasek do r*chania jest śmieszne, nie wiem na czym opierasz tą myśl, ale zapomniałeś o lesbijkach które równoważą te proporcje. Gdybym to ja miał młotek w ręce najpierw ty byś dostał a potem ta ciota która nie byłaby w stanie się obronić ani uciec :)




Ale mnie wk***iają tacy "ludzie".. Mam ochote ci zaj***ć w twoją głupią morde. Ja jestem obrońcą mniejszości bo jestem hetero i nie musze tego na siłe nikomu udowadniać ( chyba masz jakiś kompleks który probujesz ukryc poprzez swoje zachowanie). Pewnie sam wchodzisz na strony gejowskie nie akceptując tego, dlatego tyle w tobie frustracji. No ale na szczęście tacy jak ty istnieją tylko w internecie.

Artis23

2012-10-02, 17:45
kowalik jestes pie**olniety?? nie rozumiesz o co chodzi, chodzi tu o to ze z czasem dzieki takim ludziom jak kowalik pederastom pozwoli sie na wszystko i ja mam sie na to zgadzac. Nie Dziekuje;)