18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Fuck you

krajsik • 2020-04-25, 10:38
Facet udziela porad sympatykom teorii spiskowych związanych z koronawirusem.


Obejszłem_system

2020-04-28, 20:03
NorbiX napisał/a:

Warto poszerzyć horyzonty o Amerykę:
Washington Times "Coronavirus hype biggest political hoax in history"



Przeczytałem. Teoretyzują. jak my wszyscy.

ziu

2020-04-29, 21:47
Zastanawiałem się dzisiaj czytając Twój post nad tym, czy Ci w ogóle odpowiadać, ale uznałem, że nie robienie niczego jest dawaniem Ci wy granej, nawet w internetach.

Pytanie krókie. Jesteś trollem, czy Twój poziom intelektualny dorównuje amebie? Starasz się być mądry, a jednocyfrowe IQ niestety nie tworzy sensu. Podaj jakiś sens, jakieś argumenty, a nie wyskakujesz z taczką gnoju do ciekawych wypowiedzi, z którymi absolutnie nkt nie musi się zgadzać. Po to mamy mega inteligentny człowieku takie coś jak rozum, żeby się zastanawiać i snuć teorie, bądź się z nimi zgadzać lub nie. Po to potrafimy obserwować i analizować . Po to jest dyskusja i próba zrozumienia. Moja rada skasuj swoje konto i tu nie wracaj.

Obejszłem_system

2020-04-29, 22:18
ziu napisał/a:

U mnie też nikt ze znajomych, a nawet znajomych znajomych nie ma tego przepotęznego strasznego wirusa. Pandemia jak sk***ysyn...
A nie sorry był jeden przypadek, ale zielarze go wyleczyli w 4 dni. Po ch*ju nie?
Nie chce mi się wtrącać w tą interesującą dysputę, ale swój rozum mam i potrafię używać mózgu. Jedyne do czego chcę się dosłownie doj***ć to lemingi łykające wszystko co im media pod ryj podstawią. Jakby Was wyłapał i odizolował to i tak byście się sami wykończyli, albo dać Wam wodza i do cięzkich robót.
Naprawdę wk***ia mnie to czasami, że większość społeczeństwa to najzwyczajniej debile, a najgorsze jest to, że taki debil zawsze uważa, że ma rację.
Inteligentny człowiek się zastanowi, przemyśli i dojdzie do jakichś wniosków, a taki tępak nażre się gówna i potem będzie próbował na siłę uszczęśliwić nim innych tłumacząc jakie to dobre jest.



Nazywasz siebie inteligentem a przy okazji udalo Ci się popełnić powyzsze dzieło. Mam pominąć fakt ,że albo sam sobie zaprzeczasz albo sam siebi eopisujes w tej wypowiedzi.
Chciałeś powiedzieć coś mądrego? Nie bardzo się udało. Słuchaj jeśli napisałeś, że nie znasz nokogo z tym wirusem (pomijam czy to prawda czy nie) i uważasz to za jakikolwiek argument to twój ostatni post o byciu trollem albo zjebem sugeruję skierować jednak w swoją stronę. Odpiszę Ci bo będę miał przyjemnośc z wyobrażenia sobie, że jeśli została ostatnia szara komórka w twojej bani do zdasz sobie sprawę, że mam racje w tym aspekcie. Jeśli chodzi natomiast o główny wątek to jesteś leszczem jeśli uznajesz te wszystkie artykuły za wartościowe bo udowadniasz,że należysz do nurtu ludzi "alterntywnych" którzy budują swoje opinie w oparciu o protest do mainstreamu. Smieszy mnie to bo nie jesteś w stanie być obiektywny. A uważasz się za mądrale. Strzelam,że masz niewielką wiedzę i jedziesz na utartych frazesach. Jesli nie docierają do Ciebie liczby jako fakty a bardziej opinie dziennikarzy to krzyżyk na drogę i powodzenia.

PabloHedone

2020-04-30, 09:37
Obejszłem_system napisał/a:

Żadne straszenie. Nie wytrzymie to był cytat z tego filmu więc chyba Ty nie obejrzeałeś. W polsce zmarlo malo osob. A co z innymi krajami?
Powtarzam zerknij na znaczacy wzrost śmiertelości w europie jeśli tak lubisz FAKTY



Ja ogarniam statystyki w UK, ktore sa publikowane raz w tygodniu. W ciagu ostatnich 3 tygodni 18,500 ludzi ”died after being tested positive” - nie koniecznie z powodu koronawirusa. Niech bedzie, ze Wszyscy umarli z powodu CV. (co nie jest prawda). Do tego doszlo 7000 ludzi (dodatkowe powyzej przecietnej tygodniowej). To sa ofiary braku opieki medycznej i diagnoz, ktore moglby by uratowac ich zycie.
W nastepnych tygodnia bedzie coraz mniej “ofiar koronawirusa” ale za to coraz wiecej ofiar braku opieki medycznej. Laczna liczba ostatecznie wielokrotnie przewyzszy liczbe “ofiar koronawirusa”.
Stad masz wzrastajace liczby zgonow.

No...........iX

2020-04-30, 11:49
PabloHedone napisał/a:

Ja ogarniam statystyki w UK, ktore sa publikowane raz w tygodniu. W ciagu ostatnich 3 tygodni 18,500 ludzi ”died after being tested positive” - nie koniecznie z powodu koronawirusa. Niech bedzie, ze Wszyscy umarli z powodu CV. (co nie jest prawda). Do tego doszlo 7000 ludzi (dodatkowe powyzej przecietnej tygodniowej). To sa ofiary braku opieki medycznej i diagnoz, ktore moglby by uratowac ich zycie.
W nastepnych tygodnia bedzie coraz mniej “ofiar koronawirusa” ale za to coraz wiecej ofiar braku opieki medycznej. Laczna liczba ostatecznie wielokrotnie przewyzszy liczbe “ofiar koronawirusa”.
Stad masz wzrastajace liczby zgonow.



I nie tylko ...
Na całym świecie za procedury medyczne związane z Covid19 płaci się kilka razy więcej, niż za standardowe.
Dodatkowo przyjęto zasadę podłączania pod respirator każdego podejrzanego, bo za jest to wyjątkowo dobrze naliczana usługa.
Ponieważ respiratory to urządzenia które wymagają ogromnej wiedzy i doświadczenia, skończyło się na uszkodzeniu płuc tysiącom pacjentów, co prawdopodobnie skutkowało tak gwałtownym wzrostem zgonów.
Dopiero lekarze z USA wszczęli alarm w sprawie nadużycia respiratorów.
Więcej o pieniądzach w artykule:
https://eu.usatoday.com/story/news/factcheck/2020/04/24/fact-check-medicare-hospitals-paid-more-covid-19-patients-coronavirus/3000638001/
Podobnie w Polsce, niedługo zaczną trupy wykopywać żeby dopisać wirusa


Obejszłem_system

2020-04-30, 14:47
NorbiX napisał/a:

I nie tylko ...
Na całym świecie za procedury medyczne związane z Covid19 płaci się kilka razy więcej, niż za standardowe.
Dodatkowo przyjęto zasadę podłączania pod respirator każdego podejrzanego, bo za jest to wyjątkowo dobrze naliczana usługa.
Ponieważ respiratory to urządzenia które wymagają ogromnej wiedzy i doświadczenia, skończyło się na uszkodzeniu płuc tysiącom pacjentów, co prawdopodobnie skutkowało tak gwałtownym wzrostem zgonów.
Dopiero lekarze z USA wszczęli alarm w sprawie nadużycia respiratorów.
Więcej o pieniądzach w artykule:
Podobnie w Polsce, niedługo zaczną trupy wykopywać żeby dopisać wirusa



Co by nie świadczyło o żadnym spisku tylko naturze ludzkiej która niezmiennie będzie szukała okazji żeby na czymś skorzystać

PabloHedone napisał/a:

Ja ogarniam statystyki w UK, ktore sa publikowane raz w tygodniu. W ciagu ostatnich 3 tygodni 18,500 ludzi ”died after being tested positive” - nie koniecznie z powodu koronawirusa. Niech bedzie, ze Wszyscy umarli z powodu CV. (co nie jest prawda). Do tego doszlo 7000 ludzi (dodatkowe powyzej przecietnej tygodniowej). To sa ofiary braku opieki medycznej i diagnoz, ktore moglby by uratowac ich zycie.
W nastepnych tygodnia bedzie coraz mniej “ofiar koronawirusa” ale za to coraz wiecej ofiar braku opieki medycznej. Laczna liczba ostatecznie wielokrotnie przewyzszy liczbe “ofiar koronawirusa”.
Stad masz wzrastajace liczby zgonow.



Ok. Ale czemu tej opieki nie ma. Co się stało?

Zastanawia mnie powód realnego wzrostu liczby osób które umierają nie ważne jakich przczyn. Jaki jest powód?

ziu napisał/a:

Zastanawiałem się dzisiaj czytając Twój post nad tym, czy Ci w ogóle odpowiadać, ale uznałem, że nie robienie niczego jest dawaniem Ci wy granej, nawet w internetach.
Pytanie krókie. Jesteś trollem, czy Twój poziom intelektualny dorównuje amebie? Starasz się być mądry, a jednocyfrowe IQ niestety nie tworzy sensu. Podaj jakiś sens, jakieś argumenty, a nie wyskakujesz z taczką gnoju do ciekawych wypowiedzi, z którymi absolutnie nkt nie musi się zgadzać. Po to mamy mega inteligentny człowieku takie coś jak rozum, żeby się zastanawiać i snuć teorie, bądź się z nimi zgadzać lub nie. Po to potrafimy obserwować i analizować . Po to jest dyskusja i próba zrozumienia. Moja rada skasuj swoje konto i tu nie wracaj.



Co ciekawe. Jestes na tyle bezczelny ,że jesteś w stanie w jednej wypowiedzi powiedzieć,że trzeba mieć otwarty umysł i myśleć po czym zaraz później dopuszczasz się zrobienia czegoś dokładnie odwrotnego, czyli powiedzenia że na pewno nie jest tak jak ja twierdzę. Gdzie posiadłeś taką wiedzę,żeby tak wyrokować. Nie uważasz,że poza tym,że jest to śmieszne tak po prostu to przy okazji ujawnia jakim arogantem jesteś. dostrzegasz swoją ułomność czy tłumaczyć dalej?

Dodam tylko,że poza twoją opinią nie podałeś,żadnych faktów.żadnych. jedynie Twoje mało znaczące przemyslenia